Live Well Your Way(203+)
Prices may vary in club and online
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Sponsored
$4248
current price $42.48$0.11/foz
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
4.7285 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.6477 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
BODYARMOR Sports Drink Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 18 pk. $18.48 $0.05/foz

$1848
current price $18.48$0.05/foz
BODYARMOR Sports Drink Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 18 pk.
4.7294 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk. $12.97 $0.86/oz

$1297
current price $12.97$0.86/oz
YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.
4.8 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.3888 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Sponsored
$2678
current price $26.78$0.19/foz
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
4.8387 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Celsius Live Fit Sparkling Vibe Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk. $23.98 $0.11/foz

$2398
current price $23.98$0.11/foz
Celsius Live Fit Sparkling Vibe Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.
4.6122 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Coca-Cola Zero Sugar Soft Drink 12 fl oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Sponsored
$1848
current price $18.48$0.04/foz
Coca-Cola Zero Sugar Soft Drink 12 fl oz., 35 pk.
4.7258 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Bai WonderWater Flavored Water Beverage Variety Pack, 18 fl. oz., 15 pk. $19.98 $0.07/foz

$1998
current price $19.98$0.07/foz
Bai WonderWater Flavored Water Beverage Variety Pack, 18 fl. oz., 15 pk.
4.6317 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz. $11.22 $0.80/oz

$1122
current price $11.22$0.80/oz
From $11.22
Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
4.7825 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
OLLY Men's Multivitamin Gummy, Blackberry, 200 ct. $17.98 Was $19.88 $0.09/ea

Now$1798
current price Now $17.98, Was $19.88$19.88
$0.09/ea
$1.90 off
OLLY Men's Multivitamin Gummy, Blackberry, 200 ct.
4.2907 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Honey Smoked Fish Honey Salmon Stackers, 3 oz., 3 pk. $9.87 $3.29/ea

$987
current price $9.87$3.29/ea
Honey Smoked Fish Honey Salmon Stackers, 3 oz., 3 pk.
4.466 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs. $8.88 $1.48/lb

$888
current price $8.88$1.48/lb
Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs.
4.8128 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Quick-Dry 4-Layer Memory Foam Bath Mat, 24" x 36" $12.98
$1298
current price $12.98Member's Mark Quick-Dry 4-Layer Memory Foam Bath Mat, 24" x 36"
4.7245 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Great Day Farms Cage-Free Hard Boiled Eggs, 12 pk. $10.42 $0.87/ea

$1042
current price $10.42$0.87/ea
Great Day Farms Cage-Free Hard Boiled Eggs, 12 pk.
4.346 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Barber Foods Stuffed Broccoli and Cheese Chicken Breast, Frozen, 6 ct. $12.98 $2.16/ea

$1298
current price $12.98$2.16/ea
Barber Foods Stuffed Broccoli and Cheese Chicken Breast, Frozen, 6 ct.
4.7042 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
KiZE Life Changing Bar Variety Pack, 12 pk. $13.98 $1.17/ea

$1398
current price $13.98$1.17/ea
KiZE Life Changing Bar Variety Pack, 12 pk.
4.342 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct. $23.64 $1.97/ea

$2364
current price $23.64$1.97/ea
Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct.
4.4172 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Old Trapper Peppered Beef Jerky, 18 oz. $19.98 $1.11/oz

$1998
current price $19.98$1.11/oz
Old Trapper Peppered Beef Jerky, 18 oz.
4.6684 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk. $9.44

$944
current price $9.44Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk.
4.5653 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Organic Bananas, 3 lbs. $2.16 $0.72/lb

$216
current price $2.16$0.72/lb
Organic Bananas, 3 lbs.
3.6471 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
John Soules Fully Cooked Angus Beef Fajitas 24 oz. $17.93 $0.75/oz

$1793
current price $17.93$0.75/oz
John Soules Fully Cooked Angus Beef Fajitas 24 oz.
3.897 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Double Date Organic Whole Medjool Dates, 2 lbs. $9.95 $4.97/lb

$995
current price $9.95$4.97/lb
Double Date Organic Whole Medjool Dates, 2 lbs.
4.47 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound $27.08 $6.77/lb

$2708
current price $27.08avg. price
$6.77/lb
Final cost by weight
Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound
4.3 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Wholesum Organic Zucchini Squash, 3 lbs. $5.97 $1.99/lb

$597
current price $5.97$1.99/lb
Wholesum Organic Zucchini Squash, 3 lbs.
4.4558 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz. $13.36

$1336
current price $13.36Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.
5 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70" $24.94
$2494
current price $24.94Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70"
4.8095 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Eggland's Best Three Cheese Omelet, Frozen, 8 ct. $12.98 $1.62/ea

$1298
current price $12.98$1.62/ea
Eggland's Best Three Cheese Omelet, Frozen, 8 ct.
4.6811 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Champion Men's Fleece Hoodie $21.98
$2198
current price $21.98Champion Men's Fleece Hoodie
4.7283 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Active Jogger $15.98
$1598
current price $15.98Member's Mark Active Jogger
4.6629 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.

Members-only price
IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.
3.9076 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk. $14.98 $0.82/oz

$1498
current price $14.98$0.82/oz
Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk.
4.6847 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
GapFit Women's Varsity Tank Bra $13.98
$1398
current price $13.98GapFit Women's Varsity Tank Bra
4.4634 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct. $19.98 $0.93/oz

$1998
current price $19.98$0.93/oz
Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct.
4.3529 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
GapFit Women's Varsity Legging $16.98
$1698
current price $16.98GapFit Women's Varsity Legging
4.5476 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant $18.48
$1848
current price $18.48Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
4.0303 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs. $11.87 $3.96/lb

$1187
current price $11.87$3.96/lb
Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs.
4.7435 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

$2678
current price $26.78$0.19/foz
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
4.6837 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs. $49.98 $1.91/oz

$4998
current price $49.98$1.91/oz
Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs.
4.64 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk $14.87

$1487
current price $14.87Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Southern Style Chicken Sandwich, Frozen, 8 Count, 53.6 oz. $14.36

$1436
current price $14.36Member's Mark Southern Style Chicken Sandwich, Frozen, 8 Count, 53.6 oz.
3.9524 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk. $19.98 $0.14/foz

$1998
current price $19.98$0.14/foz
Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk.
4.3597 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz. $14.98 Was $15.98 $1.25/oz

Now$1498
current price Now $14.98, Was $15.98$15.98
$1.25/oz
$1 off
Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz.
4.4656 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct. $9.98 $0.19/ea

$998
current price $9.98$0.19/ea
Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.
4.7505 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Daily Dry Facial Towels, 100 ct. $9.98 $0.10/ea

$998
current price $9.98$0.10/ea
Member's Mark Daily Dry Facial Towels, 100 ct.
4.8233 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Muscle Milk 33g Pro High Protein Shake with Ultra Filtered Milk, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk. $26.78 $0.16/foz

$2678
current price $26.78$0.16/foz
Muscle Milk 33g Pro High Protein Shake with Ultra Filtered Milk, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
4.2026 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

$828
current price $8.28WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
4.3284 out of 5 stars
Out of stock
Champion Men's Fleece Jogger $19.98
$1998
current price $19.98Champion Men's Fleece Jogger
4.5924 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Organic Ginger Root, 1.75 lbs. $5.97 $3.41/lb

$597
current price $5.97$3.41/lb
Organic Ginger Root, 1.75 lbs.
4.7322 out of 5 stars
Out of stock
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes $119.00

$11900
current price $119.00Options from $119.00 – $179.00
Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes
4.4474 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping







