Christmas

Prices may vary in club and online

Hamilton Beach Professional 7 Speed Electric Hand Mixer with Storage Case

Hamilton Beach Professional 7 Speed Electric Hand Mixer with Storage Case
Sponsored
Members-only price

Hamilton Beach Professional 7 Speed Electric Hand Mixer with Storage Case

4.6939 out of 5 stars
4.6939 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set
Sponsored
current price $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ
Members-only price

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

4.7963 out of 5 stars
4.7963 out of 5 Stars. 2032 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H $13.96

Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
White and Brown, variant on Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
Black and Yellow, variant on Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
current price $13.96
Options from $13.96 – $41.58

Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H

4.829 out of 5 stars
4.829 out of 5 Stars. 193 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Sponsored
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4879 out of 5 stars
4.4879 out of 5 Stars. 949 reviews
Available for Pickup or Delivery

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs. $6.72 $0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
current price $6.72
$0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.

4.6901 out of 5 stars
4.6901 out of 5 Stars. 5425 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks

Instant Savings
Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks
Members-only price
$20 off
Ends Oct 29

Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 193 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Parade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk. $13.98 $1.17/ea

Parade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk.
current price $13.98
$1.17/ea

Parade Cotton Candy, 2 oz., 12 pk.

4.7404 out of 5 stars
4.7404 out of 5 Stars. 104 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Sponsored
Members-only price

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

4.4755 out of 5 stars
4.4755 out of 5 Stars. 713 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz. $16.98 $0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.
current price $16.98
$0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.

4.7519 out of 5 stars
4.7519 out of 5 Stars. 10274 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs. $22.98 $0.10/ea

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.
current price $22.98
$0.10/ea

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.

4.7216 out of 5 stars
4.7216 out of 5 Stars. 1074 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug $189.98

Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Beige, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Rust Traditional, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Red Medallion, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
Gray, variant on Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug
current price $189.98

Member's Mark Everwash Washable 9' x 12' Area Rug

4.1784 out of 5 stars
4.1784 out of 5 Stars. 213 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk. $8.98 $0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.

4.8157 out of 5 stars
4.8157 out of 5 Stars. 7294 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz. $10.63 $0.20/oz

Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz.
current price $10.63
$0.20/oz
From $10.63

Skittles Original Chewy Candy, Bulk Candy Jar, 54 oz.

4.6483 out of 5 stars
4.6483 out of 5 Stars. 3330 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Skittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk. $39.98 $1.11/ea

Skittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk.
current price $39.98
$1.11/ea
From $39.98

Skittles Original Chewy Candy, 2.17 oz., 36 pk.

4.5553 out of 5 stars
4.5553 out of 5 Stars. 2496 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz. $4.78 $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8236 out of 5 stars
4.8236 out of 5 Stars. 6185 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk. $25.98 $1.08/ea

SOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk.
current price $25.98
$1.08/ea

SOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 2 oz., 24 pk.

4.719 out of 5 stars
4.719 out of 5 Stars. 306 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KitchenAid Artisan Series 5-Quart Tilt-Head Stand Mixer with Fresh Prep Slicer/Shredder Attachments $399.00 Was $599.99

KitchenAid Artisan Series 5-Quart Tilt-Head Stand Mixer with Fresh Prep Slicer/Shredder Attachments
Red, variant on KitchenAid Artisan Series 5-Quart Tilt-Head Stand Mixer with Fresh Prep Slicer/Shredder Attachments
Aqua, variant on KitchenAid Artisan Series 5-Quart Tilt-Head Stand Mixer with Fresh Prep Slicer/Shredder Attachments
Silver, variant on KitchenAid Artisan Series 5-Quart Tilt-Head Stand Mixer with Fresh Prep Slicer/Shredder Attachments
current price Now $399.00, Was $599.99
$200.99 off

KitchenAid Artisan Series 5-Quart Tilt-Head Stand Mixer with Fresh Prep Slicer/Shredder Attachments

4.726 out of 5 stars
4.726 out of 5 Stars. 489 reviews
Available for Pickup or Delivery

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz. $9.98 $0.29/oz

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
current price $9.98
$0.29/oz

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.

4.7041 out of 5 stars
4.7041 out of 5 Stars. 4596 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6971 out of 5 stars
4.6971 out of 5 Stars. 2380 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

GE Profile Opal Nugget Ice Maker + Side Tank $399.98

GE Profile Opal Nugget Ice Maker + Side Tank
Stainless Steel, variant on GE Profile Opal Nugget Ice Maker + Side Tank
Sapphire Blue, variant on GE Profile Opal Nugget Ice Maker + Side Tank
Rose Quartz, variant on GE Profile Opal Nugget Ice Maker + Side Tank
Carbon Black, variant on GE Profile Opal Nugget Ice Maker + Side Tank
current price $399.98

GE Profile Opal Nugget Ice Maker + Side Tank

3.9024 out of 5 stars
3.9024 out of 5 Stars. 420 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk. $10.94 $0.23/oz

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk.
current price $10.94
$0.23/oz

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk.

4.8426 out of 5 stars
4.8426 out of 5 Stars. 2948 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz. $8.12 $0.27/oz

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.
current price $8.12
$0.27/oz

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.

4.6066 out of 5 stars
4.6066 out of 5 Stars. 5664 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Twinkling Angel $139.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Twinkling Angel
current price $139.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Twinkling Angel

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland $59.96

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland
current price $59.96

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman
current price $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament $89.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Green, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Red, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
Gold, variant on Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament
current price $89.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Pop-Up Tinsel Ornament

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor
current price $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree
current price $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4 $59.77

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4
current price $59.77

Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base
current price $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base
current price $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck $169.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck
current price $169.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3 $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3
current price $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity
current price $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2 $59.98

Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2
current price $59.98

Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book $59.98

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book
current price $59.98

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book $59.98

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book
current price $59.98

Member's Mark Pre-Lit Animated Musical Holiday Book

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Tree, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Good Tidings, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Green Bow, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Oh What Fun, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary
current price $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary

Available for Shipping , Pickup or Delivery

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set $199.98 Was $239.98

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set
Porcelain White, variant on KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set
Matte Black, variant on KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set
current price Now $199.98, Was $239.98
$40 off

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set

4.3094 out of 5 stars
4.3094 out of 5 Stars. 139 reviews
Available for Shipping

Dr. Seuss: The Cat in the Hat Official Activity Book, Paperback $8.82

Dr. Seuss: The Cat in the Hat Official Activity Book, Paperback
current price $8.82

Dr. Seuss: The Cat in the Hat Official Activity Book, Paperback

Available for Shipping

Member's Mark Holiday Coir Doormat $12.97

Member's Mark Holiday Coir Doormat
Home for the Holidays, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Merry Christmas, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Deck the Paws, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
Joy, variant on Member's Mark Holiday Coir Doormat
current price $12.97

Member's Mark Holiday Coir Doormat

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Green, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Gold, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
current price $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor

Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2 $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Gold, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Silver, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Red, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
current price $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Available for shipping

View all