New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml, $14.99, $0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml

4.7953 out of 5 stars
4.7953 out of 5 Stars. 464 reviews
Available for Pickup or Delivery

Round Cut Fashion Diamond Ring in 18K Gold, $4,299.00

Round Cut Fashion Diamond Ring in 18K Gold
current price $4,299.00

Round Cut Fashion Diamond Ring in 18K Gold

Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven, $299.98

Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
Azure, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
Flame, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
Cerise, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
White, variant on Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven
current price $299.98
Options from $299.98 – $339.98

Le Creuset Signature Cast Iron Oval Dutch Oven

Available for Shipping

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

11.20 CT. TW Round Cut Diamond Floral Necklace in 18K Gold, $19,999.00

11.20 CT. TW Round Cut Diamond Floral Necklace in 18K Gold
current price $19,999.00

11.20 CT. TW Round Cut Diamond Floral Necklace in 18K Gold

Available for Shipping

Bud Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 36 pk., $33.99, $0.94/ea

Bud Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 36 pk.
current price $33.99
$0.94/ea

Bud Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 36 pk.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Pickup or Delivery

Riunite Lambrusco, 1.5 L, $10.99, $0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L
current price $10.99
$0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L

4.7139 out of 5 stars
4.7139 out of 5 Stars. 720 reviews
Available for Pickup or Delivery

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml, $29.99, $1.18/foz

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $29.99
$1.18/foz

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.7426 out of 5 stars
4.7426 out of 5 Stars. 101 reviews
Available for Pickup or Delivery

Brother Wireless Digital Color All-in-One Laser Printer, MFC-L3765CDW, $459.99

Brother Wireless Digital Color All-in-One Laser Printer, MFC-L3765CDW
current price $459.99

Brother Wireless Digital Color All-in-One Laser Printer, MFC-L3765CDW

4.1481 out of 5 stars
4.1481 out of 5 Stars. 108 reviews
Available for Shipping

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set, $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set
current price $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set

Available for Shipping

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, $11.99, $0.47/foz

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml

4.5766 out of 5 stars
4.5766 out of 5 Stars. 111 reviews
Available for Pickup or Delivery

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table
Members-only price

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table

Available for Shipping

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Green, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Blue, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Pink Petals, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Cream, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
current price $19.98

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 57 reviews
Available for Shipping

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk., $17.47, $0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak,  16 oz, 2 pk.
current price $17.47
$0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk.

4.4277 out of 5 stars
4.4277 out of 5 Stars. 318 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set, $52.98

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set
current price $52.98

Riedel Red Wine Glasses, 4-Piece Set

Available for Shipping

Champion Men's Fleece Jogger, $19.98

Champion Men's Fleece Jogger
Cream, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Green, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Black, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Red - offline, variant on Champion Men's Fleece Jogger
current price $19.98

Champion Men's Fleece Jogger

4.5924 out of 5 stars
4.5924 out of 5 Stars. 184 reviews
Available for Shipping

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide, $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide
current price $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide

Available for Shipping

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50, $75.00

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50
current price $75.00

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25, $37.12

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $37.12

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

2.7143 out of 5 stars
2.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25, $79.98

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25
current price $79.98

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25

Available for Shipping

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set, $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set
current price $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set

Available for Shipping

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15, $33.75

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15
current price $33.75

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15

Available for Shipping

Riedel Cabernet Magnum Decanter, $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter
current price $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter

Available for Shipping

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml, $11.99, $0.47/foz

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml

4.6471 out of 5 stars
4.6471 out of 5 Stars. 238 reviews
Available for Pickup or Delivery

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25, $39.98

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $39.98

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

1.6667 out of 5 stars
1.6667 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk., $17.99, $1.50/ea

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7444 out of 5 stars
4.7444 out of 5 Stars. 1080 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15, $20.98

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15
current price $20.98

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 10' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Arch, $299.98

Member's Mark 10' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Arch
current price $299.98

Member's Mark 10' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Arch

Available for Shipping

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count, $16.88

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count
current price $16.88

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base, $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Purple / Pink, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Black / White, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Chocolate / Suede, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Green / Blue, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
current price $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base

4.9286 out of 5 stars
4.9286 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath, $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes, $69.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Grey, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Burgundy, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Navy, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
Black, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.94
Options from $69.94 – $79.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake, $89.88

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake
current price $89.88

Member's Mark 42" Pre-Lit Crystal Iced Snowflake

Available for Shipping

Member's Mark Seasonal Coffee Medium Roast Coffee Pods, Variety Pack, 60 ct., $19.98, $0.33/ea

Member's Mark Seasonal Coffee Medium Roast Coffee Pods, Variety Pack, 60 ct.
current price $19.98
$0.33/ea

Member's Mark Seasonal Coffee Medium Roast Coffee Pods, Variety Pack, 60 ct.

Available for Shipping

Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc., $24.98

Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.
Pink, variant on Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.
White, variant on Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.
current price $24.98

Member's Mark Gourmet Breakfast Playset, 25 pc.

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct., $19.87, $2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.
current price $19.87
$2.48/ea

Member's Mark 3" Assorted Cheesecakes, 8 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4, $19.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4
current price $19.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Drinkware, Set of 4

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree, $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree
current price $299.97

Member's Mark 7.5' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit, $449.00

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit
current price $449.00

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King, $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Darkest Olive, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Auburn Sun, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Papyrus Beige, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
current price $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece, $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece
current price $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece

Available for Shipping

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set, $9.98

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Silver, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Blue - Online Only, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Pink, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
current price $9.98

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Navee N65i Electric Scooter with Max Speed 25 MPH, $449.00

Navee N65i Electric Scooter with Max Speed 25 MPH
current price $449.00

Navee N65i Electric Scooter with Max Speed 25 MPH

3.5714 out of 5 stars
3.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock

Ketel One Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.97, $0.71/foz

Ketel One Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.97
$0.71/foz

Ketel One Espresso Martini Cocktail, 750 ml

4.3793 out of 5 stars
4.3793 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Out of stock

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L, $14.87, $0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L
current price $14.87
$0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.