Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35732 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 10743 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct. $8.18 Was $11.18 $0.51/ea

Instant Savings
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.
current price Now $8.18, Was $11.18
$0.51/ea
$3 off
Ends Oct 28

Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.

4.6953 out of 5 stars
4.6953 out of 5 Stars. 6633 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct. $10.48 $0.58/ea

FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct.
current price $10.48
$0.58/ea

FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct.

4.8082 out of 5 stars
4.8082 out of 5 Stars. 6284 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz. $4.98 $0.47/oz

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz.
current price $4.98
$0.47/oz

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 2171 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
Sponsored
current price $10.48
$0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.8179 out of 5 stars
4.8179 out of 5 Stars. 5679 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

S.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk. $22.98 $0.06/foz

S.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $22.98
$0.06/foz

S.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.772 out of 5 stars
4.772 out of 5 Stars. 3803 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound $24.44 $8.34/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound
current price $24.44
avg. price
$8.34/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound

4.4231 out of 5 stars
4.4231 out of 5 Stars. 234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml $39.99 $1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml

4.4497 out of 5 stars
4.4497 out of 5 Stars. 169 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk. $10.98 Was $11.98 $0.19/oz

Instant Savings
Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.
Sponsored
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 05

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 4180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk. $7.98 $0.17/foz

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk.
current price $7.98
$0.17/foz

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk.

4.808 out of 5 stars
4.808 out of 5 Stars. 4313 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct. $21.68 $0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.
current price $21.68
$0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.

4.6686 out of 5 stars
4.6686 out of 5 Stars. 8923 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz. $7.48 $0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.
current price $7.48
$0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.

4.8688 out of 5 stars
4.8688 out of 5 Stars. 3019 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct. $10.98 $0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.
current price $10.98
$0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.

4.6934 out of 5 stars
4.6934 out of 5 Stars. 1086 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct. $9.86 Was $12.36 $0.41/ea

Instant Savings
SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct.
current price Now $9.86, Was $12.36
$0.41/ea
$2.50 off
Ends Oct 19

SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct.

4.8573 out of 5 stars
4.8573 out of 5 Stars. 2614 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk. $21.98 $0.15/foz

Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk.
current price $21.98
$0.15/foz

Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk.

4.7724 out of 5 stars
4.7724 out of 5 Stars. 4601 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz. $5.78 $0.21/oz

Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz.
current price $5.78
$0.21/oz

Kinder's Teriyaki Marinade Sauce, 27.5 oz.

4.7734 out of 5 stars
4.7734 out of 5 Stars. 1249 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct. $11.48 $0.09/oz

Bush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct.
current price $11.48
$0.09/oz

Bush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct.

4.7365 out of 5 stars
4.7365 out of 5 Stars. 7840 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk. $22.99 $0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.
current price $22.99
$0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.

4.7775 out of 5 stars
4.7775 out of 5 Stars. 710 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct. $11.18 $0.70/ea

Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct.
current price $11.18
$0.70/ea

Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct.

4.6725 out of 5 stars
4.6725 out of 5 Stars. 3643 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Maison Perrier Sparkling Water 16.9 fl. oz., 24 pk. $22.98 $0.06/foz

Maison Perrier Sparkling Water 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $22.98
$0.06/foz

Maison Perrier Sparkling Water 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.6288 out of 5 stars
4.6288 out of 5 Stars. 1479 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Safety 1st Everfit All-in-One Convertible Car Seat, Choose Color $99.98

Safety 1st Everfit All-in-One Convertible Car Seat, Choose Color
current price $99.98

Safety 1st Everfit All-in-One Convertible Car Seat, Choose Color

4.5804 out of 5 stars
4.5804 out of 5 Stars. 2245 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Heinz Ketchup, Mustard & Mayo Classic Condiment Variety Pack, 3 pk. $9.98 $0.12/oz

Heinz Ketchup, Mustard & Mayo Classic Condiment Variety Pack, 3 pk.
current price $9.98
$0.12/oz

Heinz Ketchup, Mustard & Mayo Classic Condiment Variety Pack, 3 pk.

4.7586 out of 5 stars
4.7586 out of 5 Stars. 10349 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz. $4.98 Was $7.48 $0.17/oz

Instant Savings
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.
current price Now $4.98, Was $7.48
$0.17/oz
$2.50 off
Ends Oct 17

McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.

4.871 out of 5 stars
4.871 out of 5 Stars. 2689 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk. $8.98 $0.30/oz

A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk.
current price $8.98
$0.30/oz

A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk.

4.8294 out of 5 stars
4.8294 out of 5 Stars. 4696 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound $122.88 $7.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound
current price $122.88
avg. price
$7.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk. $16.78 $0.06/foz

Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk.
current price $16.78
$0.06/foz

Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk.

4.5668 out of 5 stars
4.5668 out of 5 Stars. 247 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz. $5.64 $0.21/oz

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.64
$0.21/oz

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.

