Live Well Your Way

Prices may vary in club and online

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.

4.7285 out of 5 stars
4.7285 out of 5 Stars. 4239 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.6477 out of 5 stars
4.6477 out of 5 Stars. 2316 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

So Delicious Unsweetened Organic Coconut Milk, 32 fl. oz., 6 pk. $12.88 $2.15/ea

So Delicious Unsweetened Organic Coconut Milk, 32 fl. oz., 6 pk.
current price $12.88
$2.15/ea

So Delicious Unsweetened Organic Coconut Milk, 32 fl. oz., 6 pk.

4.2511 out of 5 stars
4.2511 out of 5 Stars. 669 reviews
Available for Shipping

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct. $24.68 $1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
current price $24.68
$1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.

4.6453 out of 5 stars
4.6453 out of 5 Stars. 1153 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk. $13.98 $0.16/oz

GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk.
current price $13.98
$0.16/oz

GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk.

4.7545 out of 5 stars
4.7545 out of 5 Stars. 167 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3888 out of 5 stars
4.3888 out of 5 Stars. 1363 reviews
Available for Shipping

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk. $14.98 $1.50/ea

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk.
current price $14.98
$1.50/ea

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk.

4.5539 out of 5 stars
4.5539 out of 5 Stars. 204 reviews
Available for Shipping

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.

4.5222 out of 5 stars
4.5222 out of 5 Stars. 1352 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask

Instant Savings
CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 26

CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask

3.8681 out of 5 stars
3.8681 out of 5 Stars. 940 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.8387 out of 5 stars
4.8387 out of 5 Stars. 30448 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Trapper Old Fashioned Beef Jerky, 18 oz. $19.98 $1.11/oz

Old Trapper Old Fashioned Beef Jerky, 18 oz.
current price $19.98
$1.11/oz

Old Trapper Old Fashioned Beef Jerky, 18 oz.

4.7443 out of 5 stars
4.7443 out of 5 Stars. 1052 reviews
Available for Shipping

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz. $9.78 $0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.
current price $9.78
$0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.

3.7737 out of 5 stars
3.7737 out of 5 Stars. 1087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz. $6.32 $0.16/oz

Chobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz.
current price $6.32
$0.16/oz

Chobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz.

3.9589 out of 5 stars
3.9589 out of 5 Stars. 609 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.

3.6524 out of 5 stars
3.6524 out of 5 Stars. 1890 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.
Members-only price

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.

4.6484 out of 5 stars
4.6484 out of 5 Stars. 2159 reviews
Available for Shipping

Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz. $11.98 $0.63/oz

Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz.
current price $11.98
$0.63/oz

Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz.

3.7284 out of 5 stars
3.7284 out of 5 Stars. 81 reviews
Available for Shipping

Optimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct. $19.88 $0.14/foz

Optimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct.
current price $19.88
$0.14/foz

Optimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct.

4.6981 out of 5 stars
4.6981 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.
current price $18.88
$1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.

4.6703 out of 5 stars
4.6703 out of 5 Stars. 3703 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4 $29.98

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
Grey, variant on Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
Mocha, variant on Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
current price $29.98

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4

4.798 out of 5 stars
4.798 out of 5 Stars. 609 reviews
Available for Shipping

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound $27.08 $6.77/lb

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $27.08
avg. price
$6.77/lb
Final cost by weight

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 130 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs. $8.88 $1.48/lb

Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs.
current price $8.88
$1.48/lb

Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs.

4.8128 out of 5 stars
4.8128 out of 5 Stars. 1261 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct. $14.98 $0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.
current price $14.98
$0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.

4.3358 out of 5 stars
4.3358 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Orgain Kids 8g Protein Organic Nutritional Shake, Chocolate, 8 fl. oz., 18 pk.

Orgain Kids 8g Protein Organic Nutritional Shake, Chocolate, 8 fl. oz., 18 pk.
Members-only price

Orgain Kids 8g Protein Organic Nutritional Shake, Chocolate, 8 fl. oz., 18 pk.

4.686 out of 5 stars
4.686 out of 5 Stars. 86 reviews
Available for Shipping

Special K Protein Bars, Strawberry, 18 ct. $13.98 $0.78/ea

Special K Protein Bars, Strawberry, 18 ct.
current price $13.98
$0.78/ea

Special K Protein Bars, Strawberry, 18 ct.

