Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Mindful Snacking

Prices may vary in club and online
Sort by|

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.8148 out of 5 stars
4.8148 out of 5 Stars. 11036 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct. $16.98 $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
Sponsored
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 2607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

WildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz. $9.98 $0.42/oz

WildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz.
current price $9.98
$0.42/oz

WildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz.

4.5014 out of 5 stars
4.5014 out of 5 Stars. 3125 reviews
Available for Shipping

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.636 out of 5 stars
4.636 out of 5 Stars. 3113 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.

3.6519 out of 5 stars
3.6519 out of 5 Stars. 1890 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6961 out of 5 stars
4.6961 out of 5 Stars. 5874 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6705 out of 5 stars
4.6705 out of 5 Stars. 4716 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7528 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz. $9.98 $0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
current price $9.98
$0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.

4.36 out of 5 stars
4.36 out of 5 Stars. 1625 reviews
Available for Shipping

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
Sponsored
current price $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.

4.6447 out of 5 stars
4.6447 out of 5 Stars. 1911 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz $10.48 $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 997 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz. $5.98 $0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
current price $5.98
$0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.

4.7282 out of 5 stars
4.7282 out of 5 Stars. 4102 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct. $27.68 $1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.
current price $27.68
$1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.

4.381 out of 5 stars
4.381 out of 5 Stars. 2522 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk. $18.98 $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.

4.7159 out of 5 stars
4.7159 out of 5 Stars. 2689 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz. $11.22 $0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.
current price $11.22
$0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.

4.3505 out of 5 stars
4.3505 out of 5 Stars. 4214 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack $12.98 $0.52/ea

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack
current price $12.98
$0.52/ea

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 6753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
current price $8.98
$0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.

4.5254 out of 5 stars
4.5254 out of 5 Stars. 571 reviews
Available for Shipping

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz. $6.98 $0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.
current price $6.98
$0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.

4.6679 out of 5 stars
4.6679 out of 5 Stars. 2192 reviews
Available for Shipping

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz. $11.22 $0.80/oz

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
current price $11.22
$0.80/oz
From $11.22

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.

4.7826 out of 5 stars
4.7826 out of 5 Stars. 3243 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Protein Bars Gluten Free, Variety Pack 14 ct. $27.68 $1.98/ea

Quest Protein Bars Gluten Free, Variety Pack 14 ct.
current price $27.68
$1.98/ea

Quest Protein Bars Gluten Free, Variety Pack 14 ct.

4.3812 out of 5 stars
4.3812 out of 5 Stars. 202 reviews
Available for Shipping

Quaker Rice Cakes, Variety Pack, 4 pk. $10.98 $2.75/ea

Quaker Rice Cakes, Variety Pack, 4 pk.
current price $10.98
$2.75/ea

Quaker Rice Cakes, Variety Pack, 4 pk.

4.6121 out of 5 stars
4.6121 out of 5 Stars. 825 reviews
Available for Shipping

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk. $17.98 $0.50/ea

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk.
current price $17.98
$0.50/ea
From $17.98

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk.

4.563 out of 5 stars
4.563 out of 5 Stars. 1588 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk. $12.98 $0.65/ea

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk.
current price $12.98
$0.65/ea

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk.

4.5789 out of 5 stars
4.5789 out of 5 Stars. 323 reviews
Available for Shipping

Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk. $15.98 $0.80/ea

Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk.
current price $15.98
$0.80/ea

Larabar Gluten-Free Bars, Variety Pack, 20 pk.

4.5732 out of 5 stars
4.5732 out of 5 Stars. 321 reviews
Available for Shipping

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz. $5.98 $0.43/oz

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz.
current price $5.98
$0.43/oz

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz.

4.6515 out of 5 stars
4.6515 out of 5 Stars. 789 reviews
Available for Shipping

Snack Mates Chicken & Maple Mini Sticks, 10 oz. $12.98 $1.30/oz

Snack Mates Chicken & Maple Mini Sticks, 10 oz.
current price $12.98
$1.30/oz

Snack Mates Chicken & Maple Mini Sticks, 10 oz.

4.4754 out of 5 stars
4.4754 out of 5 Stars. 528 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk. $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
current price $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.

4.8047 out of 5 stars
4.8047 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk. $13.48 Was $14.98

Instant Savings
JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk.
current price Now $13.48, Was $14.98
$1.50 off
Ends Oct 05

JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk.

Available for Shipping

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Wafer Bars Chocolate Peanut Butter, 1.59 oz., 18 ct. $23.98 $1.33/ea

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Wafer Bars Chocolate Peanut Butter, 1.59 oz., 18 ct.
current price $23.98
$1.33/ea

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Wafer Bars Chocolate Peanut Butter, 1.59 oz., 18 ct.

4.5064 out of 5 stars
4.5064 out of 5 Stars. 545 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz. $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Available for Shipping

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz. $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.

Available for Shipping

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk. $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.
current price $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk. $9.48 $0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.587 out of 5 stars
4.587 out of 5 Stars. 230 reviews
Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk. $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.

Available for Shipping or Pickup

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz. $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.

Available for Shipping

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.
Members-only price

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Available for Shipping

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz. $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz. $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.
current price $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.

4.5458 out of 5 stars
4.5458 out of 5 Stars. 720 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk. $9.98

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk.
current price $9.98

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk.

4.125 out of 5 stars
4.125 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct. $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.
current price $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.

Available for Shipping

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct. $20.98 $1.42/oz

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct.
current price $20.98
$1.42/oz

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk. $5.92 Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk. $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 23 oz. $5.48

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 23 oz.
current price $5.48

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 23 oz.

Available for Shipping

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.329 out of 5 stars
4.329 out of 5 Stars. 1006 reviews
Out of stock

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz
current price $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz

Out of stock