Member's Mark Made Without

Prices may vary in club and online

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz., $16.98, $0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $16.98
$0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7559 out of 5 stars
4.7559 out of 5 Stars. 8235 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Almond Butter, 24 oz., $8.78, $0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.
current price $8.78
$0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.

4.5565 out of 5 stars
4.5565 out of 5 Stars. 3820 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct., $14.48, $0.60/ea

Member's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct.
current price $14.48
$0.60/ea

Member's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct.

4.7304 out of 5 stars
4.7304 out of 5 Stars. 6132 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk., $13.48, $0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.
current price $13.48
$0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.

4.6783 out of 5 stars
4.6783 out of 5 Stars. 1346 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk., $16.98, $3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.
current price $16.98
$3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.

4.7067 out of 5 stars
4.7067 out of 5 Stars. 2397 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct., $12.98, $1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.
current price $12.98
$1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.

4.5978 out of 5 stars
4.5978 out of 5 Stars. 2688 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz., $4.78, $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8233 out of 5 stars
4.8233 out of 5 Stars. 6173 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Black Beans 12 lbs., $10.98, $0.06/oz

Member's Mark Black Beans 12 lbs.
current price $10.98
$0.06/oz

Member's Mark Black Beans 12 lbs.

4.7132 out of 5 stars
4.7132 out of 5 Stars. 666 reviews
Available for Shipping

Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk., $8.24, $3.30/lb

Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk.
current price $8.24
$3.30/lb

Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk.

4.6266 out of 5 stars
4.6266 out of 5 Stars. 5565 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz., $5.98, $0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.
current price $5.98
$0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.

4.6606 out of 5 stars
4.6606 out of 5 Stars. 822 reviews
Available for Shipping

About Member's Mark - Made Without

We aspire for 100% of our Food and Beverage products to be free from ingredients on our made without list by 2025.

These are the ingredients that we’re striving to remove or replace as we continue developing Food and Beverage Member’s Mark™ products. As we continue to listen to our members, we recognize that this list may change.

· Acesulfame-K (Acesulfame Potassium)(Ace-K)

· Acetylated Ester of Mono & Diglycerides(ACETEM)

· Artificial Flavors

· Aspartame

· Azodicarbonamide, ADA

· Benzyl Alcohol

· Butylated hydroxy anisole (BHA)

· Butylated Hydroxytoluene (BHT)

· Butylparaben

· Certified Synthetic Colors/FD&C Colors

· Cocamide DEA

· Cyclamates

· Cyclopentasiloxane

· Cyclotetrasiloxane

· Dioctyl Sodium Sulfosuccinate (DSS)

· DMDM Hydantoin

· Ethyl Vanillin

· Formaldehyde

· Hexa, Hepta, Octa Esters of Sucrose

· High Fructose Corn Syrup

· Lactylated Esters of Mono & Diglycerides

· Methylparaben

· Neotame

· Phthalates

· Potassium Bisulfate

· Potassium Bisulfite

· Potassium Nitrate/Nitrite

· Propyl Gallate

· Propylparaben

· Saccharin (All)

· Simplesse®

· Sodium Ferrocyanide

· Sodium Propionate

· Sucroglycerides

· Sucrose Polyester

· Talc

· Tertiary Butylhydroquinone (TBHQ)**

· Toluene

* Excludes Sports Nutrition and OTC products. Products may contain ingredients such as ascorbic acid, citric acid, D-L malic acid, and phosphoric acid.

** Except for our 35 pound food service frying oils.