4.2824 out of 5 stars
4.2824 out of 5 Stars. 1190 reviews
Available for Shipping

OLLY Adult Probiotic + Prebiotic Digestive Support Gummy, Peach, 70 ct. $19.88 $0.28/ea

OLLY Adult Probiotic + Prebiotic Digestive Support Gummy, Peach, 70 ct.
current price $19.88
$0.28/ea

OLLY Adult Probiotic + Prebiotic Digestive Support Gummy, Peach, 70 ct.

4.6027 out of 5 stars
4.6027 out of 5 Stars. 808 reviews
Available for Shipping

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct. $17.98 Was $19.88 $0.09/ea

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.09/ea
$1.90 off

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct.

4.427 out of 5 stars
4.427 out of 5 Stars. 4473 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Honey Stinger Organic Energy Chew, Fruit Smoothie, Caffeine Free Healthy Fruit Snack, 1.8 oz., 12 pk.

Honey Stinger Organic Energy Chew, Fruit Smoothie, Caffeine Free Healthy Fruit Snack, 1.8 oz., 12 pk.
Members-only price

Honey Stinger Organic Energy Chew, Fruit Smoothie, Caffeine Free Healthy Fruit Snack, 1.8 oz., 12 pk.

4.7532 out of 5 stars
4.7532 out of 5 Stars. 77 reviews
Available for Shipping

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz. $13.98 $0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.
current price $13.98
$0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.

4.6539 out of 5 stars
4.6539 out of 5 Stars. 1537 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 3-Tier Basket Stand $39.98

Member's Mark 3-Tier Basket Stand
Black, variant on Member's Mark 3-Tier Basket Stand
current price $39.98

Member's Mark 3-Tier Basket Stand

4.6851 out of 5 stars
4.6851 out of 5 Stars. 416 reviews
Available for Shipping

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.
current price $18.88
$1.18/oz

Jack Link's Teriyaki Beef Jerky, 16 oz.

4.568 out of 5 stars
4.568 out of 5 Stars. 3046 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk. $12.98 $0.65/ea

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk.
current price $12.98
$0.65/ea

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk.

4.5789 out of 5 stars
4.5789 out of 5 Stars. 323 reviews
Available for Shipping

Quest Cookie Variety Pack, 1.76 oz., 11 pk. $19.48 $1.01/oz

Quest Cookie Variety Pack, 1.76 oz., 11 pk.
current price $19.48
$1.01/oz

Quest Cookie Variety Pack, 1.76 oz., 11 pk.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 3-Pack Wire Baskets $32.48

Member's Mark 3-Pack Wire Baskets
Blue, variant on Member's Mark 3-Pack Wire Baskets
Green, variant on Member's Mark 3-Pack Wire Baskets
Pink, variant on Member's Mark 3-Pack Wire Baskets
current price $32.48

Member's Mark 3-Pack Wire Baskets

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

BOOST 20g High Protein Nutritional Drink, Very Vanilla 8 fl. oz., 28 ct.

BOOST 20g High Protein Nutritional Drink, Very Vanilla 8 fl. oz., 28 ct.
Members-only price

BOOST 20g High Protein Nutritional Drink, Very Vanilla 8 fl. oz., 28 ct.

4.4375 out of 5 stars
4.4375 out of 5 Stars. 992 reviews
Available for Shipping

Quest Soft & Chewy 15g Protein Cookie, Variety Pack, 12 ct. $20.96 $1.75/ea

Quest Soft & Chewy 15g Protein Cookie, Variety Pack, 12 ct.
current price $20.96
$1.75/ea

Quest Soft & Chewy 15g Protein Cookie, Variety Pack, 12 ct.

3.8197 out of 5 stars
3.8197 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping

Atkins Anytime Snacks, Snack Bar, Caramel Chocolate Nut Roll, 18 ct. $21.98 $1.22/ea

Atkins Anytime Snacks, Snack Bar, Caramel Chocolate Nut Roll, 18 ct.
current price $21.98
$1.22/ea

Atkins Anytime Snacks, Snack Bar, Caramel Chocolate Nut Roll, 18 ct.

