New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Storkcraft Rio 5-in-1 Convertible Crib with Toddler Guardrail, Choose Color

Storkcraft Rio 5-in-1 Convertible Crib with Toddler Guardrail, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Rio 5-in-1 Convertible Crib with Toddler Guardrail, Choose Color

Available for Shipping

5" Ficus Foliage in Grower Pot, 6 Pack, $79.98

5" Ficus Foliage in Grower Pot, 6 Pack
current price $79.98

5" Ficus Foliage in Grower Pot, 6 Pack

Available for Shipping

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack, $99.99

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack
current price $99.99

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz, $5.98, $0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz
current price $5.98
$0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping or Pickup

Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70", $19.98

Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Hello Kitty, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Winnie the Pooh, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Gilmore Girls, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Bluey, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
current price $19.98

Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

Available for Shipping

Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold, $429.00

Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Black Onyx & White Topaz, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Rose Quartz & Amethyst, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Amethyst & Rose Quartz, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Periodt & Blue Topaz, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
current price $429.00
Options from $399.00 – $499.00

Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70", $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Mahjong, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Chutes and Ladders, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Scrabble, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Pickleball, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
current price $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Snow Boot, $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot
Black, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
Cream, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
current price $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot

Available for Shipping or Pickup

Under Armour Boys Tech Hoodie, $24.98

Under Armour Boys Tech Hoodie
Black, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
Grey, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
Blue, variant on Under Armour Boys Tech Hoodie
current price $24.98

Under Armour Boys Tech Hoodie

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Character Girls Varsity Jacket, $22.98

Character Girls Varsity Jacket
Disney Princess, variant on Character Girls Varsity Jacket
Minnie Mouse, variant on Character Girls Varsity Jacket
current price $22.98

Character Girls Varsity Jacket

Available for Shipping

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag, $22.98

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
Deer Print, variant on Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
Chocolate Brown, variant on Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
current price $22.98

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag

Available for Shipping

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold, $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold
current price $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold

Available for Shipping

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026, $329.99, Was $349.99

Instant Savings
LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026
current price Now $329.99, Was $349.99
$20 off
Ends Oct 04

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026

Available for Shipping

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum, $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum
current price $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum

Available for Shipping

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $29.99, $1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $29.99
$1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz., $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.
current price $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk., $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz.

Available for Shipping

State of Mine Kids Holiday Sweatshirt, $10.98

State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Pink, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Red, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Blue, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Cream, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
current price $10.98

State of Mine Kids Holiday Sweatshirt

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Paw Patrol, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Spiderman, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Toy Story - Online Only, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Mario Brothers, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
current price $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack, $14.98, Was $16.87

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack
current price Now $14.98, Was $16.87
$1.89 off

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

Aqua Joe High Coverage Lawn Sprinkler with Spikes and Washers, $15.98

Aqua Joe High Coverage Lawn Sprinkler with Spikes and Washers
current price $15.98

Aqua Joe High Coverage Lawn Sprinkler with Spikes and Washers

Available for Shipping

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk., $9.68, $1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.
current price $9.68
$1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.

Available for Shipping

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver, $65.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver
current price $65.00
Options from $39.00 – $99.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver

Available for Shipping

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant, $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Tan, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Charcoal, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Taupe, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
current price $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant

4.6216 out of 5 stars
4.6216 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk., $8.98, $0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.
current price $8.98
$0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.

Available for Shipping

Skechers Men's Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker, $44.87

Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
Brown Black, variant on Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
Black Black, variant on Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
current price $44.87

Skechers Men's Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker

Available for Shipping

Beast of Reincarnation - PlayStation 5, $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5
current price $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5

Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz, $5.98, $0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz
current price $5.98
$0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket, $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket
current price $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket

Available for Shipping

Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack, $139.00

Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack
Bar Stool, variant on Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack
Counter Stool, variant on Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack
current price $139.00
Options from $139.00 – $149.00

Bower Home Upholstered Counter or Bar Stool, 2-Pack

Available for Shipping

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand, $199.00

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand
current price $199.00

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand

Available for Shipping

Storkcraft Pasadena Toddler Bed, Choose Color

Instant Savings
Storkcraft Pasadena Toddler Bed, Choose Color
Members-only price
20% off
Ends Sep 30

Storkcraft Pasadena Toddler Bed, Choose Color

Available for Shipping

Bear Blocks Two-Tier Cake, $57.98

Bear Blocks Two-Tier Cake
current price $57.98

Bear Blocks Two-Tier Cake

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 4 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Arctic Chef, 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator, $129.00

Arctic Chef, 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator
current price $129.00

Arctic Chef, 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator

4.075 out of 5 stars
4.075 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

Under Armour Girls Flare Leggings, $19.98

Under Armour Girls Flare Leggings
Pink, variant on Under Armour Girls Flare Leggings
Black, variant on Under Armour Girls Flare Leggings
current price $19.98

Under Armour Girls Flare Leggings

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire, $280.76, $280.76/ea

Instant Savings
Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire
current price $280.76
$280.76/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire

Out of stock

CAT® Enhanced Gel Seat Cushion – Cooling Memory Foam Car Seat & Office Chair Cushion for Tailbone, Coccyx, Sciatica & Back Pain Relief, $24.98

CAT® Enhanced Gel Seat Cushion – Cooling Memory Foam Car Seat & Office Chair Cushion for Tailbone, Coccyx, Sciatica & Back Pain Relief
current price $24.98

CAT® Enhanced Gel Seat Cushion – Cooling Memory Foam Car Seat & Office Chair Cushion for Tailbone, Coccyx, Sciatica & Back Pain Relief

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire, $438.99, $438.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire
current price $438.99
$438.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire

Out of stock

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections, $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections
current price $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections

4.7817 out of 5 stars
4.7817 out of 5 Stars. 1365 reviews
Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire, $463.99, $463.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire
current price $463.99
$463.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire

Out of stock

Michelin e.Primacy - 275/40R19 105Y Tire, $436.99, $436.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 275/40R19 105Y Tire
current price $436.99
$436.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 275/40R19 105Y Tire

Out of stock

Michelin e.Primacy - 245/40R20 99Y Tire, $375.39, $375.39/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 245/40R20 99Y Tire
current price $375.39
$375.39/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 245/40R20 99Y Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.