Live Well Your Way(511+)
Prices may vary in club and online
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Sponsored
$4248
current price $42.48$0.11/foz
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
4.7285 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.6477 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Chicken Tenders, priced per pound $28.41 $5.98/lb

$2841
current price $28.41avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Chicken Tenders, priced per pound
4.2239 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Beef Steak Strips, 12 oz. $11.98 $1.00/oz

$1198
current price $11.98$1.00/oz
Member's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.
4.5823 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Whole Chickens, priced per pound $26.55 $2.47/lb

$2655
current price $26.55avg. price
$2.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Whole Chickens, priced per pound
4.497 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.3888 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Coca-Cola Zero Sugar Soft Drink 12 fl oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

$1848
current price $18.48$0.04/foz
Coca-Cola Zero Sugar Soft Drink 12 fl oz., 35 pk.
4.7258 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct. $11.98 Was $14.98 $0.40/ea
Instant Savings

Now$1198
current price Now $11.98, Was $14.98$14.98
$0.40/ea
$3 off
Ends Oct 28
Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct.
4.7165 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 6-Piece Hotel Premier Collection Spa Towel Set $34.98
$3498
current price $34.98Member's Mark 6-Piece Hotel Premier Collection Spa Towel Set
4.4254 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Sponsored
$2678
current price $26.78$0.19/foz
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
4.8387 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz
Instant Savings

Now$998
current price Now $9.98, Was $10.98$10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
4.6913 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz $5.44 $0.11/oz

$544
current price $5.44$0.11/oz
Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz
4.2144 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $19.94 $1.53/ea

$1994
current price $19.94$1.53/ea
BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
4.4743 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
OWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk. $25.78 $0.15/foz

$2578
current price $25.78$0.15/foz
OWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk.
3.9032 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Propel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz

$1548
current price $15.48$0.04/foz
Propel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
4.8124 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pure Organic Layered Fruit Bars, Snack Variety Pack, 0.63 oz., 28 pk. $13.98 $0.72/oz

$1398
current price $13.98$0.72/oz
Pure Organic Layered Fruit Bars, Snack Variety Pack, 0.63 oz., 28 pk.
4.6292 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
POWERADE ZERO Variety Pack Sports Drink, 20 fl. oz., 24 pk. $15.98 $0.03/foz

$1598
current price $15.98$0.03/foz
POWERADE ZERO Variety Pack Sports Drink, 20 fl. oz., 24 pk.
4.7711 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.

Members-only price
Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
4.5637 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

$612
current price $6.12$0.34/oz
From $6.12
Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
4.6774 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk. $13.98 $0.16/oz

$1398
current price $13.98$0.16/oz
GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk.
4.7545 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask
Instant Savings

Members-only price
$50 off
Ends Oct 26
CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask
3.8681 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ziploc Brand Sandwich Bags with EasyGuide Texture, Grip ’n Seal Technology, 580 ct. $12.98 $0.02/ea

$1298
current price $12.98$0.02/ea
Ziploc Brand Sandwich Bags with EasyGuide Texture, Grip ’n Seal Technology, 580 ct.
4.7587 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz. $14.28 $0.65/oz

$1428
current price $14.28$0.65/oz
NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.
4.7318 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Women's Favorite Soft Jacket $12.86

$1286
current price $12.86Member's Mark Women's Favorite Soft Jacket
3.0714 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk. $28.98 $0.97/ea

$2898
current price $28.98$0.97/ea
Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk.
4.6619 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
BOOST 20g High Protein Nutritional Drink, Chocolate 8 fl. oz., 28 ct.

Members-only price
BOOST 20g High Protein Nutritional Drink, Chocolate 8 fl. oz., 28 ct.
4.7241 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk. $19.36 $0.24/oz

$1936
current price $19.36$0.24/oz
From $19.36
Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
4.7242 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Powder, Vanilla Milkshake, 3 lbs. $59.98 $1.24/oz

$5998
current price $59.98$1.24/oz
Premier Protein 30g High Protein Powder, Vanilla Milkshake, 3 lbs.
4.4931 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Electrolyte Powder Variety Pack, White Peach and Strawberry Watermelon, 30 pk. $28.98 $0.97/ea

$2898
current price $28.98$0.97/ea
Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Electrolyte Powder Variety Pack, White Peach and Strawberry Watermelon, 30 pk.
4.5871 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
4.7795 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

$1088
current price $10.88$0.26/oz
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
4.7071 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct. $24.68 $1.76/ea

$2468
current price $24.68$1.76/ea
Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
4.6453 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4 $29.98
$2998
current price $29.98Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
4.798 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

Members-only price
Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.
4.6997 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk. $10.98 $0.46/ea

$1098
current price $10.98$0.46/ea
Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
4.7309 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.

Members-only price
Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.
4.6484 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.
4.8211 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct. $10.58 $0.59/ea

$1058
current price $10.58$0.59/ea
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
4.8413 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz

$1068
current price $10.68$0.89/oz
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
4.3046 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
YouCopia Water Bottle, Box, Mug & Plate Organizer, 2-Piece Set $39.96

$3996
current price $39.96YouCopia Water Bottle, Box, Mug & Plate Organizer, 2-Piece Set
4.6863 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz. $4.98 $0.36/oz

$498
current price $4.98$0.36/oz
Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.
4.4624 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

$1798
current price $17.98Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
4.7274 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
4.7591 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound $254.50 $5.09/lb

$25450
current price $254.50avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound
3.6667 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound $254.50 $5.09/lb

$25450
current price $254.50avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound
1 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound $95.20 $2.38/lb

$9520
current price $95.20avg. price
$2.38/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound
5 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound $294.00 $5.88/lb

$29400
current price $294.00avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound
Out of stock

