Christmas

Prices may vary in club and online

Bella STIR XL 6.0 Quart Stand Mixer with Spatula $99.00 Was $129.00

Instant Savings
Bella STIR XL 6.0 Quart Stand Mixer with Spatula
Sponsored
current price Now $99.00, Was $129.00
$30 off
Ends Oct 04

Bella STIR XL 6.0 Quart Stand Mixer with Spatula

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Hamilton Beach Professional 7 Speed Electric Hand Mixer with Storage Case

Hamilton Beach Professional 7 Speed Electric Hand Mixer with Storage Case
Sponsored
Members-only price

Hamilton Beach Professional 7 Speed Electric Hand Mixer with Storage Case

4.6939 out of 5 stars
4.6939 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs $34.98

Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Red, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Z-Assortment, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Multi, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Grey, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
current price $34.98

Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs

3.5217 out of 5 stars
3.5217 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4 $29.98

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
Grey, variant on Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
Mocha, variant on Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
current price $29.98

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4

4.798 out of 5 stars
4.798 out of 5 Stars. 609 reviews
Available for Shipping

Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk. $9.98 $2.00/ea

Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk.
current price $9.98
$2.00/ea

Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk.

4.5053 out of 5 stars
4.5053 out of 5 Stars. 95 reviews
Available for Shipping

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set
Sponsored
current price $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set
Available in additional 2 options
current price $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set

4.2188 out of 5 stars
4.2188 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs. $6.72 $0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
current price $6.72
$0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.

4.6901 out of 5 stars
4.6901 out of 5 Stars. 5425 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Everwash Washable Runner, 2'6"x 7', Assorted Colors $29.98

Member's Mark Everwash Washable  Runner, 2'6"x 7', Assorted Colors
Chelsea, variant on Member's Mark Everwash Washable  Runner, 2'6"x 7', Assorted Colors
Blue Grey Marble, variant on Member's Mark Everwash Washable  Runner, 2'6"x 7', Assorted Colors
Rust Traditional, variant on Member's Mark Everwash Washable  Runner, 2'6"x 7', Assorted Colors
Siena, variant on Member's Mark Everwash Washable  Runner, 2'6"x 7', Assorted Colors
current price $29.98

Member's Mark Everwash Washable Runner, 2'6"x 7', Assorted Colors

4.6995 out of 5 stars
4.6995 out of 5 Stars. 742 reviews
Available for Shipping

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Sponsored
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4879 out of 5 stars
4.4879 out of 5 Stars. 949 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Everwash Washable Teen Area Rug $29.98

Member's Mark Everwash Washable Teen Area Rug
Pastel Geo, variant on Member's Mark Everwash Washable Teen Area Rug
Grey 3D Print, variant on Member's Mark Everwash Washable Teen Area Rug
Green Camo, variant on Member's Mark Everwash Washable Teen Area Rug
Pink Medallion, variant on Member's Mark Everwash Washable Teen Area Rug
current price $29.98
Options from $29.98 – $59.98

Member's Mark Everwash Washable Teen Area Rug

4.5238 out of 5 stars
4.5238 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping

Azalea Park 36" x 72" Antique Gold Filigree Style Metal Leaner Floor Mirror $169.00 Was $179.00

Azalea Park 36" x 72" Antique Gold Filigree Style Metal Leaner Floor Mirror
current price Now $169.00, Was $179.00
$10 off

Azalea Park 36" x 72" Antique Gold Filigree Style Metal Leaner Floor Mirror

4.5909 out of 5 stars
4.5909 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping or Pickup

Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks

Instant Savings
Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks
Members-only price
$20 off
Ends Oct 29

Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 193 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Red Vines Original Red Twists, 5 lbs. $11.98 $2.40/lb

Red Vines Original Red Twists, 5 lbs.
current price $11.98
$2.40/lb

Red Vines Original Red Twists, 5 lbs.

4.382 out of 5 stars
4.382 out of 5 Stars. 1013 reviews
Available for Shipping

Parade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk. $13.98 $1.17/ea

Parade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk.
current price $13.98
$1.17/ea

Parade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk.

4.7404 out of 5 stars
4.7404 out of 5 Stars. 104 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz. $16.98 $0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.
current price $16.98
$0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.

4.7519 out of 5 stars
4.7519 out of 5 Stars. 10274 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel $219.98

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel
current price $219.98

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping

Rubbermaid EasyStore Containers with Lids, 30-Piece Set $18.97

Rubbermaid EasyStore Containers with Lids, 30-Piece Set
current price $18.97

Rubbermaid EasyStore Containers with Lids, 30-Piece Set

4.5298 out of 5 stars
4.5298 out of 5 Stars. 151 reviews
Available for Shipping

Seville Classics 12-Drawer Rolling Organizer Cart, 25.2" W x 15.2" D x 31.7" H $59.98

Seville Classics 12-Drawer Rolling Organizer Cart, 25.2" W x 15.2" D x 31.7" H
current price $59.98

Seville Classics 12-Drawer Rolling Organizer Cart, 25.2" W x 15.2" D x 31.7" H

4.6042 out of 5 stars
4.6042 out of 5 Stars. 48 reviews
Available for Shipping

Member's Mark All Purpose Flour, 25 lbs. $10.58 $0.42/lb

Member's Mark All Purpose Flour, 25 lbs.
current price $10.58
$0.42/lb

Member's Mark All Purpose Flour, 25 lbs.

