New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs., $19.94, $6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.
current price $19.94
$6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.

4.2108 out of 5 stars
4.2108 out of 5 Stars. 223 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck, $169.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck
current price $169.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc., $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.
current price $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pop-Up Tent, $49.98

Member's Mark Pop-Up Tent
Grey, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
Blue, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
Pink, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
current price $49.98

Member's Mark Pop-Up Tent

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cozy Sandwash Pant, $17.98

Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Cream, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Red - Online Only, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Pink, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Black, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
current price $17.98

Member's Mark Cozy Sandwash Pant

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary, $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary
current price $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel, $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel
current price $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel

Available for Shipping

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count, $16.88

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count
current price $16.88

Member's Mark LED Vintage C9 Lights, 50 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Gum Drop Pathway LED Lights, 8 Count, $29.98

Member's Mark Gum Drop Pathway LED Lights, 8 Count
current price $29.98

Member's Mark Gum Drop Pathway LED Lights, 8 Count

Available for Shipping

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant, $14.98

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Black, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Olive, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Navy, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Grey, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
current price $14.98

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 4.5' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Man, $99.98

Member's Mark 4.5' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Man
current price $99.98

Member's Mark 4.5' Pre-Lit Twinkling Gingerbread Man

Available for Shipping

Member's Mark 24" Pre-Lit Village Wreath, $39.97

Member's Mark 24" Pre-Lit Village Wreath
current price $39.97

Member's Mark 24" Pre-Lit Village Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit, $11.98

Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Sage Meadow, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Garden Bloom, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Little Explorer, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Sweet Blush, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
current price $11.98

Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit

4.6538 out of 5 stars
4.6538 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set, $29.98

Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
Grey, variant on Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
Blue, variant on Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
Teal, variant on Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
current price $29.98

Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary, $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary
current price $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz., $11.98, $1.09/oz

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz.
current price $11.98
$1.09/oz

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz.

Available for Shipping

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel, $29.98

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel
current price $29.98

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel

4.5581 out of 5 stars
4.5581 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz., $7.96, $0.25/oz

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz.
current price $7.96
$0.25/oz

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 3-Pack Sleep & Play, $14.98

Member's Mark 3-Pack Sleep & Play
Pink, variant on Member's Mark 3-Pack Sleep & Play
Purple, variant on Member's Mark 3-Pack Sleep & Play
Green, variant on Member's Mark 3-Pack Sleep & Play
Blue, variant on Member's Mark 3-Pack Sleep & Play
current price $14.98

Member's Mark 3-Pack Sleep & Play

4.95 out of 5 stars
4.95 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Denali Pro Short, $12.98

Member's Mark Denali Pro Short
Black  , variant on Member's Mark Denali Pro Short
Grey  , variant on Member's Mark Denali Pro Short
Navy  , variant on Member's Mark Denali Pro Short
Tan  , variant on Member's Mark Denali Pro Short
current price $12.98

Member's Mark Denali Pro Short

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Men's Family Sleep, $16.98

Member's Mark Men's Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
Light Blue, variant on Member's Mark Men's Family Sleep
current price $16.98

Member's Mark Men's Family Sleep

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary, $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary
current price $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Giftbox, $129.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Giftbox
current price $129.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Giftbox

Available for Shipping

Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas, $9.98

Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas
Green - Online Only, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas
Brown, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas
Grey - Online Only, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas
Blue, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas
current price $9.98

Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket, $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Blue Cheetah - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
Turquoise - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket
current price $17.98

Member's Mark Women's Extra Warm Full-Zip Jacket

4.9286 out of 5 stars
4.9286 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4, $59.77

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4
current price $59.77

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base, $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base
current price $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2, $14.98, Was $19.78

Instant Savings
Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2
current price Now $14.98, Was $19.78
$4.80 off
Ends Oct 15

Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 5' Pre-Lit Joy to the World Sign, $114.94

Member's Mark 5' Pre-Lit Joy to the World Sign
current price $114.94

Member's Mark 5' Pre-Lit Joy to the World Sign

Available for Shipping

Member's Mark Everwash Washable Area Rug, 6'6"x 9'6", $99.98

Member's Mark Everwash Washable Area Rug, 6'6"x 9'6"
Charcoal, variant on Member's Mark Everwash Washable Area Rug, 6'6"x 9'6"
Gray, variant on Member's Mark Everwash Washable Area Rug, 6'6"x 9'6"
Red, variant on Member's Mark Everwash Washable Area Rug, 6'6"x 9'6"
current price $99.98

Member's Mark Everwash Washable Area Rug, 6'6"x 9'6"

Available for Pickup

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Cranberry Crunch Salad Topper, 20 oz.

4.8235 out of 5 stars
4.8235 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Bridgewater Side Table, $159.98

Member's Mark Bridgewater Side Table
current price $159.98

Member's Mark Bridgewater Side Table

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Door Hanger, $79.88

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Door Hanger
current price $79.88

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Door Hanger

Available for Shipping

Member's Mark 24" Square Fire Pit, $399.00

Member's Mark 24" Square Fire Pit
current price $399.00

Member's Mark 24" Square Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Flocked Door Hanger, $79.88

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Flocked Door Hanger
current price $79.88

Member's Mark Pre-Lit 3 Wreath Flocked Door Hanger

Available for Shipping

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel, $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel
current price $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel

Available for Shipping

Member's Mark 9' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree, $399.97

Member's Mark 9' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree
current price $399.97

Member's Mark 9' Welch Pine Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket, $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Gold, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Black, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
current price $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket

4.9444 out of 5 stars
4.9444 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Shatterproof Ornament Collection, 82 Count, $39.96

Member's Mark Shatterproof Ornament Collection, 82 Count
Metallics, variant on Member's Mark Shatterproof Ornament Collection, 82 Count
Greens and Neutrals, variant on Member's Mark Shatterproof Ornament Collection, 82 Count
Festive Bright, variant on Member's Mark Shatterproof Ornament Collection, 82 Count
Classic Red and Green, variant on Member's Mark Shatterproof Ornament Collection, 82 Count
current price $39.96

Member's Mark Shatterproof Ornament Collection, 82 Count

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set, $7.98

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Light Blue - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
White - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Brown, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Cream - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
current price $7.98

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set

4.8276 out of 5 stars
4.8276 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Woven Drink Cooler, $114.00

Member's Mark Woven Drink Cooler
current price $114.00

Member's Mark Woven Drink Cooler

4.1333 out of 5 stars
4.1333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70", $10.88

Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Cozy Café Book Lovers, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Cat Book Club, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Book Shelf Floral, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
Romantasy Lovers, variant on Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"
current price $10.88

Member's Mark Avid Book Reader Lounge Throw, 60" x 70"

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 57 reviews
Out of stock

Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King, $89.98

Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
Wild Sage, variant on Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
Washed Stone, variant on Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
Almond, variant on Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King
current price $89.98

Member's Mark 400-Thread-Count Organic Cotton Comforter Queen/King

Out of stock

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement, $92.77, $2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement
current price $92.77
$2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement

Out of stock

Member's Mark 2-Pack Snackle Box, $9.98, Was $12.86

Member's Mark 2-Pack Snackle Box
current price $9.98, Was $12.86
$2.88 off

Member's Mark 2-Pack Snackle Box

3.8947 out of 5 stars
3.8947 out of 5 Stars. 57 reviews
Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.