New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72", $79.98

Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Carbon, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Cream, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Graphite, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Pink, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
current price $79.98

Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

Esprit Women's Crewneck Sweater, $17.64

Esprit Women's Crewneck Sweater
Blue, variant on Esprit Women's Crewneck Sweater
Neutral Stripe, variant on Esprit Women's Crewneck Sweater
Brown, variant on Esprit Women's Crewneck Sweater
Multi Stripe, variant on Esprit Women's Crewneck Sweater
current price $17.64

Esprit Women's Crewneck Sweater

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lab Emerald Flower Station Necklace in 14K Gold, $999.00

Lab Emerald Flower Station Necklace in 14K Gold
current price $999.00

Lab Emerald Flower Station Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand
Members-only price

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub, $399.00

SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
Blue Tile, variant on SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
Brown, variant on SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
Gray Mosaic, variant on SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
current price $399.00

SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Garmin Forerunner 70, Black, $249.00

Garmin Forerunner 70, Black
White, variant on Garmin Forerunner 70, Black
Black, variant on Garmin Forerunner 70, Black
current price $249.00

Garmin Forerunner 70, Black

Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

Available for Shipping

Clearly Canadian Zero Sugar Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $19.98, $0.07/foz

Clearly Canadian Zero Sugar Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $19.98
$0.07/foz

Clearly Canadian Zero Sugar Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Levi's Men's Parka, $44.98

Levi's Men's Parka
Navy, variant on Levi's Men's Parka
Black, variant on Levi's Men's Parka
Brown, variant on Levi's Men's Parka
Green, variant on Levi's Men's Parka
current price $44.98

Levi's Men's Parka

Available for Shipping

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume, $49.98

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume
current price $49.98

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold, $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold
current price $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush, $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs., $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk., $19.98, $0.14/foz

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk.

4.193 out of 5 stars
4.193 out of 5 Stars. 487 reviews
Available for Shipping

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller
Members-only price

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Limited Too Girls Velour Jacket, $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket
Grey, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Black, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Pink, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
current price $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold, $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold
current price $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands, $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands
current price $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands

Available for Shipping

Under Armour Boys Tech Pants, $19.98

Under Armour Boys Tech Pants
Blue, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Grey, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Black, variant on Under Armour Boys Tech Pants
current price $19.98

Under Armour Boys Tech Pants

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs., $7.98, $1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.
current price $7.98
$1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Delta Children Noel Nursery Swivel Recliner, Choose Color

Delta Children Noel Nursery Swivel Recliner, Choose Color
Available in additional 2 options
Members-only price

Delta Children Noel Nursery Swivel Recliner, Choose Color

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse, $19.98

Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
Paisley - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
Black - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
Cream - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
current price $19.98

Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse

4.2308 out of 5 stars
4.2308 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70", $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Halloween, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Fall Leaves, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Pumpkins, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"

Available for Shipping

Mt. Comfort Coffee Organic Guatemala Medium Roast Whole Bean, 40 oz., $20.98, $0.52/oz

Mt. Comfort Coffee Organic Guatemala Medium Roast Whole Bean, 40 oz.
current price $20.98
$0.52/oz

Mt. Comfort Coffee Organic Guatemala Medium Roast Whole Bean, 40 oz.

3.6429 out of 5 stars
3.6429 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt, $16.98

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Black - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Brown Ombre - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Olive - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Paisley -Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
current price $16.98

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater, $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Green, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Oatmeal, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Red, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Grey - Online Only, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
current price $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Redcon1 MRE LITE Hostess Variety Pack, 14 fl. oz., 12 pk., $29.98, $0.18/foz

Redcon1 MRE LITE Hostess Variety Pack, 14 fl. oz., 12 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Redcon1 MRE LITE Hostess Variety Pack, 14 fl. oz., 12 pk.

2.9091 out of 5 stars
2.9091 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct., $13.14, $0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.
current price $13.14
$0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.

4.7813 out of 5 stars
4.7813 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools, $749.00, Was $1,199.00

Instant Savings
Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools
current price Now $749.00, Was $1,199.00
$450 off
Ends Oct 04

Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools

4.7907 out of 5 stars
4.7907 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb, $11.28, $0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb
current price $11.28
$0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Converse Girls Logo Pants, $11.98

Converse Girls Logo Pants
Black, variant on Converse Girls Logo Pants
Grey, variant on Converse Girls Logo Pants
Pink, variant on Converse Girls Logo Pants
current price $11.98

Converse Girls Logo Pants

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set, $25.98, Was $29.98

Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
Spiderman, variant on Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
Aristocrats, variant on Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
Minecraft, variant on Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
current price Now $25.98, Was $29.98
$4 off

Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set

4.4375 out of 5 stars
4.4375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Costa Farms Live 10" Fiddle Leaf Fig Standard in Decor Pot, $42.98

Costa Farms Live 10" Fiddle Leaf Fig Standard in Decor Pot
current price $42.98

Costa Farms Live 10" Fiddle Leaf Fig Standard in Decor Pot

Available for Shipping

iHome 15W Magnetic Wireless Charging Car Mount 8pc Kit with Retractable Cable, $22.96

iHome 15W Magnetic Wireless Charging Car Mount 8pc Kit with Retractable Cable
current price $22.96

iHome 15W Magnetic Wireless Charging Car Mount 8pc Kit with Retractable Cable

3.339 out of 5 stars
3.339 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Champion Girls Hoodie, $13.44

Champion Girls Hoodie
Purple, variant on Champion Girls Hoodie
Brown, variant on Champion Girls Hoodie
current price $13.44

Champion Girls Hoodie

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Formaggio Charcuterie Bites with Prosciutto, Fresh Mozzarella & Basil, 18 oz., $13.97

Formaggio Charcuterie Bites with Prosciutto, Fresh Mozzarella & Basil, 18 oz.
current price $13.97

Formaggio Charcuterie Bites with Prosciutto, Fresh Mozzarella & Basil, 18 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs., $13.87, $5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.
current price $13.87
$5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.

4.7106 out of 5 stars
4.7106 out of 5 Stars. 387 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home, $1,099.00

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home
current price $1,099.00

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home

Available for Shipping

SAMSUNG 65” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV, $1,497.99

SAMSUNG 65” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV
current price $1,497.99

SAMSUNG 65” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV

Out of stock

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set, $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Taupe, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Blue, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Cream, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
current price $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set

Out of stock

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold, $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold

Out of stock

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set, $12.98

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
Red, variant on Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
Cream, variant on Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
current price $12.98

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk., $21.97, $2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.
current price $21.97
$2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.

Out of stock