On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz., $4.48, $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7327 out of 5 stars
4.7327 out of 5 Stars. 10705 reviews

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk., $7.98, $0.17/oz

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.
current price $7.98
$0.17/oz

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.

4.5003 out of 5 stars
4.5003 out of 5 Stars. 1583 reviews

Dips, Spreads & Salsa

Prices may vary in club and online
Sort by|

Fresh Craving's Mexicali Dip, 24 oz., $7.98, $0.33/oz

Fresh Craving's Mexicali Dip, 24 oz.
Sponsored
current price $7.98
$0.33/oz

Fresh Craving's Mexicali Dip, 24 oz.

4.2083 out of 5 stars
4.2083 out of 5 Stars. 1032 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk., $7.98, $0.17/oz

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $7.98
$0.17/oz

On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.

4.5003 out of 5 stars
4.5003 out of 5 Stars. 1583 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz., $4.54, $0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
current price $4.54
$0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.

4.6812 out of 5 stars
4.6812 out of 5 Stars. 3698 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz., $4.48, $0.14/oz

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.
current price $4.48
$0.14/oz

Member's Mark Classic Hummus, 32 oz.

4.5931 out of 5 stars
4.5931 out of 5 Stars. 838 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Tostitos Salsa Con Queso, Medium, 15.5 oz., 3 ct., $10.48, $3.49/ea

Tostitos Salsa Con Queso, Medium, 15.5 oz., 3 ct.
Sponsored
current price $10.48
$3.49/ea

Tostitos Salsa Con Queso, Medium, 15.5 oz., 3 ct.

4.7922 out of 5 stars
4.7922 out of 5 Stars. 2503 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Salsa and Lay's Dip Variety Pack, 15.5 oz., 3 ct., $10.48, $3.49/ea

Tostitos Salsa and Lay's Dip Variety Pack, 15.5 oz., 3 ct.
Sponsored
current price $10.48
$3.49/ea

Tostitos Salsa and Lay's Dip Variety Pack, 15.5 oz., 3 ct.

4.5951 out of 5 stars
4.5951 out of 5 Stars. 973 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frequently Asked Questions

What types of dips and salsa does Sam’s Club carry?

Does Sam’s Club sell guacamole in bulk?

Are there creamy dip options at Sam’s Club?

Does Sam’s Club carry spicy salsa or queso?

Are there creamy dip options at Sam’s Club?

Does Sam’s Club carry spicy salsa or queso?

Are there Member’s Mark dips and salsas?

Can I order fresh dips and salsa online from Sam’s Club?

How long do Sam’s Club dips and salsa last?

Are Sam’s Club dips good for parties?