New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7027 out of 5 stars
4.7027 out of 5 Stars. 1194 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver, $65.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver
current price $65.00
Options from $39.00 – $99.00

Italian Twisted Hoop Earrings in Sterling SIlver

Available for Shipping

Aqua Joe High Coverage Lawn Sprinkler with Spikes and Washers, $15.98

Aqua Joe High Coverage Lawn Sprinkler with Spikes and Washers
current price $15.98

Aqua Joe High Coverage Lawn Sprinkler with Spikes and Washers

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk., $9.68, $1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.
current price $9.68
$1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.

Available for Shipping

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant, $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Tan, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Charcoal, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Taupe, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
current price $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant

4.6216 out of 5 stars
4.6216 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Skechers Men's Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker, $44.87

Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
Brown Black, variant on Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
Black Black, variant on Skechers Men's  Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker
current price $44.87

Skechers Men's Hands Free Swift™ Fit Zirrus Sneaker

Available for Shipping

Beast of Reincarnation - PlayStation 5, $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5
current price $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5

Available for Shipping

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk., $13.98, $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.

3.7456 out of 5 stars
3.7456 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection, $49.98

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Blue Sprinkle, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Black, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Mossy Oak Bottomland, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Pink Sprinkle, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
current price $49.98

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection

Available for Shipping

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand, $199.00

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand
current price $199.00

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand

Available for Shipping

Tramontina 12-Piece Tri-Ply Clad Stainless Steel Cookware Set, $199.97

Tramontina 12-Piece Tri-Ply Clad Stainless Steel Cookware Set
current price $199.97

Tramontina 12-Piece Tri-Ply Clad Stainless Steel Cookware Set

Available for Shipping

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
Black, variant on Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set, $19.98

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Winnifred, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Sarah, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Mary, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
current price $19.98

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set

Available for Shipping

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes, $69.98

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Green, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Taupe, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Blue, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.98
Options from $59.98 – $69.98

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes

2 out of 5 stars
2 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92, Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz., $19.48, $1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.
current price $19.48
$1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.

Available for Shipping

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, $13.99, $0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml
current price $13.99
$0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml

4.6111 out of 5 stars
4.6111 out of 5 Stars. 288 reviews
Available for Pickup or Delivery

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70", $34.98

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Green, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Blue, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Grey, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
current price $34.98
From $34.98

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"

Available for Shipping or Pickup

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Star Fox - Nintendo Switch 2, $54.00

Star Fox - Nintendo Switch 2
current price $54.00

Star Fox - Nintendo Switch 2

Available for Shipping

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk., $15.48, $0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

Nutella Chocolate Hazelnut Ice Cream Cones, 10 ct., $9.87

Nutella Chocolate Hazelnut Ice Cream Cones, 10 ct.
current price $9.87

Nutella Chocolate Hazelnut Ice Cream Cones, 10 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set, $9.98

Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set
Hello Kitty, variant on Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set
Marie, variant on Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set
Minnie Mouse, variant on Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set
current price $9.98

Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack
Members-only price

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack

Available for Shipping

Greg Norman Men's Button Front Polo, $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo
Turquoise, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
White, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Red, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Navy, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
current price $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo

Available for Shipping

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator, $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator
current price $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator

Available for Shipping

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml, $67.58, $2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml
current price $67.58
$2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Olive, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Pebble Gray, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Driftwood, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct., $12.96, $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.447 out of 5 stars
4.447 out of 5 Stars. 4810 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70", $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Mahjong, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Chutes and Ladders, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Scrabble, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Pickleball, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
current price $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant, $19.48

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
Dark Wash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
jean wash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
Green, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
jeanWash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
current price $19.48

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant

4.6316 out of 5 stars
4.6316 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Character Girls Varsity Jacket, $22.98

Character Girls Varsity Jacket
Disney Princess, variant on Character Girls Varsity Jacket
Minnie Mouse, variant on Character Girls Varsity Jacket
current price $22.98

Character Girls Varsity Jacket

Available for Shipping

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip, $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Green, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Brown, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
current price $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold, $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold
current price $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold

Available for Shipping

French Toast Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.

Available for Pickup or Delivery

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz., $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.
current price $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.

Available for Pickup or Delivery

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $29.99, $1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $29.99
$1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk., $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

London Fog Womens Quilted Barn Coat, $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat
Black, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Olive, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Taupe, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
current price $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat

Available for Shipping

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top, $19.74

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Sangria - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Ecru - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Burnt Sienna - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Brown - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
current price $19.74

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top

Available for Shipping

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Paw Patrol, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Spiderman, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Toy Story - Online Only, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
Mario Brothers, variant on Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
current price $19.98

Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack, $14.98, Was $16.87

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack
current price Now $14.98, Was $16.87
$1.89 off

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk., $8.98, $0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.
current price $8.98
$0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.

Available for Shipping

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire, $70.88, $70.88/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire
current price $70.88
$70.88/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.