Pizza & Appetizers

Prices may vary in club and online
Sort by|

Finger Food Original Pizza Logs, Pepperoni & Cheese, Frozen, 1.9 oz., 15 ct., $11.94, $0.42/oz

Finger Food Original Pizza Logs, Pepperoni & Cheese, Frozen, 1.9 oz., 15 ct.
Sponsored
current price $11.94
$0.42/oz

Finger Food Original Pizza Logs, Pepperoni & Cheese, Frozen, 1.9 oz., 15 ct.

4.2931 out of 5 stars
4.2931 out of 5 Stars. 58 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz., $5.97, $0.09/oz

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz.
current price $5.97
$0.09/oz

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz.

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 2383 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Fried Rice, Frozen, 9 oz., 6 ct., $12.68, $0.23/oz

Member's Mark Chicken Fried Rice, Frozen, 9 oz., 6 ct.
current price $12.68
$0.23/oz

Member's Mark Chicken Fried Rice, Frozen, 9 oz., 6 ct.

4.5006 out of 5 stars
4.5006 out of 5 Stars. 8062 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark French Bread, 2 ct., $2.98, $1.49/ea

Member's Mark French Bread, 2 ct.
current price $2.98
$1.49/ea

Member's Mark French Bread, 2 ct.

4.5143 out of 5 stars
4.5143 out of 5 Stars. 1921 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct., $14.82, $0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.
current price $14.82
$0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.

4.3902 out of 5 stars
4.3902 out of 5 Stars. 2640 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs., $22.97, $3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.
current price $22.97
$3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.

4.5962 out of 5 stars
4.5962 out of 5 Stars. 7242 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Potstickers with Vegetables, 48 oz., $11.64, $0.24/oz

Member's Mark Chicken Potstickers with Vegetables, 48 oz.
current price $11.64
$0.24/oz

Member's Mark Chicken Potstickers with Vegetables, 48 oz.

4.6472 out of 5 stars
4.6472 out of 5 Stars. 3328 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct., $17.98, $3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
current price $17.98
$3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.

4.2659 out of 5 stars
4.2659 out of 5 Stars. 4968 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs., $6.98, $1.75/lb

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs.
current price $6.98
$1.75/lb

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs.

4.5652 out of 5 stars
4.5652 out of 5 Stars. 4220 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs., $14.98, $7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.
current price $14.98
$7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.

4.3758 out of 5 stars
4.3758 out of 5 Stars. 4255 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
current price $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza

3.8685 out of 5 stars
3.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs., $13.97, $4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $13.97
$4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.307 out of 5 stars
4.307 out of 5 Stars. 10112 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, Frozen, 10 lbs., $24.97, Was $26.97, $2.50/lb

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, Frozen, 10 lbs.
current price Now $24.97, Was $26.97
$2.50/lb
$2 off

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, Frozen, 10 lbs.

4.5275 out of 5 stars
4.5275 out of 5 Stars. 2743 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs., $16.98, $5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $16.98
$5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.5311 out of 5 stars
4.5311 out of 5 Stars. 3581 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs., $13.98, $3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.
current price $13.98
$3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.

4.3812 out of 5 stars
4.3812 out of 5 Stars. 3743 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs., $15.97, Was $17.88, $5.32/lb

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.
current price Now $15.97, Was $17.88
$5.32/lb
$1.91 off

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.

4.5481 out of 5 stars
4.5481 out of 5 Stars. 5384 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.

4.6622 out of 5 stars
4.6622 out of 5 Stars. 9055 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz., $12.77, $1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.
current price $12.77
$1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.

4.5637 out of 5 stars
4.5637 out of 5 Stars. 2379 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs., $12.98, $3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
current price $12.98
$3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.

4.4041 out of 5 stars
4.4041 out of 5 Stars. 3568 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.

3.9753 out of 5 stars
3.9753 out of 5 Stars. 2718 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz., $11.98, $0.30/oz

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz.
current price $11.98
$0.30/oz

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz.

4.2247 out of 5 stars
4.2247 out of 5 Stars. 1313 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Battered Mozzarella Sticks, Frozen 6 lbs., $17.98, $3.00/lb

Member's Mark Battered Mozzarella Sticks, Frozen 6 lbs.
current price $17.98
$3.00/lb

Member's Mark Battered Mozzarella Sticks, Frozen 6 lbs.

4.2378 out of 5 stars
4.2378 out of 5 Stars. 837 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk., $11.63, $5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.
current price $11.63
$5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.

4.7256 out of 5 stars
4.7256 out of 5 Stars. 3877 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk.

3.5881 out of 5 stars
3.5881 out of 5 Stars. 959 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk., $25.98, $2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.
current price $25.98
$2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.

4.4278 out of 5 stars
4.4278 out of 5 Stars. 187 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese and Pepperoni Mini Pizza Bagels, 72 ct., $9.87

Member's Mark Cheese and Pepperoni Mini Pizza Bagels, 72 ct.
current price $9.87

Member's Mark Cheese and Pepperoni Mini Pizza Bagels, 72 ct.

Available for Pickup or Delivery

Vlasic Crispy Fried Pickles 40 ounces, $13.84

Vlasic Crispy Fried Pickles 40 ounces
current price $13.84

Vlasic Crispy Fried Pickles 40 ounces

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cafe Pizza Sauce, Refrigerated, Case, 4 ct., $38.28, $0.91/lb

Member's Mark Cafe Pizza Sauce, Refrigerated, Case, 4 ct.
current price $38.28
$0.91/lb

Member's Mark Cafe Pizza Sauce, Refrigerated, Case, 4 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs., $67.38, $3.37/lb

Member's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs.
current price $67.38
$3.37/lb

Member's Mark Cafe Spicy Italian Sausage, Frozen, Case, 20 lbs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pre-Sheeted Pizza Dough, Frozen, 21 ct., $27.12, $1.29/ea

Member's Mark Pre-Sheeted Pizza Dough, Frozen, 21 ct.
current price $27.12
$1.29/ea

Member's Mark Pre-Sheeted Pizza Dough, Frozen, 21 ct.

4.1855 out of 5 stars
4.1855 out of 5 Stars. 415 reviews
Out of stock