4.6892 out of 5 stars
4.6892 out of 5 Stars. 1905 reviews
Available for Shipping

Maseca Masa Corn Flour, 22 lbs. $21.78 $0.99/lb

Maseca Masa Corn Flour, 22 lbs.
current price $21.78
$0.99/lb

Maseca Masa Corn Flour, 22 lbs.

4.6866 out of 5 stars
4.6866 out of 5 Stars. 552 reviews
Available for Shipping

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set $34.98

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set
current price $34.98

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set

4.6176 out of 5 stars
4.6176 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

JOLLY RANCHER Assorted Fruit Flavored Hard Candy, 5 lbs. $15.98 $0.04/ea

JOLLY RANCHER Assorted Fruit Flavored Hard Candy, 5 lbs.
current price $15.98
$0.04/ea

JOLLY RANCHER Assorted Fruit Flavored Hard Candy, 5 lbs.

4.5524 out of 5 stars
4.5524 out of 5 Stars. 1383 reviews
Available for Shipping

Rubbermaid TakeAlongs 56-Piece Food Storage Containers With Lids Set $19.98

Rubbermaid TakeAlongs 56-Piece Food Storage Containers With Lids Set
current price $19.98

Rubbermaid TakeAlongs 56-Piece Food Storage Containers With Lids Set

4.2857 out of 5 stars
4.2857 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Nordic Ware Extra Large Oven Crisping Baking Tray $26.97

Nordic Ware Extra Large Oven Crisping Baking Tray
current price $26.97

Nordic Ware Extra Large Oven Crisping Baking Tray

4.7322 out of 5 stars
4.7322 out of 5 Stars. 549 reviews
Available for Shipping

Faux 8' Olive Tree in Oversized Ceramic Pot $179.98

Faux 8' Olive Tree in Oversized Ceramic Pot
current price $179.98

Faux 8' Olive Tree in Oversized Ceramic Pot

Available for Shipping

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs. $22.98 $0.10/ea

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.
current price $22.98
$0.10/ea

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.

4.7216 out of 5 stars
4.7216 out of 5 Stars. 1074 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Faux 60" Fig Floor Plant in Roped Basket $54.98

Faux 60" Fig Floor Plant in Roped Basket
current price $54.98

Faux 60" Fig Floor Plant in Roped Basket

4.445 out of 5 stars
4.445 out of 5 Stars. 191 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug $189.98

Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Beige, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Rust Traditional, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Red Medallion, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Gray, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
current price $189.98

Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug

4.1784 out of 5 stars
4.1784 out of 5 Stars. 213 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nordic Ware 3-Piece Nonstick Baking Set, Quarter Sheet & Muffin Pan with Cover $26.98

Nordic Ware 3-Piece Nonstick Baking Set, Quarter Sheet & Muffin Pan with Cover
current price $26.98

Nordic Ware 3-Piece Nonstick Baking Set, Quarter Sheet & Muffin Pan with Cover

4.5806 out of 5 stars
4.5806 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk. $42.68 $0.20/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk.
current price $42.68
$0.20/oz

Gold Medal Mega Pop Popcorn Kit, 8 oz., 36 pk.

4.6865 out of 5 stars
4.6865 out of 5 Stars. 370 reviews
Available for Shipping

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Nacho Cheddar, 8.5 oz. $5.98 $0.70/oz

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Nacho Cheddar, 8.5 oz.
current price $5.98
$0.70/oz

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Nacho Cheddar, 8.5 oz.

4.35 out of 5 stars
4.35 out of 5 Stars. 100 reviews
Available for Shipping

Faux 72" Olive Tree in Black Plastic Pot $79.98

Faux 72" Olive Tree in Black Plastic Pot
current price $79.98

Faux 72" Olive Tree in Black Plastic Pot

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Nordic Ware Naturals Set: 9" x 13" Cake Pan with Lid, 9" Round Cake Pan, 1.5 lb. Loaf Pan $29.98

Nordic Ware Naturals Set: 9" x 13" Cake Pan with Lid, 9" Round Cake Pan, 1.5 lb. Loaf Pan
current price $29.98

Nordic Ware Naturals Set: 9" x 13" Cake Pan with Lid, 9" Round Cake Pan, 1.5 lb. Loaf Pan

4.8421 out of 5 stars
4.8421 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Nordic Ware 2-Piece Traditional and Crisper Pizza Pan $26.98

Nordic Ware 2-Piece Traditional and Crisper Pizza Pan
current price $26.98

Nordic Ware 2-Piece Traditional and Crisper Pizza Pan

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Frigidaire Gallery 2-in-1 Hot/Cold Water Cooler, Bottom Load, Built-In Bullet Ice Maker, Black $298.00

Frigidaire Gallery 2-in-1 Hot/Cold Water Cooler, Bottom Load, Built-In Bullet Ice Maker, Black
current price $298.00

Frigidaire Gallery 2-in-1 Hot/Cold Water Cooler, Bottom Load, Built-In Bullet Ice Maker, Black

3.375 out of 5 stars
3.375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk. $8.98 $0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.

