Flatware & Serveware

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Stainless Steel Dinner Spoons 36 ct., $8.98, $0.25/ea

Member's Mark Stainless Steel Dinner Spoons 36 ct.
current price $8.98
$0.25/ea

Member's Mark Stainless Steel Dinner Spoons 36 ct.

4.3782 out of 5 stars
4.3782 out of 5 Stars. 275 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Stainless Steel Teaspoon Set (36 ct.), $5.98, $0.17/ea

Member's Mark Stainless Steel Teaspoon Set (36 ct.)
current price $5.98
$0.17/ea

Member's Mark Stainless Steel Teaspoon Set (36 ct.)

4.5776 out of 5 stars
4.5776 out of 5 Stars. 438 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Stainless Steel Kitchen Spoons 3 pk., $5.88, $1.96/ea

Member's Mark Stainless Steel Kitchen Spoons 3 pk.
current price $5.88
$1.96/ea

Member's Mark Stainless Steel Kitchen Spoons 3 pk.

4.7585 out of 5 stars
4.7585 out of 5 Stars. 236 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel, $29.98

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel
current price $29.98

Member's Mark 20-Piece Colored Bistro Flatware Set, 18/10 Stainless Steel

4.5581 out of 5 stars
4.5581 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8, $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8
current price $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4, $34.98

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4
current price $34.98

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards, $24.98

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards
current price $24.98

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards

Available for Shipping

Member's Mark Stainless Steel Dinner Forks 36 ct., $7.74, $0.21/ea

Member's Mark Stainless Steel Dinner Forks 36 ct.
current price $7.74
$0.21/ea

Member's Mark Stainless Steel Dinner Forks 36 ct.

4.5192 out of 5 stars
4.5192 out of 5 Stars. 782 reviews
Out of stock

Member's Mark Stainless Steel Dinner Knife Set 36 ct., $13.86, $0.39/ea

Member's Mark Stainless Steel Dinner Knife Set 36 ct.
current price $13.86
$0.39/ea

Member's Mark Stainless Steel Dinner Knife Set 36 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 165 reviews
Out of stock