CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Veil Slider HVL Cat-Eye Smart Sunglasses, Glossy Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Fashion Lifestyle Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Veil Slider HVL Cat-Eye Smart Sunglasses, Glossy Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Fashion Lifestyle Eyewear, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Lifestyle Veil Slider HVL Cat-Eye Smart Sunglasses, Glossy Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Fashion Lifestyle Eyewear, Polarized UV Protection

P&G Fabric Care

Prices may vary in club and online
Sort by|

Tide Evo Laundry Detergent Fiber Tiles, Free & Gentle, 66 ct. $19.98 Was $24.98 $0.30/ea

Instant Savings
Tide Evo Laundry Detergent Fiber Tiles, Free & Gentle, 66 ct.
current price Now $19.98, Was $24.98
$0.30/ea
$5 off and Sam's Cash Eligible
Terms apply.
Ends Oct 27

Tide Evo Laundry Detergent Fiber Tiles, Free & Gentle, 66 ct.

Available for Shipping

Gain Plus Liquid Laundry Detergent, Moonlight Breeze, 161 Loads, 198 fl. oz. $21.98 $0.11/foz

Sam's Cash Offer
Gain Plus Liquid Laundry Detergent, Moonlight Breeze, 161 Loads, 198 fl. oz.
current price $21.98
$0.11/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Plus Liquid Laundry Detergent, Moonlight Breeze, 161 Loads, 198 fl. oz.

Available for Shipping

Downy Cozy Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Cuddle Weather, 28.3 oz. $14.98 $0.53/oz

Sam's Cash Offer
Downy Cozy Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Cuddle Weather, 28.3 oz.
current price $14.98
$0.53/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Cozy Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Cuddle Weather, 28.3 oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tide PODS Laundry Detergent Pacs, Original Scent, 156 ct. $29.98 $0.19/ea

Sam's Cash Offer
Tide PODS Laundry Detergent Pacs, Original Scent, 156 ct.
current price $29.98
$0.19/ea
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Tide PODS Laundry Detergent Pacs, Original Scent, 156 ct.

Available for Shipping

Tide Ultra Sport with Febreze Liquid Laundry Detergent, Active Fresh, 130 Loads, 166 fl. oz. $24.98 $0.15/foz

Sam's Cash Offer
Tide Ultra Sport with Febreze Liquid Laundry Detergent, Active Fresh, 130 Loads, 166 fl. oz.
current price $24.98
$0.15/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Tide Ultra Sport with Febreze Liquid Laundry Detergent, Active Fresh, 130 Loads, 166 fl. oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gain Tango Twist + Oxi Liquid Laundry Detergent, Strawberry & Shea Scent, 159 Loads, 170 fl. oz. $19.98 $0.12/foz

Sam's Cash Offer
Gain Tango Twist + Oxi Liquid Laundry Detergent, Strawberry & Shea Scent, 159 Loads, 170 fl. oz.
current price $19.98
$0.12/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Tango Twist + Oxi Liquid Laundry Detergent, Strawberry & Shea Scent, 159 Loads, 170 fl. oz.

Out of stock

Downy Radiant In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Pineapple & Coconut Grove, 28.3 oz. $14.98 $0.53/oz

Sam's Cash Offer
Downy Radiant In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Pineapple & Coconut Grove, 28.3 oz.
current price $14.98
$0.53/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Radiant In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Pineapple & Coconut Grove, 28.3 oz.

4.7819 out of 5 stars
4.7819 out of 5 Stars. 298 reviews
Out of stock

About P&G Fabric Care

*Spend $100 on participating products in a single transaction before taxes, shipping, fees and discounts have been applied and get $15 Sam’s Cash. Valid Sep. 30 - Oct. 27, 2026. Sam’s Cash will be automatically applied to your account within one week, but only if you have an active membership at that time. If all or part of the qualifying transaction is returned or canceled before order is fulfilled, Sam’s Cash earned from the promotion may be reduced, removed from your available Sam’s Cash or deducted from the future accrual of Sam’s Cash. Sam’s Club reserves the right to amend or cancel this offer, in whole or in part, or change part of the offer at any time for any or no reason, including without limitation, in the event of fraud, abuse of offer or violations of offer, as determined by the sole discretion of Sam’s Club without notice to the member. Subject to program terms and exclusions, membership terms and privacy policy available at SamsClub.com/TermsAndConditions or see associate. Maximum $15 Sam’s Cash per cardholder. The NFL Entities have not offered nor sponsored this promotion in any way.