Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
Sponsored
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.

4.8102 out of 5 stars
4.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7274 out of 5 stars
4.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs. $21.98 $21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.
current price $21.98
$21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct. $12.93 $0.40/oz

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
current price $12.93
$0.40/oz

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.

4.5325 out of 5 stars
4.5325 out of 5 Stars. 3185 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound $16.39 $2.88/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $16.39
avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 5927 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35732 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct. $11.96 $1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
current price $11.96
$1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.

4.5249 out of 5 stars
4.5249 out of 5 Stars. 482 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Hotel Premier Luxury Bath Towel $6.98

Member's Mark Hotel Premier Luxury Bath Towel
Teal, variant on Member's Mark Hotel Premier Luxury Bath Towel
Coffee, variant on Member's Mark Hotel Premier Luxury Bath Towel
Grey Grove, variant on Member's Mark Hotel Premier Luxury Bath Towel
Indigo, variant on Member's Mark Hotel Premier Luxury Bath Towel
current price $6.98

Member's Mark Hotel Premier Luxury Bath Towel

4.7524 out of 5 stars
4.7524 out of 5 Stars. 6624 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz $7.74

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz
current price $7.74

Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz

2.25 out of 5 stars
2.25 out of 5 Stars. 4 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound $16.99 $5.86/lb

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound
current price $16.99
avg. price
$5.86/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound

4.7556 out of 5 stars
4.7556 out of 5 Stars. 2717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct. $9.98 $0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.
current price $9.98
$0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.

4.7504 out of 5 stars
4.7504 out of 5 Stars. 2528 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz. $6.48 $0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.
current price $6.48
$0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.

4.2702 out of 5 stars
4.2702 out of 5 Stars. 803 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Prime Rib Ground Beef Patties, priced per pound $17.94 $5.98/lb

Member's Mark Prime Rib Ground Beef Patties, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Prime Rib Ground Beef Patties, priced per pound

4.3978 out of 5 stars
4.3978 out of 5 Stars. 186 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Mango Chunks, Frozen, 4 lbs. $8.54 $2.13/lb

Member's Mark Organic Mango Chunks, Frozen, 4 lbs.
current price $8.54
$2.13/lb

Member's Mark Organic Mango Chunks, Frozen, 4 lbs.

4.6067 out of 5 stars
4.6067 out of 5 Stars. 300 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Alani Nu Energy Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk. $22.58 $0.10/foz

Alani Nu Energy Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $22.58
$0.10/foz

Alani Nu Energy Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.6601 out of 5 stars
4.6601 out of 5 Stars. 356 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Starbucks Unsweetened Iced Coffee, Medium Roast, 48 fl. oz., 2 pk. $8.87 Was $9.87 $0.09/foz

Starbucks Unsweetened Iced Coffee, Medium Roast, 48 fl. oz., 2 pk.
current price Now $8.87, Was $9.87
$0.09/foz
$1 off

Starbucks Unsweetened Iced Coffee, Medium Roast, 48 fl. oz., 2 pk.

4.8198 out of 5 stars
4.8198 out of 5 Stars. 1110 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz. $8.48 $0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.
current price $8.48
$0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.

4.8194 out of 5 stars
4.8194 out of 5 Stars. 144 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk. $17.98 $0.04/foz

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98
$0.04/foz

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.

4.7165 out of 5 stars
4.7165 out of 5 Stars. 455 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Emergen-C Vitamin C 1000 mg Powder 250th Anniversary Edition with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 Packets $22.48 $0.25/ea

Emergen-C Vitamin C 1000 mg Powder 250th Anniversary Edition with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 Packets
current price $22.48
$0.25/ea

Emergen-C Vitamin C 1000 mg Powder 250th Anniversary Edition with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 Packets

4.6719 out of 5 stars
4.6719 out of 5 Stars. 1521 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz. $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.
current price $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.

4.771 out of 5 stars
4.771 out of 5 Stars. 131 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker $119.91

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Red, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Green, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Purple, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Blue, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
current price $119.91
From $119.91

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker

4.7049 out of 5 stars
4.7049 out of 5 Stars. 61 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.
Members-only price

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 1529 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Yellow Peaches, 4 lbs. $9.87 $2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.
current price $9.87
$2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.

3.6431 out of 5 stars
3.6431 out of 5 Stars. 6274 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz. $3.91 Was $5.88 $0.16/oz

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.
current price Now $3.91, Was $5.88
$0.16/oz
$1.97 off

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.

3.9266 out of 5 stars
3.9266 out of 5 Stars. 177 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

White Claw Surge Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk. $29.99 $1.25/ea

White Claw Surge Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk.
current price $29.99
$1.25/ea

White Claw Surge Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk.

3.7234 out of 5 stars
3.7234 out of 5 Stars. 47 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz. $8.48 $1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.
current price $8.48
$1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.

3.8986 out of 5 stars
3.8986 out of 5 Stars. 207 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kendall-Jackson California Vintners Reserve Chardonnay and Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, 2 pk. $19.99 $0.79/foz

Kendall-Jackson California Vintners Reserve Chardonnay and Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, 2 pk.
current price $19.99
$0.79/foz

Kendall-Jackson California Vintners Reserve Chardonnay and Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, 2 pk.

4.8776 out of 5 stars
4.8776 out of 5 Stars. 49 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Welly Assorted Red White & Blue Bandage Kit, 150 ct. $18.98

Welly Assorted Red White & Blue Bandage Kit, 150 ct.
current price $18.98

Welly Assorted Red White & Blue Bandage Kit, 150 ct.

4.5946 out of 5 stars
4.5946 out of 5 Stars. 37 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lifetime 4' Residential Fold-In-Half Adjustable Height Table $44.98

Lifetime 4' Residential Fold-In-Half Adjustable Height Table
current price $44.98

Lifetime 4' Residential Fold-In-Half Adjustable Height Table

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 160 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz. $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.
current price $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.

3.8565 out of 5 stars
3.8565 out of 5 Stars. 209 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Case, priced per pound $509.40 $16.98/lb

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Case, priced per pound
current price $509.40
avg. price
$16.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Case, priced per pound

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Out of stock

Member's Mark Tequila Based Golden Margarita Cocktail, 1.75 L $8.64 $0.15/foz

Member's Mark Tequila Based Golden Margarita Cocktail, 1.75 L
current price $8.64
$0.15/foz

Member's Mark Tequila Based Golden Margarita Cocktail, 1.75 L

4.519 out of 5 stars
4.519 out of 5 Stars. 158 reviews
Out of stock

Member's Mark 80"x80" Outdoor Blanket $25.28 Was $29.98

Member's Mark  80"x80" Outdoor Blanket
Check, variant on Member's Mark  80"x80" Outdoor Blanket
Rainbow Stripe, variant on Member's Mark  80"x80" Outdoor Blanket
Strawberry, variant on Member's Mark  80"x80" Outdoor Blanket
Blue Stripe, variant on Member's Mark  80"x80" Outdoor Blanket
current price Now $25.28, Was $29.98
$4.70 off

Member's Mark 80"x80" Outdoor Blanket

4.6429 out of 5 stars
4.6429 out of 5 Stars. 42 reviews
Available for Shipping

Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt $14.98

Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Black, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Northern Droplet, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Rosewood, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Mirage Gray, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
current price $14.98

Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt

4.7928 out of 5 stars
4.7928 out of 5 Stars. 1255 reviews
Available for Shipping

Available for shipping

View all