Food Service Cleaning Supplies

Prices may vary in club and online
Sort by|

Marathon Centerpull Premium 1-Ply White Paper Towels, 6 rolls, 300 sheets/roll $38.88 Was $40.98 $0.03/sft

Instant Savings
Marathon Centerpull Premium 1-Ply White Paper Towels, 6 rolls, 300 sheets/roll
Sponsored
current price Now $38.88, Was $40.98
$0.03/sft
$2.10 off
Ends Nov 18

Marathon Centerpull Premium 1-Ply White Paper Towels, 6 rolls, 300 sheets/roll

4.546 out of 5 stars
4.546 out of 5 Stars. 945 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Marathon Multifold 1-Ply White Paper Towels 16 pks., 250 towels/pk $32.88 Was $33.88 $0.01/sft

Instant Savings
Marathon Multifold 1-Ply White Paper Towels 16 pks., 250 towels/pk
Sponsored
current price Now $32.88, Was $33.88
$0.01/sft
From $32.88
$1 off
Ends Nov 18

Marathon Multifold 1-Ply White Paper Towels 16 pks., 250 towels/pk

4.6417 out of 5 stars
4.6417 out of 5 Stars. 2908 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Commercial Oven, Grill and Fryer Cleaner, 32 oz., 3 pk. $10.98 $0.11/foz

Member's Mark Commercial Oven, Grill and Fryer Cleaner, 32 oz., 3 pk.
current price $10.98
$0.11/foz

Member's Mark Commercial Oven, Grill and Fryer Cleaner, 32 oz., 3 pk.

4.5517 out of 5 stars
4.5517 out of 5 Stars. 464 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark #24 Blended Mop Head, 2 pk. $9.62 $4.81/ea

Member's Mark #24 Blended Mop Head, 2 pk.
current price $9.62
$4.81/ea

Member's Mark #24 Blended Mop Head, 2 pk.

4.6379 out of 5 stars
4.6379 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills $14.98 $7.49/ea

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills
current price $14.98
$7.49/ea

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills

4.4926 out of 5 stars
4.4926 out of 5 Stars. 337 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

POM Individually Wrapped 2-Ply Paper Towels 30 rolls, 110 sheets/roll $35.98 $0.02/sft

POM Individually Wrapped 2-Ply Paper Towels 30 rolls, 110 sheets/roll
Sponsored
current price $35.98
$0.02/sft

POM Individually Wrapped 2-Ply Paper Towels 30 rolls, 110 sheets/roll

4.1119 out of 5 stars
4.1119 out of 5 Stars. 5033 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 50-Gallon Commercial Can Liners, 220 ct. $32.98 $0.15/ea

Member's Mark 50-Gallon Commercial Can Liners, 220 ct.
current price $32.98
$0.15/ea

Member's Mark 50-Gallon Commercial Can Liners, 220 ct.

4.5346 out of 5 stars
4.5346 out of 5 Stars. 1706 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 33 Gallon Commercial Can Liners, 320 ct. $30.98 $0.10/ea

Member's Mark 33 Gallon Commercial Can Liners, 320 ct.
current price $30.98
$0.10/ea

Member's Mark 33 Gallon Commercial Can Liners, 320 ct.

4.5418 out of 5 stars
4.5418 out of 5 Stars. 1353 reviews
Available for Shipping

Drano Max Gel Ultra Clog Remover, Powerful Drain Cleaner, Thickest Formula, 80 oz., 2 Count $12.87 $0.08/foz

Drano Max Gel Ultra Clog Remover, Powerful Drain Cleaner, Thickest Formula, 80 oz., 2 Count
current price $12.87
$0.08/foz

Drano Max Gel Ultra Clog Remover, Powerful Drain Cleaner, Thickest Formula, 80 oz., 2 Count

4.6485 out of 5 stars
4.6485 out of 5 Stars. 1431 reviews
Available for Shipping

Scotch-Brite Zero Scratch Scrub Sponges, Individually Wrapped 24 ct. $15.44 $0.64/ea

Scotch-Brite Zero Scratch Scrub Sponges, Individually Wrapped 24 ct.
Sponsored
current price $15.44
$0.64/ea

Scotch-Brite Zero Scratch Scrub Sponges, Individually Wrapped 24 ct.