4.8157 out of 5 stars
4.8157 out of 5 Stars. 7294 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven $53.98

Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven
Classic Blue / Gold Knob, variant on Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven
Matte Black / Gold Knob, variant on Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven
Oyster / Stainless Steel Knob, variant on Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven
Classic Blue / Stainless Steel Knob, variant on Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven
current price $53.98

Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven

4.7581 out of 5 stars
4.7581 out of 5 Stars. 3651 reviews
Available for Shipping

Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz. $10.63 $0.20/oz

Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz.
current price $10.63
$0.20/oz
From $10.63

Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz.

4.6483 out of 5 stars
4.6483 out of 5 Stars. 3330 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Skittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk. $39.98 $1.11/ea

Skittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk.
current price $39.98
$1.11/ea
From $39.98

Skittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk.

4.5553 out of 5 stars
4.5553 out of 5 Stars. 2496 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz. $4.78 $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8236 out of 5 stars
4.8236 out of 5 Stars. 6185 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk. $25.98 $1.08/ea

SOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk.
current price $25.98
$1.08/ea

SOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk.

4.719 out of 5 stars
4.719 out of 5 Stars. 306 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Faux 8' Deluxe Olive Tree in Oversized Cream Pot $429.94

Member's Mark Faux 8' Deluxe Olive Tree in Oversized Cream Pot
current price $429.94

Member's Mark Faux 8' Deluxe Olive Tree in Oversized Cream Pot

4.1111 out of 5 stars
4.1111 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Tramontina 7-Quart Enameled Cast Iron Dutch Oven, Choose Color $53.98

Tramontina 7-Quart Enameled Cast Iron Dutch Oven, Choose Color
Latte with Gold, variant on Tramontina 7-Quart Enameled Cast Iron Dutch Oven, Choose Color
Matte Navy with Silver, variant on Tramontina 7-Quart Enameled Cast Iron Dutch Oven, Choose Color
Cranberry with Gold, variant on Tramontina 7-Quart Enameled Cast Iron Dutch Oven, Choose Color
Black with Gold, variant on Tramontina 7-Quart Enameled Cast Iron Dutch Oven, Choose Color
current price $53.98

Tramontina 7-Quart Enameled Cast Iron Dutch Oven, Choose Color

4.5667 out of 5 stars
4.5667 out of 5 Stars. 30 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Decorative Pillow, 14" x 36" $19.98

Member's Mark Decorative Pillow, 14" x 36"
Terra Cotta, variant on Member's Mark Decorative Pillow, 14" x 36"
Blue, variant on Member's Mark Decorative Pillow, 14" x 36"
Sage, variant on Member's Mark Decorative Pillow, 14" x 36"
Plum, variant on Member's Mark Decorative Pillow, 14" x 36"
current price $19.98

Member's Mark Decorative Pillow, 14" x 36"

4.2821 out of 5 stars
4.2821 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Movie Theater Butter Salt, 11.75 oz. $5.98 $0.51/oz

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Movie Theater Butter Salt, 11.75  oz.
current price $5.98
$0.51/oz

Kernel Season's Flavored Popcorn Seasoning, Movie Theater Butter Salt, 11.75 oz.

3.8276 out of 5 stars
3.8276 out of 5 Stars. 145 reviews
Out of stock

Member's Mark Comfort Pro Anti-Fatigue Kitchen Mat, 20" x 39", Assorted Designs $13.96 Was $16.98

Member's Mark Comfort Pro Anti-Fatigue Kitchen Mat, 20" x 39", Assorted Designs
Embossed Charcoal, variant on Member's Mark Comfort Pro Anti-Fatigue Kitchen Mat, 20" x 39", Assorted Designs
Multi, variant on Member's Mark Comfort Pro Anti-Fatigue Kitchen Mat, 20" x 39", Assorted Designs
Gray, variant on Member's Mark Comfort Pro Anti-Fatigue Kitchen Mat, 20" x 39", Assorted Designs
Solid Black, variant on Member's Mark Comfort Pro Anti-Fatigue Kitchen Mat, 20" x 39", Assorted Designs
current price $13.96, Was $16.98
$3.02 off

Member's Mark Comfort Pro Anti-Fatigue Kitchen Mat, 20" x 39", Assorted Designs

4.7221 out of 5 stars
4.7221 out of 5 Stars. 1889 reviews
Out of stock

La Crosse Technology Curved Digital Atomic Wall Clock $33.76

La Crosse Technology Curved Digital Atomic Wall Clock
current price $33.76

La Crosse Technology Curved Digital Atomic Wall Clock

4.5997 out of 5 stars
4.5997 out of 5 Stars. 642 reviews
Out of stock