Mars Dog Supplies

Prices may vary in club and online
Sort by|

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs $18.38 $0.38/oz

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs
current price $18.38
$0.38/oz

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs

4.8547 out of 5 stars
4.8547 out of 5 Stars. 4715 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct. $38.98 $0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 2681 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct. $45.98 $0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.
current price $45.98
$0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.

4.6991 out of 5 stars
4.6991 out of 5 Stars. 1439 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches $12.48 $0.39/ea

Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches
current price $12.48
$0.39/ea

Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Adult Variety Wet Cat Food, Twin-Pack Tray, 1.32 oz., 60 ct., 120 servings $49.98 $0.32/oz

Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Adult Variety Wet Cat Food, Twin-Pack Tray, 1.32 oz., 60 ct., 120 servings
current price $49.98
$0.32/oz

Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Adult Variety Wet Cat Food, Twin-Pack Tray, 1.32 oz., 60 ct., 120 servings

4.6444 out of 5 stars
4.6444 out of 5 Stars. 748 reviews
Available for Shipping

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes $52.98 $1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98
$1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 3787 reviews
Available for Shipping

Pedigree Dentastix Large Variety Adult Dog Treats, 3.45 lbs., 65 ct. $22.88 $0.35/ea

Pedigree Dentastix Large Variety Adult Dog Treats, 3.45 lbs., 65 ct.
current price $22.88
$0.35/ea

Pedigree Dentastix Large Variety Adult Dog Treats, 3.45 lbs., 65 ct.

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 222 reviews
Available for Shipping

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes $52.98 $1.20/lb

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98
$1.20/lb

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6531 out of 5 stars
4.6531 out of 5 Stars. 2035 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct. $38.98 $0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

About Mars Dog Supplies

Spend $100 on participating items from M&M’S®, SNICKERS®, LIFE SAVERS®, SKITTLES®, TWIX®, STARBURST®, MILKY WAY®, 3 MUSKETEERS®, KIND, Nature’s Bakery, Pedigree, IAMS, Temptations, Sheba, in a single transaction (calculated before taxes, shipping, fees, and discounts) and get $20 Sam’s Cash®. Valid May 1 – May 31, 2026, while supplies last. Sam’s Cash will be applied to your account within one week of a qualifying purchase. You must have an active membership at the time of issuance to receive Sam’s Cash®. If all or part of the qualifying transaction is returned or canceled before the order is fulfilled, the Sam’s Cash earned from the promotion may be reduced, removed from your available balance, or deducted from future accruals. Sam’s Club reserves the right to amend or cancel this offer at any time at its sole discretion without notice to the member. Subject to program terms and exclusions, membership terms, and privacy policy available at SamsClub.com/TermsAndConditions or see an associate for details. Limit $200 Sam’s Cash per membership.