4.6525 out of 5 stars
4.6525 out of 5 Stars. 2489 reviews
Available for Shipping

Marathon Automated Hardwound Paper Towel Dispenser, Black $47.46 $47.46/ea

Marathon Automated Hardwound Paper Towel Dispenser, Black
current price $47.46
$47.46/ea

Marathon Automated Hardwound Paper Towel Dispenser, Black

4.6333 out of 5 stars
4.6333 out of 5 Stars. 240 reviews
Available for Shipping

Weiman Stainless Steel Kitchen and Home Appliance Cleaner & Polish, 17 oz., 3 pk. $12.98 $4.33/ea

Weiman Stainless Steel Kitchen and Home Appliance Cleaner & Polish, 17 oz., 3 pk.
current price $12.98
$4.33/ea

Weiman Stainless Steel Kitchen and Home Appliance Cleaner & Polish, 17 oz., 3 pk.

4.7219 out of 5 stars
4.7219 out of 5 Stars. 730 reviews
Available for Shipping

Scotch-Brite Heavy Duty Scrub Sponges, Individually Wrapped 24 ct. $15.44 $0.64/ea

Scotch-Brite Heavy Duty Scrub Sponges, Individually Wrapped 24 ct.
current price $15.44
$0.64/ea
From $15.44

Scotch-Brite Heavy Duty Scrub Sponges, Individually Wrapped 24 ct.

4.6542 out of 5 stars
4.6542 out of 5 Stars. 3511 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color $17.78 $0.49/ea

Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Blue, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Orange, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Yellow, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Green, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
current price $17.78
$0.49/ea
Options from $17.48 – $17.78

Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color

4.8229 out of 5 stars
4.8229 out of 5 Stars. 638 reviews
Available for Shipping

Scott Shop Towels Original 55 sheets/roll, 12 rolls $22.64 $0.05/sft

Scott Shop Towels Original 55 sheets/roll, 12 rolls
current price $22.64
$0.05/sft

Scott Shop Towels Original 55 sheets/roll, 12 rolls

4.8008 out of 5 stars
4.8008 out of 5 Stars. 251 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color $19.98

Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color
Charcoal, variant on Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color
Walnut, variant on Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color
current price $19.98
From $19.98

Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color

4.8116 out of 5 stars
4.8116 out of 5 Stars. 1311 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser $6.98 $6.98/ea

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser
current price $6.98
$6.98/ea

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser

4.3067 out of 5 stars
4.3067 out of 5 Stars. 300 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cotton Bar Mop Towels, 16" x 19", 24 ct. $13.87 $0.58/ea

Member's Mark Cotton Bar Mop Towels, 16" x 19", 24 ct.
current price $13.87
$0.58/ea

Member's Mark Cotton Bar Mop Towels, 16" x 19", 24 ct.

4.5761 out of 5 stars
4.5761 out of 5 Stars. 1637 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cambro Large Capacity Bus Box, 21"x 15" x 7" 2 pk. $16.48 $8.24/ea

Cambro Large Capacity Bus Box, 21"x 15" x 7" 2 pk.
current price $16.48
$8.24/ea

Cambro Large Capacity Bus Box, 21"x 15" x 7" 2 pk.

4.6883 out of 5 stars
4.6883 out of 5 Stars. 369 reviews
Available for Shipping

Dawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal. $16.98

Dawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal.
current price $16.98

Dawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal.

