Pet Gifts(12+)
Prices may vary in club and online
Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz., $24.98, $0.52/oz

$2498
current price $24.98$0.52/oz
Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
4.7073 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs., $17.98, $1.20/lb

$1798
current price $17.98$1.20/lb
Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
4.8302 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz., $14.98, $0.40/oz

$1498
current price $14.98$0.40/oz
Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.
4.8469 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs., $14.98, $3.00/lb

$1498
current price $14.98$3.00/lb
Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.
4.5733 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

$1698
current price $16.98$0.37/oz
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
4.7994 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Blue Buffalo Nudges Grillers Steak Flavored Natural Dog Treats, 48 oz.

Members-only price
Blue Buffalo Nudges Grillers Steak Flavored Natural Dog Treats, 48 oz.
4.5917 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Caledon Farms Dog Treat Chews with Sweet Potato Flavor, 36 oz., $15.98, $0.44/oz

$1598
current price $15.98$0.44/oz
Caledon Farms Dog Treat Chews with Sweet Potato Flavor, 36 oz.
3.619 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color, $19.98

$1998
current price $19.98Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color
4.9231 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Blue Buffalo Nudges Homestyle Chicken, Peas, and Carrots Natural Dog Treats, 40 oz.

Members-only price
Blue Buffalo Nudges Homestyle Chicken, Peas, and Carrots Natural Dog Treats, 40 oz.
4.7722 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs., $14.98, $0.31/oz

$1498
current price $14.98$0.31/oz
Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.
4.6431 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit, $29.98

$2998
current price $29.98PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit
Available for Shipping Shipping
Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk., $15.49, $5.16/ea

$1549
current price $15.49$5.16/ea
Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk.
4.7368 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping