Chicken Enchiladas

Prices may vary in club and online
Sort by|

Mission Carb Balance 8" Soft Taco Flour Tortillas, 16 ct. $6.98 $0.29/oz

Mission Carb Balance 8" Soft Taco Flour Tortillas, 16 ct.
Sponsored
current price $6.98
$0.29/oz

Mission Carb Balance 8" Soft Taco Flour Tortillas, 16 ct.

4.7819 out of 5 stars
4.7819 out of 5 Stars. 4988 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Mission Soft Flour Taco Tortillas, 40 ct. $5.68 $0.08/oz

Mission Soft Flour Taco Tortillas, 40 ct.
Sponsored
current price $5.68
$0.08/oz

Mission Soft Flour Taco Tortillas, 40 ct.

4.7135 out of 5 stars
4.7135 out of 5 Stars. 2328 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
current price $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken

4.6652 out of 5 stars
4.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk. $5.97 $0.19/oz

Member's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
current price $5.97
$0.19/oz

Member's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.

4.8032 out of 5 stars
4.8032 out of 5 Stars. 7887 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.5381 out of 5 stars
4.5381 out of 5 Stars. 2650 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs. $6.42 $3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $6.42
$3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5446 out of 5 stars
4.5446 out of 5 Stars. 2635 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz. $6.73 $0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
current price $6.73
$0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.

4.4017 out of 5 stars
4.4017 out of 5 Stars. 4892 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Chicken Tenders, priced per pound $28.41 $5.98/lb

Member's Mark Organic Chicken Tenders, priced per pound
current price $28.41
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Chicken Tenders, priced per pound

4.2239 out of 5 stars
4.2239 out of 5 Stars. 259 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Chi-Chi's Medium Thick & Chunky Salsa, 60 oz. $7.32 $0.12/oz

Chi-Chi's Medium Thick & Chunky Salsa, 60 oz.
current price $7.32
$0.12/oz

Chi-Chi's Medium Thick & Chunky Salsa, 60 oz.

4.6949 out of 5 stars
4.6949 out of 5 Stars. 744 reviews
Available for Shipping

Mateo's Gourmet Medium Salsa, 23 oz., 2 pk. $9.98 $0.43/oz

Mateo's Gourmet Medium Salsa, 23 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.43/oz

Mateo's Gourmet Medium Salsa, 23 oz., 2 pk.

4.5034 out of 5 stars
4.5034 out of 5 Stars. 584 reviews
Out of stock

About

01.17.21 LEGATO