4.736 out of 5 stars
4.736 out of 5 Stars. 10896 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Heavy Duty Degreaser, Choose Pack Size $34.12 $0.07/foz

Member's Mark Heavy Duty Degreaser, Choose Pack Size
current price $34.12
$0.07/foz
Options from $8.98 – $34.12

Member's Mark Heavy Duty Degreaser, Choose Pack Size

4.6382 out of 5 stars
4.6382 out of 5 Stars. 304 reviews
Available for Shipping

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser 1 gal., 2 ct. $28.48 $0.11/foz

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser 1 gal., 2 ct.
current price $28.48
$0.11/foz

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser 1 gal., 2 ct.

4.6802 out of 5 stars
4.6802 out of 5 Stars. 172 reviews
Available for Shipping

Marathon Manual Centerpull Paper Towel Dispenser, Black $16.83 $16.83/ea

Marathon Manual Centerpull Paper Towel Dispenser, Black
current price $16.83
$16.83/ea

Marathon Manual Centerpull Paper Towel Dispenser, Black

4.4524 out of 5 stars
4.4524 out of 5 Stars. 42 reviews
Available for Shipping

Scotch-Brite Stainless Steel Extra Large Scrubbers,16 ct. $11.34 $0.71/ea

Scotch-Brite Stainless Steel Extra Large Scrubbers,16 ct.
current price $11.34
$0.71/ea

Scotch-Brite Stainless Steel Extra Large Scrubbers,16 ct.

4.7993 out of 5 stars
4.7993 out of 5 Stars. 583 reviews
Available for Shipping

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece
current price $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece

4.9744 out of 5 stars
4.9744 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Kleen Chef Disposable Waterproof Poly Aprons, White 100 ct. $15.34 $0.15/ea

Kleen Chef Disposable Waterproof Poly Aprons, White 100 ct.
current price $15.34
$0.15/ea

Kleen Chef Disposable Waterproof Poly Aprons, White 100 ct.

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Scrub Daddy Sponge Daddy Cleaning Sponges, Multi-Color, 12 ct. $8.98 $0.75/ea

Scrub Daddy Sponge Daddy Cleaning Sponges, Multi-Color, 12 ct.
current price $8.98
$0.75/ea

Scrub Daddy Sponge Daddy Cleaning Sponges, Multi-Color, 12 ct.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Commercial Grease-Proof Floor Mat 3' x 3' x .5" $24.74

Member's Mark Commercial Grease-Proof Floor Mat 3' x 3' x .5"
current price $24.74

Member's Mark Commercial Grease-Proof Floor Mat 3' x 3' x .5"

4.7059 out of 5 stars
4.7059 out of 5 Stars. 119 reviews
Available for Shipping

Simple Green All-Purpose Cleaner, 172 fl. oz., Spray Bottle + Refill $10.34 $0.07/oz

Simple Green All-Purpose Cleaner, 172 fl. oz., Spray Bottle + Refill
current price $10.34
$0.07/oz

Simple Green All-Purpose Cleaner, 172 fl. oz., Spray Bottle + Refill

4.6966 out of 5 stars
4.6966 out of 5 Stars. 212 reviews
Available for Shipping

OdoBan Neutral pH Floor Cleaner Concentrate 1 gal., 4 pk. $32.97 $0.06/foz

OdoBan Neutral pH Floor Cleaner Concentrate 1 gal., 4 pk.
current price $32.97
$0.06/foz

OdoBan Neutral pH Floor Cleaner Concentrate 1 gal., 4 pk.

4.6386 out of 5 stars
4.6386 out of 5 Stars. 83 reviews
Available for Shipping

General Purpose WorkStep Floor Mat, Black (36" x 60" x .5") $26.94

General Purpose WorkStep Floor Mat, Black (36" x 60" x .5")
current price $26.94

General Purpose WorkStep Floor Mat, Black (36" x 60" x .5")

4.8526 out of 5 stars
4.8526 out of 5 Stars. 95 reviews
Available for Shipping

Marathon Automated Soap Dispenser, Black, 6.5”W x 4”D x 11.7”H $17.48

Marathon Automated Soap Dispenser, Black, 6.5”W x 4”D x 11.7”H
current price $17.48

