New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Private Reserve Atlas Peak Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $26.99, $1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Atlas Peak Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $26.99
$1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Atlas Peak Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Pot Roast Seasoning, 28 oz., $9.98, $0.36/oz

Member's Mark Classic Pot Roast Seasoning, 28 oz.
current price $9.98
$0.36/oz

Member's Mark Classic Pot Roast Seasoning, 28 oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs, $16.98, $16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs
current price $16.98
$16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs

3.4531 out of 5 stars
3.4531 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Pickup or Delivery

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper, $9.98

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Blue Brook and Blue Baltic, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Washed Indigo, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Red Stripes, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Grid Navy, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
current price $9.98

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 2833 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2, $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Gold, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Silver, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Red, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
current price $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Collared Fleece Top, $15.98

Member's Mark Women's Collared Fleece Top
Purple Heather - Online Only, variant on Member's Mark Women's Collared Fleece Top
Bay Leaf Heather - Online Only, variant on Member's Mark Women's Collared Fleece Top
Heather Gray - Online Only, variant on Member's Mark Women's Collared Fleece Top
current price $15.98

Member's Mark Women's Collared Fleece Top

4.6364 out of 5 stars
4.6364 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark 22" Smokeless Wood Fire Pit, $299.98

Member’s Mark 22" Smokeless Wood Fire Pit
current price $299.98

Member’s Mark 22" Smokeless Wood Fire Pit

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Men's Family Sleep, $16.98

Member's Mark Men's Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
Light Blue, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
current price $16.98

Member's Mark Men's Family Sleep

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct, $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct
current price $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct

3.7714 out of 5 stars
3.7714 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman, $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman
current price $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Members Mark Bridgewater 3-Drawer Nightstand, $399.00

Members Mark Bridgewater 3-Drawer Nightstand
current price $399.00

Members Mark Bridgewater 3-Drawer Nightstand

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book, $59.98

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book
current price $59.98

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4, $59.77

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4
current price $59.77

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Door Hanger, $79.88

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Door Hanger
current price $79.88

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Door Hanger

Available for Shipping

Member's Mark 24" Square Fire Pit, $399.00

Member's Mark 24" Square Fire Pit
current price $399.00

Member's Mark 24" Square Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set, $28.76

Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Blue, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Almond, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Teal, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Green, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
current price $28.76

Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set

4.1905 out of 5 stars
4.1905 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz.

4.8235 out of 5 stars
4.8235 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Bridgewater Side Table, $159.98

Member's Mark Bridgewater Side Table
current price $159.98

Member's Mark Bridgewater Side Table

Available for Shipping

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch, $249.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch
current price $249.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch

Available for Shipping

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs., $9.87, $3.29/lb

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.
current price $9.87
$3.29/lb

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.

4.5357 out of 5 stars
4.5357 out of 5 Stars. 112 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Painted Mums, choose color and stem count, $41.44

Member's Mark Painted Mums,  choose color and stem count
current price $41.44

Member's Mark Painted Mums, choose color and stem count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel, $29.98

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel
current price $29.98

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel

4.5581 out of 5 stars
4.5581 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

Member's Mark RGBIC Globe Lights, 100 Count, $22.98

Member's Mark RGBIC Globe Lights, 100 Count
current price $22.98

Member's Mark RGBIC Globe Lights, 100 Count

Available for Shipping

Member's Mark Cozy Sandwash Pant, $17.98

Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Cream, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Red - Online Only, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Pink, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Black, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
current price $17.98

Member's Mark Cozy Sandwash Pant

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Private Reserve Margaux Red Blend Wine, 750 ml, $26.99, $1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Margaux Red Blend Wine, 750 ml
current price $26.99
$1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Margaux Red Blend Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set, $8.98

Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
Green, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
Brown, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
Blue, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
current price $8.98

Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 10' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Arch, $299.98

Member's Mark 10' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Arch
current price $299.98

Member's Mark 10' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Arch

Available for Shipping

Member's Mark 30" Harvest Greenery Wreath, $49.96

Member's Mark 30" Harvest Greenery Wreath
current price $49.96

Member's Mark 30" Harvest Greenery Wreath

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree, $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree
current price $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree

3.75 out of 5 stars
3.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wooden Train Set, $69.98

Member's Mark Wooden Train Set
current price $69.98

Member's Mark Wooden Train Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake, $89.88

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake
current price $89.88

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake

Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket, $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Black, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Brown, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Red, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
Blue, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket
current price $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit 32" Flocked Wreath, $49.94

Member's Mark Pre-Lit 32" Flocked Wreath
current price $49.94

Member's Mark Pre-Lit 32" Flocked Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5, $24.94

Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5
current price $24.94

Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct., $7.62, Was $8.62, $0.85/ea

Instant Savings
Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.
current price Now $7.62, Was $8.62
$0.85/ea
$1 off
Ends Oct 01

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.

3.4286 out of 5 stars
3.4286 out of 5 Stars. 154 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct., $17.64, $0.88/ea

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
current price $17.64
$0.88/ea

Member's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos, $34.98

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos
current price $34.98

Member's Mark Super Size Dinosaur Storage Case with 5 Mini Dinos

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Spider Mums, choose color and stem count, $53.47, $0.59/ea

Member's Mark Spider Mums, choose color and stem count
current price $53.47
$0.59/ea
Options from $29.87 – $53.47

Member's Mark Spider Mums, choose color and stem count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs., $14.98, $0.31/oz

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.
current price $14.98
$0.31/oz

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.

4.6437 out of 5 stars
4.6437 out of 5 Stars. 247 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree, $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree
current price $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark Fleece Hoodie, $13.98

Member's Mark Fleece Hoodie
Black, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Olive, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Brown, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
Grey, variant on Member's Mark Fleece Hoodie
current price $13.98

Member's Mark Fleece Hoodie

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Members Mark Bridgewater Coffee Table, $249.00

Members Mark Bridgewater Coffee Table
current price $249.00

Members Mark Bridgewater Coffee Table

Available for Shipping

Member's Mark Italian Style Small Plate, 4 ct., $10.27

Member's Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
current price $10.27

Member's Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.

Out of stock

Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70", $10.88

Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Cozy Café Book Lovers, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Cat Book Club, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Book Shelf Floral, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Romantasy Lovers, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
current price $10.88

Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 57 reviews
Out of stock

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box, $9.97

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box
current price $9.97

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.