New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Skytech Noir 15.6" Gaming Laptop | AMD Ryzen 7 8745H | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $999.00

Skytech Noir 15.6" Gaming Laptop | AMD Ryzen 7 8745H | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $999.00

Skytech Noir 15.6" Gaming Laptop | AMD Ryzen 7 8745H | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash, $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
current price $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.6092 out of 5 stars
4.6092 out of 5 Stars. 563 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk., $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold, $379.00

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold
current price $379.00

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece, $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece
Sponsored
current price $26.76

Range Kleen Stovetop Clean and Protect Bundle, 2-Piece

4.9744 out of 5 stars
4.9744 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.

Available for Shipping

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home, $1,099.00

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home
current price $1,099.00

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home

Available for Shipping

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5, $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5
current price $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5

Available for Shipping

Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door, $1,298.00

Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door
White, variant on Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door
Brown, variant on Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door
current price $1,298.00
Options from $999.98 – $1,298.00

Backyard Discovery Sweetwater Cedar Wooden Chicken Coop with Run, Nesting Box, and Automatic Door

Available for Shipping

KPop Demon Hunters Bluetooth Karaoke Machine with Microphones, $59.98

KPop Demon Hunters Bluetooth Karaoke Machine with Microphones
current price $59.98

KPop Demon Hunters Bluetooth Karaoke Machine with Microphones

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 10 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold, $349.00

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold

Available for Shipping

Storkcraft Santa Monica Power Recliner, Choose Color

Storkcraft Santa Monica Power Recliner, Choose Color
Dune Basketweave, variant on Storkcraft Santa Monica Power Recliner, Choose Color
Ivory Basketweave, variant on Storkcraft Santa Monica Power Recliner, Choose Color
Ivory, variant on Storkcraft Santa Monica Power Recliner, Choose Color
Steel Basketweave, variant on Storkcraft Santa Monica Power Recliner, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Santa Monica Power Recliner, Choose Color

Available for Shipping

Emotional Support Capybara and Cows Bundle, $24.98

Emotional Support Capybara and Cows Bundle
current price $24.98

Emotional Support Capybara and Cows Bundle

Available for Shipping

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26", $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Peanuts, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
My Little Pony, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Jurassic World, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Paw Patrol, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
current price $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60", $19.94

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60"
current price $19.94

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60"

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​., $5.98, $0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70", $24.98

Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
Halloween II, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
Friday the 13th, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
Nightmare on Elm Street, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
IT, variant on Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"
current price $24.98

Scary Movie Halloween Cloud Throw and Reusable Embroidered Fabric Bucket Set, 60" x 70"

Available for Shipping

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm, $369.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm
current price $369.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm

Available for Shipping

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Grey, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Bianca White, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Black, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Teak Brown, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Members-only price

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Kpop Demon Hunters, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Disney Princess - Online Only, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Stitch, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Hello Kitty, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
current price $19.98

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold, $159.00

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold
current price $159.00

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold

Available for Shipping

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver, $109.00

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver
current price $109.00

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver

Available for Shipping

Gap Women's Cable Knit Cardigan, $23.78

Gap Women's Cable Knit Cardigan
Available in additional 4 options
current price $23.78

Gap Women's Cable Knit Cardigan

Available for Shipping

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs., $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.
current price $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct., $15.98, $0.40/ea

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct.

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Hurley Toddler Girls Sherpa Quarter Zip, $12.98

Hurley Toddler Girls Sherpa Quarter Zip
Purple, variant on Hurley Toddler Girls Sherpa Quarter Zip
Blue, variant on Hurley Toddler Girls Sherpa Quarter Zip
current price $12.98

Hurley Toddler Girls Sherpa Quarter Zip

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Descendants 5 Red Prestige Children's Costume, $49.98

Descendants 5 Red Prestige Children's Costume
current price $49.98

Descendants 5 Red Prestige Children's Costume

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

London Fog Ultra Soft Down Alternative Comforter, Assorted Sizes, $42.98

London Fog Ultra Soft Down Alternative Comforter, Assorted Sizes
Khaki, variant on London Fog Ultra Soft Down Alternative Comforter, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Ultra Soft Down Alternative Comforter, Assorted Sizes
White, variant on London Fog Ultra Soft Down Alternative Comforter, Assorted Sizes
current price $42.98
Options from $37.98 – $42.98

London Fog Ultra Soft Down Alternative Comforter, Assorted Sizes

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Centr 20lb Weighted Vest, $54.98

Centr 20lb Weighted Vest
current price $54.98

Centr 20lb Weighted Vest

Available for Shipping

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs., $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
current price $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BLK & BOLD Dark Roast Whole Bean Coffee, Smoove Operator, 32 oz., $21.98, $0.69/oz

BLK & BOLD Dark Roast Whole Bean Coffee, Smoove Operator, 32 oz.
current price $21.98
$0.69/oz

BLK & BOLD Dark Roast Whole Bean Coffee, Smoove Operator, 32 oz.

Available for Shipping

Dr. Seuss 7.5' Pre-Lit Grinch Airblown, $169.98

Dr. Seuss 7.5' Pre-Lit Grinch Airblown
current price $169.98

Dr. Seuss 7.5' Pre-Lit Grinch Airblown

Available for Shipping

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz., $22.98, Was $27.48

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.
current price Now $22.98, Was $27.48
$4.50 off

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt, $8.88

Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
Black, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
Oatmeal, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
Multi, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
White, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
current price $8.88

Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz, $9.98, $1.25/foz

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz
current price $9.98
$1.25/foz

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz

Available for Shipping

SAMSUNG 85” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv, $897.99

SAMSUNG 85” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv
current price $897.99

SAMSUNG 85” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv

4.7805 out of 5 stars
4.7805 out of 5 Stars. 246 reviews
Available for Shipping or Pickup

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors, $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Milkshake, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Matte Black, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Passion Red, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Agave, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
current price $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors

Available for Shipping

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase, $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Gunmetal, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Arctic White, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
current price $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 54 reviews
Available for Shipping

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 295/35R22 108V Tire, $649.99, $649.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 295/35R22 108V Tire
current price $649.99
$649.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 295/35R22 108V Tire

Out of stock

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire, $266.50, $266.50/ea

Instant Savings
Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire
current price $266.50
$266.50/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire

Out of stock

BFGoodrich HD-Terrain T/A KT - 37x12.50R18/F 128Q Tire, $515.99, $515.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich HD-Terrain T/A KT - 37x12.50R18/F 128Q Tire
current price $515.99
$515.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich HD-Terrain T/A KT - 37x12.50R18/F 128Q Tire

Out of stock

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml, $9.48, $0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml
current price $9.48
$0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 215/45R18 93Y Tire, $225.99, $225.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 215/45R18 93Y Tire
current price $225.99
$225.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 215/45R18 93Y Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.