4.7884 out of 5 stars
4.7884 out of 5 Stars. 1938 reviews
Available for Shipping

Bumble Bee Solid White Albacore in Water 5 oz., 8 pk. $12.98 $1.62/ea

Bumble Bee Solid White Albacore in Water 5 oz., 8 pk.
current price $12.98
$1.62/ea

Bumble Bee Solid White Albacore in Water 5 oz., 8 pk.

4.6579 out of 5 stars
4.6579 out of 5 Stars. 2119 reviews
Available for Shipping

Death Wish Organic Dark Roast Ground Coffee, 34 oz. $22.48 $0.66/oz

Death Wish Organic Dark Roast Ground Coffee, 34 oz.
current price $22.48
$0.66/oz

Death Wish Organic Dark Roast Ground Coffee, 34 oz.

4.8076 out of 5 stars
4.8076 out of 5 Stars. 3186 reviews
Available for Shipping

NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz. $14.28 $0.71/oz

NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz.
current price $14.28
$0.71/oz

NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz.

4.2555 out of 5 stars
4.2555 out of 5 Stars. 274 reviews
Available for Shipping

Chicken of the Sea Chunk Light Tuna in Water 5 oz., 10 pk. $10.48 $1.05/ea

Chicken of the Sea Chunk Light Tuna in Water 5 oz., 10 pk.
current price $10.48
$1.05/ea

Chicken of the Sea Chunk Light Tuna in Water 5 oz., 10 pk.

4.6909 out of 5 stars
4.6909 out of 5 Stars. 922 reviews
Available for Shipping

Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk. $11.98 $0.80/oz

Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk.
current price $11.98
$0.80/oz

Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk.

4.4111 out of 5 stars
4.4111 out of 5 Stars. 1530 reviews
Available for Shipping

Bai WonderWater Flavored Water Beverage Variety Pack, 18 fl. oz., 15 pk. $19.98 $0.07/foz

Bai WonderWater Flavored Water Beverage Variety Pack, 18 fl. oz., 15 pk.
current price $19.98
$0.07/foz

Bai WonderWater Flavored Water Beverage Variety Pack, 18 fl. oz., 15 pk.

4.6317 out of 5 stars
4.6317 out of 5 Stars. 315 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quest Protein Chips, BBQ and Sour Cream Onion Variety Pack, 1.1 oz., 14 ct. $26.98 $1.75/oz

Quest Protein Chips, BBQ and Sour Cream Onion Variety Pack, 1.1 oz., 14 ct.
current price $26.98
$1.75/oz

Quest Protein Chips, BBQ and Sour Cream Onion Variety Pack, 1.1 oz., 14 ct.

4.0909 out of 5 stars
4.0909 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Strawberry and Golden Cherry, 30 pk. $28.98 $0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Strawberry and Golden Cherry, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Strawberry and Golden Cherry, 30 pk.

4.8352 out of 5 stars
4.8352 out of 5 Stars. 273 reviews
Available for Shipping

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

Instant Savings
Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 17

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

4.5066 out of 5 stars
4.5066 out of 5 Stars. 229 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Royal Sona Masoori Organic Rice, 20 lbs. $17.98 $0.06/oz

Royal Sona Masoori Organic Rice, 20 lbs.
current price $17.98
$0.06/oz

Royal Sona Masoori Organic Rice, 20 lbs.

4.412 out of 5 stars
4.412 out of 5 Stars. 233 reviews
Available for Shipping

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.3284 out of 5 stars
4.3284 out of 5 Stars. 1005 reviews
Out of stock

Honey Stinger Organic Energy Waffle, Honey, Caffeine Free Healthy Snack, 1.06 oz., 12 pk.

Honey Stinger Organic Energy Waffle, Honey, Caffeine Free Healthy Snack, 1.06 oz., 12 pk.
Members-only price

Honey Stinger Organic Energy Waffle, Honey, Caffeine Free Healthy Snack, 1.06 oz., 12 pk.

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 64 reviews
Out of stock

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz. $9.28 $0.26/oz

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz.
current price $9.28
$0.26/oz

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz.

4.2667 out of 5 stars
4.2667 out of 5 Stars. 60 reviews
Out of stock