New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk, $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk
current price $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.6843 out of 5 stars
4.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk., $23.98, $0.11/foz

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $23.98
$0.11/foz

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.708 out of 5 stars
4.708 out of 5 Stars. 274 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Prism Custom Jewelry Case Playset, $24.98

Prism Custom Jewelry Case Playset
Pink, variant on Prism Custom Jewelry Case Playset
Purple, variant on Prism Custom Jewelry Case Playset
current price $24.98

Prism Custom Jewelry Case Playset

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans, $19.98, $0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans
current price $19.98
$0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism, $349.00

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism
current price $349.00

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime, $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime
current price $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Wilson NFL All-Team Logo Football, $22.98

Wilson NFL All-Team Logo Football
current price $22.98

Wilson NFL All-Team Logo Football

Available for Shipping , Pickup or Delivery

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz., $13.98, Was $15.98, $0.38/oz

Instant Savings
REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.38/oz
$2 off
Ends Sep 30

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.

4.7544 out of 5 stars
4.7544 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Shark TurboBlade Cool & Heat 2-in-1 Bladeless Tower Fan & Space Heater, $299.98

Shark TurboBlade Cool & Heat 2-in-1 Bladeless Tower Fan & Space Heater
current price $299.98

Shark TurboBlade Cool & Heat 2-in-1 Bladeless Tower Fan & Space Heater

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct., $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.
current price $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks, $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks
current price $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk., $22.58, $0.11/foz

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk.
current price $22.58
$0.11/foz

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk.

4.6713 out of 5 stars
4.6713 out of 5 Stars. 143 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz., $3.98, Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Weatherproof Adult Men Snow Boot, $49.98

Weatherproof Adult Men Snow Boot
BLACK, variant on Weatherproof Adult Men Snow Boot
BROWN, variant on Weatherproof Adult Men Snow Boot
current price $49.98

Weatherproof Adult Men Snow Boot

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, $13.99, $0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml
current price $13.99
$0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml

4.6111 out of 5 stars
4.6111 out of 5 Stars. 288 reviews
Available for Pickup or Delivery

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct., $14.98, $0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.
current price $14.98
$0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen, $19.47, $0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen
current price $19.47
$0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen

4.3158 out of 5 stars
4.3158 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz., $12.98, $0.43/oz

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz.
current price $12.98
$0.43/oz

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Monster Vision 3rd Generation 15.6" Portable Video Bluetooth Speaker, $219.00

Monster Vision 3rd Generation 15.6" Portable Video Bluetooth Speaker
current price $219.00

Monster Vision 3rd Generation 15.6" Portable Video Bluetooth Speaker

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs., $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
current price $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz., $13.82

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz.
current price $13.82

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 20 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

SAMSUNG 3.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos - HW-B64CF, $249.00

SAMSUNG 3.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos - HW-B64CF
current price $249.00

SAMSUNG 3.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos - HW-B64CF

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dockers Men's Full Zip Sweater, $19.98

Dockers Men's Full Zip Sweater
Navy, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
Brown, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
Grey, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
Light Grey, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
current price $19.98

Dockers Men's Full Zip Sweater

Available for Shipping , Pickup or Delivery

New! Energizer Ultimate Child Shield CR2032 Batteries (12 Pack), 3V Lithium Coin Batteries, $19.98

New! Energizer Ultimate Child Shield CR2032 Batteries (12 Pack), 3V Lithium Coin Batteries
current price $19.98

New! Energizer Ultimate Child Shield CR2032 Batteries (12 Pack), 3V Lithium Coin Batteries

Available for Shipping , Pickup or Delivery

JBL Charge Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker, $139.00, Was $179.00

Instant Savings
JBL Charge Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker
current price Now $139.00, Was $179.00
$40 off
Ends Oct 18

JBL Charge Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz., $6.76

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz.
current price $6.76

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz.

Available for Pickup or Delivery

Nine West Women's Sparkle Sweater, $18.98

Nine West Women's Sparkle Sweater
Pink, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
Blue, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
Burgundy, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
Ivory, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
current price $18.98

Nine West Women's Sparkle Sweater

4.6842 out of 5 stars
4.6842 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.
Members-only price

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc., $16.98

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc.
current price $16.98

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc.

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Skechers Men's Casual Swiftfit Izaiah, $44.98

Skechers Men's Casual Swiftfit Izaiah
Brown, variant on Skechers Men's Casual Swiftfit Izaiah
Black, variant on Skechers Men's Casual Swiftfit Izaiah
current price $44.98

Skechers Men's Casual Swiftfit Izaiah

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct.

4.2128 out of 5 stars
4.2128 out of 5 Stars. 94 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gap Women's Vintage Washed Hoodie, $21.98

Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Black, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Pink, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Brown, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Navy, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
current price $21.98

Gap Women's Vintage Washed Hoodie

4.7059 out of 5 stars
4.7059 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz., $5.64

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz.
current price $5.64

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz.

Available for Pickup or Delivery

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver, $139.00

Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
Lab Created White Sapphire, variant on Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
Garnet, variant on Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
Blue Topaz, variant on Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
current price $139.00

Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver

Out of stock

Bulova Silver-Tone Gemini Champagne Dial Watch, 22.5mm, $249.00

Bulova Silver-Tone Gemini Champagne Dial Watch, 22.5mm
current price $249.00

Bulova Silver-Tone Gemini Champagne Dial Watch, 22.5mm

Available for Shipping

GreenPan 5.5-Quart Ceramic Nonstick Oval Skillet, $199.00

GreenPan 5.5-Quart Ceramic Nonstick Oval Skillet
current price $199.00

GreenPan 5.5-Quart Ceramic Nonstick Oval Skillet

Out of stock

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26", $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Peanuts, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
My Little Pony, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Jurassic World, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Paw Patrol, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
current price $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors, $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Milkshake, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Matte Black, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Passion Red, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Agave, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
current price $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors

Available for Shipping

Available for shipping

View all