4.8075 out of 5 stars
4.8075 out of 5 Stars. 1527 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct. $15.56 $0.49/oz

Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct.
current price $15.56
$0.49/oz

Old Wisconsin Beef Sticks 1 oz., 32 ct.

4.6012 out of 5 stars
4.6012 out of 5 Stars. 2608 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

TransOcean Crab Classic Imitation Crab, Flake Style, 2 lbs. $6.74 $3.37/lb

TransOcean Crab Classic Imitation Crab, Flake Style, 2 lbs.
current price $6.74
$3.37/lb

TransOcean Crab Classic Imitation Crab, Flake Style, 2 lbs.

4.6717 out of 5 stars
4.6717 out of 5 Stars. 3701 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk. $9.44

Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk.
current price $9.44

Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk.

4.5653 out of 5 stars
4.5653 out of 5 Stars. 1249 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk. $14.98 $0.42/oz

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk.
current price $14.98
$0.42/oz

Fruit By The Foot Tie-Dye Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.75 oz., 48 pk.

4.753 out of 5 stars
4.753 out of 5 Stars. 166 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

White Castle Classic Cheese Sliders, Frozen, 18 ct. $12.97 Was $13.97 $0.72/ea

Instant Savings
White Castle Classic Cheese Sliders, Frozen, 18 ct.
current price Now $12.97, Was $13.97
$0.72/ea
$1 off
Ends Nov 01

White Castle Classic Cheese Sliders, Frozen, 18 ct.

4.5182 out of 5 stars
4.5182 out of 5 Stars. 2412 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sweet Corn, 8 ct. $5.97 $0.75/ea

Sweet Corn, 8 ct.
current price $5.97
$0.75/ea

Sweet Corn, 8 ct.

4.3547 out of 5 stars
4.3547 out of 5 Stars. 3640 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Jack Daniel's Pulled Pork 3 lbs. $16.94 $5.65/lb

Jack Daniel's Pulled Pork 3 lbs.
current price $16.94
$5.65/lb

Jack Daniel's Pulled Pork 3 lbs.

4.3016 out of 5 stars
4.3016 out of 5 Stars. 3322 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound $49.28 $32.85/lb

Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound
current price $49.28
avg. price
$32.85/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 246 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz. $13.48 $1.12/oz

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.
current price $13.48
$1.12/oz

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.

4.6393 out of 5 stars
4.6393 out of 5 Stars. 1813 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kingsford Original Charcoal Briquets, 2-Pack, 20 lbs. $23.48

Kingsford Original Charcoal Briquets, 2-Pack, 20 lbs.
current price $23.48

Kingsford Original Charcoal Briquets, 2-Pack, 20 lbs.

4.8041 out of 5 stars
4.8041 out of 5 Stars. 7656 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Glad Press'n Seal Plastic Food Wrap 140 sq. ft./roll, 2 rolls $9.28 $0.03/sft

Glad Press'n Seal Plastic Food Wrap 140 sq. ft./roll, 2 rolls
current price $9.28
$0.03/sft

Glad Press'n Seal Plastic Food Wrap 140 sq. ft./roll, 2 rolls

4.6981 out of 5 stars
4.6981 out of 5 Stars. 8351 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound $26.94 $8.98/lb

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound
current price $26.94
avg. price
$8.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 151 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz. $6.98 $0.88/oz

Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz.
current price $6.98
$0.88/oz

Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz.

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 850 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz. $5.98 $0.62/oz

Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz.
current price $5.98
$0.62/oz

Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz.

4.7246 out of 5 stars
4.7246 out of 5 Stars. 915 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk. $9.38 $0.23/foz

Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk.
current price $9.38
$0.23/foz

Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk.

4.8389 out of 5 stars
4.8389 out of 5 Stars. 4034 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound $104.23 $6.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound
current price $104.23
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound

4.2361 out of 5 stars
4.2361 out of 5 Stars. 72 reviews
Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound $72.61 $12.92/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound
current price $72.61
avg. price
$12.92/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock

Member's Mark Australian Lamb Loin, Cryovac 2 loins, priced per pound $29.33 $9.68/lb

Member's Mark Australian Lamb Loin, Cryovac 2 loins, priced per pound
current price $29.33
avg. price
$9.68/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Lamb Loin, Cryovac 2 loins, priced per pound

3.8125 out of 5 stars
3.8125 out of 5 Stars. 16 reviews
Out of stock

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk. $11.98 $0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.
current price $11.98
$0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.

4.8277 out of 5 stars
4.8277 out of 5 Stars. 3093 reviews
Available for Shipping

Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct. $21.86 $4.37/ea

Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct.
current price $21.86
$4.37/ea

Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct.

4.6354 out of 5 stars
4.6354 out of 5 Stars. 1171 reviews
Out of stock

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.3284 out of 5 stars
4.3284 out of 5 Stars. 1005 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all