Marathon Automated Soap Dispenser, Black, 6.5”W x 4”D x 11.7”H

4.025 out of 5 stars
4.025 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

Marathon Gentle Foam Hand Soap Refill, Fragrance-Free (1,000 ml) $17.98 $0.53/foz

Marathon Gentle Foam Hand Soap Refill, Fragrance-Free (1,000 ml)
current price $17.98
$0.53/foz

Marathon Gentle Foam Hand Soap Refill, Fragrance-Free (1,000 ml)

4.2149 out of 5 stars
4.2149 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping

DCT Professional Grade Oven, Grill, & Fryer Cleaner (32 fl. oz., 4 ct.) $15.96 $3.99/ea

DCT Professional Grade Oven, Grill, & Fryer Cleaner (32 fl. oz., 4 ct.)
current price $15.96
$3.99/ea

DCT Professional Grade Oven, Grill, & Fryer Cleaner (32 fl. oz., 4 ct.)

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Sprayway Industrial Strength Oven Cleaner 20 oz., 6 pk. $29.98 $5.00/ea

Sprayway Industrial Strength Oven Cleaner 20 oz., 6 pk.
current price $29.98
$5.00/ea

Sprayway Industrial Strength Oven Cleaner 20 oz., 6 pk.

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Sprayway Stainless Steel Cleaner and Polisher, 15 oz., 6 pk. $18.36

Sprayway Stainless Steel Cleaner and Polisher, 15 oz., 6 pk.
current price $18.36

Sprayway Stainless Steel Cleaner and Polisher, 15 oz., 6 pk.

4.6751 out of 5 stars
4.6751 out of 5 Stars. 671 reviews
Available for Shipping

Simpli-Magic 18.5 Gallon (40L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can – Kitchen Garbage Can with Waste & Recycling Bins – Slow-Close Lid, Odor Control, Hands-Free $134.94

Simpli-Magic 18.5 Gallon (40L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can – Kitchen Garbage Can with Waste & Recycling Bins – Slow-Close Lid, Odor Control, Hands-Free
White, variant on Simpli-Magic 18.5 Gallon (40L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can – Kitchen Garbage Can with Waste & Recycling Bins – Slow-Close Lid, Odor Control, Hands-Free
Gunmetal, variant on Simpli-Magic 18.5 Gallon (40L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can – Kitchen Garbage Can with Waste & Recycling Bins – Slow-Close Lid, Odor Control, Hands-Free
Brown, variant on Simpli-Magic 18.5 Gallon (40L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can – Kitchen Garbage Can with Waste & Recycling Bins – Slow-Close Lid, Odor Control, Hands-Free
Rose Gold, variant on Simpli-Magic 18.5 Gallon (40L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can – Kitchen Garbage Can with Waste & Recycling Bins – Slow-Close Lid, Odor Control, Hands-Free
current price $134.94

Simpli-Magic 18.5 Gallon (40L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can – Kitchen Garbage Can with Waste & Recycling Bins – Slow-Close Lid, Odor Control, Hands-Free

4.3846 out of 5 stars
4.3846 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Simpli-Magic 16 Gallon (30L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can, Multiple Colors – Kitchen Garbage Can with Slow-Close Lids – Waste & Recycling Bins, Odor Control, Hands-Free, Easy to Clean $109.98

