Christmas

Prices may vary in club and online

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags, $99.94

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags
Sponsored
current price $99.94

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags

4.4749 out of 5 stars
4.4749 out of 5 Stars. 796 reviews
Available for Shipping

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set, $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set
Sponsored
current price $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock, $24.98

Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock
current price $24.98

Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock

4.6444 out of 5 stars
4.6444 out of 5 Stars. 10825 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs., $6.58, $0.04/oz

Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.
current price $6.58
$0.04/oz

Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.

4.806 out of 5 stars
4.806 out of 5 Stars. 7196 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Sponsored
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4869 out of 5 stars
4.4869 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Pickup or Delivery

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set, $199.98, Was $239.98

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set
Sponsored
current price $199.98, Was $239.98

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set

4.3094 out of 5 stars
4.3094 out of 5 Stars. 139 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz

Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.
current price $6.98
$0.06/oz

Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.

4.8219 out of 5 stars
4.8219 out of 5 Stars. 4924 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel, $219.98

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel
Sponsored
current price $219.98

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.8198 out of 5 stars
4.8198 out of 5 Stars. 23655 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz

Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.
current price $6.98
$0.06/oz

Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.

4.798 out of 5 stars
4.798 out of 5 Stars. 3307 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz., $6.98, Was $7.34, $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5286 out of 5 stars
4.5286 out of 5 Stars. 6680 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Light String Cheese 36 ct., $7.27, $0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.
current price $7.27
$0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.

4.5888 out of 5 stars
4.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs., $15.73, $0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
current price $15.73
$0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.

4.5692 out of 5 stars
4.5692 out of 5 Stars. 3129 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct., $14.82, $0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.
current price $14.82
$0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.

4.3902 out of 5 stars
4.3902 out of 5 Stars. 2640 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk., $11.18, $0.02/ea

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk.
current price $11.18
$0.02/ea

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk.

4.8052 out of 5 stars
4.8052 out of 5 Stars. 6998 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.

4.3486 out of 5 stars
4.3486 out of 5 Stars. 1291 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz., $7.78, $0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
current price $7.78
$0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.

4.7517 out of 5 stars
4.7517 out of 5 Stars. 9331 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk., $9.98, $0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.

4.6802 out of 5 stars
4.6802 out of 5 Stars. 4362 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
current price $7.87
$0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.

4.7696 out of 5 stars
4.7696 out of 5 Stars. 3946 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct., $13.14, $0.04/ea

Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct.
current price $13.14
$0.04/ea
From $13.14

Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct.

4.7377 out of 5 stars
4.7377 out of 5 Stars. 2223 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct., $8.46, $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.5381 out of 5 stars
4.5381 out of 5 Stars. 2650 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct., $11.28, $0.09/ea

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.
current price $11.28
$0.09/ea

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.

4.8258 out of 5 stars
4.8258 out of 5 Stars. 2331 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk., $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
current price $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.

4.495 out of 5 stars
4.495 out of 5 Stars. 893 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
current price $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza

3.8685 out of 5 stars
3.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6773 out of 5 stars
4.6773 out of 5 Stars. 2011 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8371 out of 5 stars
4.8371 out of 5 Stars. 6784 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz., $7.98, $0.44/oz

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.
current price $7.98
$0.44/oz
From $7.98

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.

4.7149 out of 5 stars
4.7149 out of 5 Stars. 898 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz., $15.28, $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7766 out of 5 stars
4.7766 out of 5 Stars. 12812 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7903 out of 5 stars
4.7903 out of 5 Stars. 2623 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 5-Tier Storage Tote Rack, 23.2"W x 31"D x 69.5"H, $69.98

Member's Mark 5-Tier Storage Tote Rack, 23.2"W x 31"D x 69.5"H
current price $69.98

Member's Mark 5-Tier Storage Tote Rack, 23.2"W x 31"D x 69.5"H

4.3789 out of 5 stars
4.3789 out of 5 Stars. 95 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct., $12.98, $0.07/ea

Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct.
current price $12.98
$0.07/ea
From $12.98

Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct.

4.8099 out of 5 stars
4.8099 out of 5 Stars. 2167 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.

4.6622 out of 5 stars
4.6622 out of 5 Stars. 9056 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz., $6.18, $0.88/oz

Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz.
current price $6.18
$0.88/oz

Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz.

4.7575 out of 5 stars
4.7575 out of 5 Stars. 1126 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs., $12.98, $3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
current price $12.98
$3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.

4.4038 out of 5 stars
4.4038 out of 5 Stars. 3569 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct., $16.82, $0.35/ea

Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct.
current price $16.82
$0.35/ea
From $16.82

Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct.

4.8259 out of 5 stars
4.8259 out of 5 Stars. 3365 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.

3.9746 out of 5 stars
3.9746 out of 5 Stars. 2720 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set, $199.00

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Grey, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Lavender Online-Only, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Navy, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Green Online-Only, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
current price $199.00

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set

4.4269 out of 5 stars
4.4269 out of 5 Stars. 2347 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct., $15.78, $0.35/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct.
current price $15.78
$0.35/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct.

4.7542 out of 5 stars
4.7542 out of 5 Stars. 1123 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct., $15.78, $0.18/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct.
current price $15.78
$0.18/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct.

4.7726 out of 5 stars
4.7726 out of 5 Stars. 1196 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk., $11.63, $5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.
current price $11.63
$5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.

4.7256 out of 5 stars
4.7256 out of 5 Stars. 3877 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Oatmilk, variant on Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Sage, variant on Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Members-only price

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

4.4796 out of 5 stars
4.4796 out of 5 Stars. 711 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hanna’s 5-Wick Luxury Candle, $22.97

Hanna’s 5-Wick Luxury Candle
current price $22.97

Hanna’s 5-Wick Luxury Candle

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 8091 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk., $8.98, Was $9.98, $0.28/ea

Instant Savings
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.28/ea
$1 off
Ends Oct 25

ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.

4.7116 out of 5 stars
4.7116 out of 5 Stars. 7434 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
current price $15.98
$0.22/oz

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.

4.8058 out of 5 stars
4.8058 out of 5 Stars. 10858 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz., $17.98, $0.33/oz

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz.
current price $17.98
$0.33/oz

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz.

4.7782 out of 5 stars
4.7782 out of 5 Stars. 2493 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag, $8.98, $0.04/oz

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag
current price $8.98
$0.04/oz
From $8.98

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag

4.8826 out of 5 stars
4.8826 out of 5 Stars. 6075 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs., $13.48, $4.49/lb

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.
current price $13.48
$4.49/lb
From $13.48

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 2744 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Available for shipping

View all