Live Well Your Way(202+)
Prices may vary in club and online
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Sponsored
$4248
current price $42.48$0.11/foz
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
4.7285 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.6477 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct. $11.98 Was $14.98 $0.40/ea
Instant Savings

Now$1198
current price Now $11.98, Was $14.98$14.98
$0.40/ea
$3 off
Ends Oct 28
Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 30 ct.
4.7165 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz
Instant Savings

Now$998
current price Now $9.98, Was $10.98$10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
4.692 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz $5.44 $0.11/oz

$544
current price $5.44$0.11/oz
Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz
4.2144 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.3888 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $19.94 $1.53/ea

$1994
current price $19.94$1.53/ea
BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
4.4743 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
POWERADE ZERO Variety Pack Sports Drink, 20 fl. oz., 24 pk. $15.98 $0.03/foz

$1598
current price $15.98$0.03/foz
POWERADE ZERO Variety Pack Sports Drink, 20 fl. oz., 24 pk.
4.7711 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.

Members-only price
Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
4.5637 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Sponsored
$2678
current price $26.78$0.19/foz
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
4.8387 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

$612
current price $6.12$0.34/oz
From $6.12
Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
4.6774 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk. $13.98 $0.16/oz

$1398
current price $13.98$0.16/oz
GoGo SqueeZ Fruit & Veggiez No Sugar Added Applesauce Variety Pouches 3.2 oz., 28 pk.
4.7545 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask
Instant Savings

Members-only price
$50 off
Ends Oct 26
CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask
3.8681 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ziploc Brand Sandwich Bags with EasyGuide Texture, Grip ’n Seal Technology, 580 ct. $12.98 $0.02/ea

$1298
current price $12.98$0.02/ea
Ziploc Brand Sandwich Bags with EasyGuide Texture, Grip ’n Seal Technology, 580 ct.
4.7587 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Instant Savings

Members-only price
$50 off
Ends Oct 17
Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
4.5066 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos

Members-only price
Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos
4.1248 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz. $14.28 $0.65/oz

$1428
current price $14.28$0.65/oz
NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.
4.7318 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk. $28.98 $0.97/ea

$2898
current price $28.98$0.97/ea
Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk.
4.6619 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
BOOST 20g High Protein Nutritional Drink, Chocolate 8 fl. oz., 28 ct.

Members-only price
BOOST 20g High Protein Nutritional Drink, Chocolate 8 fl. oz., 28 ct.
4.7241 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk. $19.36 $0.24/oz

$1936
current price $19.36$0.24/oz
From $19.36
Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
4.7242 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Powder, Vanilla Milkshake, 3 lbs. $59.98 $1.24/oz

$5998
current price $59.98$1.24/oz
Premier Protein 30g High Protein Powder, Vanilla Milkshake, 3 lbs.
4.4931 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Electrolyte Powder Variety Pack, White Peach and Strawberry Watermelon, 30 pk. $28.98 $0.97/ea

$2898
current price $28.98$0.97/ea
Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Electrolyte Powder Variety Pack, White Peach and Strawberry Watermelon, 30 pk.
4.5871 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
4.7795 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

$1088
current price $10.88$0.26/oz
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
4.7071 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct. $24.68 $1.76/ea

$2468
current price $24.68$1.76/ea
Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
4.6453 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

Members-only price
Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.
4.6997 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk. $10.98 $0.46/ea

$1098
current price $10.98$0.46/ea
Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
4.7309 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.
4.8211 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct. $10.58 $0.59/ea

$1058
current price $10.58$0.59/ea
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
4.8413 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz

$1068
current price $10.68$0.89/oz
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
4.3046 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz. $4.98 $0.36/oz

$498
current price $4.98$0.36/oz
Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.
4.4624 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

$1798
current price $17.98Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
4.7274 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
4.7591 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk. $19.98 $0.14/foz

$1998
current price $19.98$0.14/foz
Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
4.5998 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Keto Pint Salted Caramel Almond Ice Cream Bars, Frozen, 3 oz., 12 ct. $12.72 $1.06/ea

$1272
current price $12.72$1.06/ea
Keto Pint Salted Caramel Almond Ice Cream Bars, Frozen, 3 oz., 12 ct.
4.7352 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk. $24.98 $0.15/foz

$2498
current price $24.98$0.15/foz
Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk.
4.3568 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Organic Baby Spinach, 16 oz. $4.86 $0.30/oz

$486
current price $4.86$0.30/oz
Organic Baby Spinach, 16 oz.
4.7008 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk. $13.98 $1.17/ea

$1398
current price $13.98$1.17/ea
IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.
4.1178 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68

$2268
current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
4.6447 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Organic Green Beans, 28 oz. $5.74 $0.21/oz

$574
current price $5.74$0.21/oz
Organic Green Beans, 28 oz.
4.4188 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk. $11.86 $0.99/ea

$1186
current price $11.86$0.99/ea
Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.
4.3543 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk. $13.48 $0.34/oz

$1348
current price $13.48$0.34/oz
Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.
4.6768 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Gruns Kids Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.

Members-only price
Gruns Kids Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.
4.4803 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct. $12.87 Was $13.87 $0.80/ea

Now$1287
current price Now $12.87, Was $13.87$13.87
$0.80/ea
$1 off
Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.
4.6761 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound $254.50 $5.09/lb

$25450
current price $254.50avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound
3.6667 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound $254.50 $5.09/lb

$25450
current price $254.50avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound
1 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound $95.20 $2.38/lb

$9520
current price $95.20avg. price
$2.38/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound
5 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound $294.00 $5.88/lb

$29400
current price $294.00avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound
Out of stock
Member's Mark Women's Favorite Soft Jacket $12.86

$1286
current price $12.86Member's Mark Women's Favorite Soft Jacket
3.0714 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping