New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Free Country Adult Softshell Gloves, $12.98

Free Country Adult Softshell Gloves
Mens Black Rtv, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
Ladies Prune, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
Mens Black, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
Silver Rtv, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
current price $12.98

Free Country Adult Softshell Gloves

4.4301 out of 5 stars
4.4301 out of 5 Stars. 186 reviews
Available for Shipping

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge, $425.00

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
Dual Zone, variant on Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
Single Zone, variant on Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
current price $425.00
Options from $425.00 – $465.00

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge

Available for Shipping

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen, $19.47, $0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen
current price $19.47
$0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen

4.3158 out of 5 stars
4.3158 out of 5 Stars. 57 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Invisible Glass Cleaner Ultimate Glass Cleaning Kit, $22.98

Invisible Glass Cleaner Ultimate Glass Cleaning Kit
current price $22.98

Invisible Glass Cleaner Ultimate Glass Cleaning Kit

4.95 out of 5 stars
4.95 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark Gas Chiminea Fire Pit, $379.00

Member’s Mark Gas Chiminea Fire Pit
current price $379.00

Member’s Mark Gas Chiminea Fire Pit

Available for Shipping

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 9800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB | 32GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $3,199.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 9800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB | 32GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $3,199.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 9800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB | 32GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Dockers Men's Casual Shoe, $29.87

Dockers Men's Casual Shoe
Brown, variant on Dockers Men's Casual Shoe
Black, variant on Dockers Men's Casual Shoe
current price $29.87

Dockers Men's Casual Shoe

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Storkcraft Santos Power Recliner, Choose Color

Storkcraft Santos Power Recliner, Choose Color
Ivory Boucle, variant on Storkcraft Santos Power Recliner, Choose Color
Ivory, variant on Storkcraft Santos Power Recliner, Choose Color
Dune, variant on Storkcraft Santos Power Recliner, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Santos Power Recliner, Choose Color

Available for Shipping

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ninja CREAMi XL Deluxe 11-in-1 Frozen Treats Maker, 11 One-Touch Programs, $189.00

Ninja CREAMi XL Deluxe 11-in-1 Frozen Treats Maker, 11 One-Touch Programs
current price $189.00

Ninja CREAMi XL Deluxe 11-in-1 Frozen Treats Maker, 11 One-Touch Programs

Available for Shipping

Little Seeds Laurel 6-Drawer Dresser, Choose Color

Little Seeds Laurel 6-Drawer Dresser, Choose Color
Black, variant on Little Seeds Laurel 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Laurel 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Little Seeds Laurel 6-Drawer Dresser, Choose Color

4.5357 out of 5 stars
4.5357 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold, $429.00

Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Black Onyx & White Topaz, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Rose Quartz & Amethyst, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Amethyst & Rose Quartz, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
Periodt & Blue Topaz, variant on Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold
current price $429.00
Options from $399.00 – $499.00

Multi-Gemstone Dangle Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.

4.459 out of 5 stars
4.459 out of 5 Stars. 122 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip, $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Green, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Brown, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
current price $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag, $22.98

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
Deer Print, variant on Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
Chocolate Brown, variant on Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
current price $22.98

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag

Available for Shipping

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold, $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold
current price $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold

Available for Shipping

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026, $329.99, Was $349.99

Instant Savings
LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026
current price Now $329.99, Was $349.99
$20 off
Ends Oct 04

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026

Available for Shipping

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum, $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum
current price $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum

Available for Shipping

London Fog Womens Quilted Barn Coat, $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat
Black, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Olive, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Taupe, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
current price $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat

Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz.

Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.5701 out of 5 stars
4.5701 out of 5 Stars. 221 reviews
Available for Shipping

State of Mine Kids Holiday Sweatshirt, $10.98

State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Pink, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Red, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Blue, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
Cream, variant on State of Mine Kids Holiday Sweatshirt
current price $10.98

State of Mine Kids Holiday Sweatshirt

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Paw Patrol, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Spiderman, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Toy Story - Online Only, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Mario Brothers, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
current price $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk., $9.68, $1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.
current price $9.68
$1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.

Available for Shipping

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver, $65.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver
current price $65.00
Options from $39.00 – $99.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver

Available for Shipping

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk., $8.98, $0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.
current price $8.98
$0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.

Available for Shipping

Stouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz, $9.84

Stouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz
current price $9.84

Stouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Tech Squared 3-in-1 Foldable Wireless Charger with 30W Power Supply, $39.98

Tech Squared 3-in-1 Foldable Wireless Charger with 30W Power Supply
current price $39.98

Tech Squared 3-in-1 Foldable Wireless Charger with 30W Power Supply

Available for Shipping

Ryl Tea Summer Breeze Variety Pack, 16 fl. oz., 15 pk, $16.98, $0.07/foz

Ryl Tea Summer Breeze Variety Pack, 16 fl. oz., 15 pk
current price $16.98
$0.07/foz

Ryl Tea Summer Breeze Variety Pack, 16 fl. oz., 15 pk

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs., $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.
current price $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Arctic Chef, 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator, $129.00

Arctic Chef, 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator
current price $129.00

Arctic Chef, 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator

4.075 out of 5 stars
4.075 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk., $13.98, Was $14.98

Instant Savings
Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.
current price Now $13.98, Was $14.98
$1 off
Ends Oct 14

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Skechers Men's Outdoor Boot, $49.87

Skechers Men's Outdoor Boot
Black, variant on Skechers Men's Outdoor Boot
Brown, variant on Skechers Men's Outdoor Boot
current price $49.87

Skechers Men's Outdoor Boot

4.76 out of 5 stars
4.76 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Audio-Technica AT-UMX3 USB Audio Mixer for Livestreaming

Audio-Technica AT-UMX3 USB Audio Mixer for Livestreaming
Members-only price

Audio-Technica AT-UMX3 USB Audio Mixer for Livestreaming

Available for Shipping

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack, $159.00

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
Counter Stool, variant on Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
Bar Stool, variant on Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
current price $159.00
Options from $139.00 – $159.00

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack

Available for Shipping

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz, $4.98, $0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz
current price $4.98
$0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping or Pickup

Michelin e.Primacy - 255/50R19 107W Tire, $344.99, $344.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 255/50R19 107W Tire
current price $344.99
$344.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 255/50R19 107W Tire

Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire, $287.99, $287.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire
current price $287.99
$287.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire

Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 225/70R16 103T Tire, $172.99, $172.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 225/70R16 103T Tire
current price $172.99
$172.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 225/70R16 103T Tire

Out of stock

Michelin e.Primacy - 245/45R19 102Y Tire, $424.99, $424.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 245/45R19 102Y Tire
current price $424.99
$424.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 245/45R19 102Y Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire, $438.99, $438.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire
current price $438.99
$438.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire

Out of stock

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections, $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections
current price $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections

4.7817 out of 5 stars
4.7817 out of 5 Stars. 1365 reviews
Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire, $463.99, $463.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire
current price $463.99
$463.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire

Out of stock

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster
Members-only price

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Out of stock

Michelin e.Primacy - 275/40R19 105Y Tire, $436.99, $436.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 275/40R19 105Y Tire
current price $436.99
$436.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 275/40R19 105Y Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.