Simpli-Magic 16 Gallon (30L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can, Multiple Colors – Kitchen Garbage Can with Slow-Close Lids – Waste & Recycling Bins, Odor Control, Hands-Free, Easy to Clean
Blue, variant on Simpli-Magic 16 Gallon (30L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can, Multiple Colors – Kitchen Garbage Can with Slow-Close Lids – Waste & Recycling Bins, Odor Control, Hands-Free, Easy to Clean
Gunmetal, variant on Simpli-Magic 16 Gallon (30L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can, Multiple Colors – Kitchen Garbage Can with Slow-Close Lids – Waste & Recycling Bins, Odor Control, Hands-Free, Easy to Clean
Brown, variant on Simpli-Magic 16 Gallon (30L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can, Multiple Colors – Kitchen Garbage Can with Slow-Close Lids – Waste & Recycling Bins, Odor Control, Hands-Free, Easy to Clean
White, variant on Simpli-Magic 16 Gallon (30L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can, Multiple Colors – Kitchen Garbage Can with Slow-Close Lids – Waste & Recycling Bins, Odor Control, Hands-Free, Easy to Clean
current price $109.98

Simpli-Magic 16 Gallon (30L x 30L) Dual Compartment Step Trash Can, Multiple Colors – Kitchen Garbage Can with Slow-Close Lids – Waste & Recycling Bins, Odor Control, Hands-Free, Easy to Clean

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Alpine Industries Automatic Hand Soap & Sanitizer Dispenser, 2 pk. $39.98 $19.99/ea

Alpine Industries Automatic Hand Soap & Sanitizer Dispenser, 2 pk.
current price $39.98
$19.99/ea

Alpine Industries Automatic Hand Soap & Sanitizer Dispenser, 2 pk.

4.8118 out of 5 stars
4.8118 out of 5 Stars. 659 reviews
Available for Shipping

Mr. Clean Professional Degreasing Floor Cleaner, 1 gal. $18.98 $0.15/foz

Mr. Clean Professional Degreasing Floor Cleaner, 1 gal.
current price $18.98
$0.15/foz

Mr. Clean Professional Degreasing Floor Cleaner, 1 gal.

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 55 reviews
Out of stock

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser Spray 32 fl. oz., 6 ct. $31.98 $5.33/ea

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser Spray 32 fl. oz., 6 ct.
current price $31.98
$5.33/ea

Dawn Professional Kitchen Surface Degreaser Spray 32 fl. oz., 6 ct.

4.6311 out of 5 stars
4.6311 out of 5 Stars. 206 reviews
Out of stock

Rubbermaid Commercial Brute Round Twist On/Off Trash Can Dolly, 250 lb. capacity (Black)

Rubbermaid Commercial Brute Round Twist On/Off Trash Can Dolly, 250 lb. capacity (Black)
Members-only price

Rubbermaid Commercial Brute Round Twist On/Off Trash Can Dolly, 250 lb. capacity (Black)

4.8833 out of 5 stars
4.8833 out of 5 Stars. 60 reviews
Out of stock

Rubbermaid Brute Trash Can, 32 gal., Choose Color

Rubbermaid Brute Trash Can, 32 gal., Choose Color
Blue, variant on Rubbermaid Brute Trash Can, 32 gal., Choose Color
Red, variant on Rubbermaid Brute Trash Can, 32 gal., Choose Color
Gray, variant on Rubbermaid Brute Trash Can, 32 gal., Choose Color
Members-only price

Rubbermaid Brute Trash Can, 32 gal., Choose Color

4.5744 out of 5 stars
4.5744 out of 5 Stars. 289 reviews
Out of stock

Purell Advanced Gel Hand Sanitizer Refill 1,200 mL, 2 ct. $43.48 $43.48/ea

Purell Advanced Gel Hand Sanitizer Refill 1,200 mL, 2 ct.
current price $43.48
$43.48/ea

Purell Advanced Gel Hand Sanitizer Refill 1,200 mL, 2 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Boardwalk Multifold 1-Ply Natural Paper Towels 16 pks., 250 towels/pk. $27.98 $1.75/ea

Boardwalk Multifold 1-Ply Natural Paper Towels 16 pks., 250 towels/pk.
current price $27.98
$1.75/ea

Boardwalk Multifold 1-Ply Natural Paper Towels 16 pks., 250 towels/pk.

4.0775 out of 5 stars
4.0775 out of 5 Stars. 503 reviews
Out of stock