New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7027 out of 5 stars
4.7027 out of 5 Stars. 1194 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Midea Flexify Pro French Door Toaster Oven Air Fryer, $169.00

Midea Flexify Pro French Door Toaster Oven Air Fryer
current price $169.00

Midea Flexify Pro French Door Toaster Oven Air Fryer

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Prince Lionheart Diaper Twist'R #. 2 Refill Bags, 10 pk.

Prince Lionheart Diaper Twist'R #. 2 Refill Bags, 10 pk.
Members-only price

Prince Lionheart Diaper Twist'R #. 2 Refill Bags, 10 pk.

Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Hoosier Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Hoosier Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Hoosier Blend, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz, $6.98, $0.75/oz

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz
current price $6.98
$0.75/oz

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz

Available for Pickup

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans, $19.98, $0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans
current price $19.98
$0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism, $349.00

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism
current price $349.00

Govee 100ft Permanent Outdoor Lights Prism

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jordan Russian River Valley Chardonnay Wine, 750 ml, $39.99, $1.58/foz

Jordan Russian River Valley Chardonnay Wine, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Jordan Russian River Valley Chardonnay Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Kinder's Sticky Honey and Sweet & Tangy Wing & Dipping Sauces, 2 pk., $7.98, $0.25/oz

Kinder's Sticky Honey and Sweet & Tangy Wing & Dipping Sauces, 2 pk.
current price $7.98
$0.25/oz

Kinder's Sticky Honey and Sweet & Tangy Wing & Dipping Sauces, 2 pk.

4.7323 out of 5 stars
4.7323 out of 5 Stars. 127 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Logo Brands Dayton Flyers 12'x12' Canopy, $199.98

Logo Brands Dayton Flyers 12'x12' Canopy
current price $199.98

Logo Brands Dayton Flyers 12'x12' Canopy

Available for Shipping

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring, $2,699.00

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
14K Yellow Gold, variant on Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
14K White Gold, variant on Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
current price $2,699.00

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk., $15.48, $0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk., $18.98, $0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.
current price $18.98
$0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping

Disney Animated Holiday Village, $139.98

Disney Animated Holiday Village
current price $139.98

Disney Animated Holiday Village

Available for Shipping

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Olive, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Pebble Gray, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Driftwood, variant on Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Alpine 6 Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Snow Boot, $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot
Black, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
Cream, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
current price $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot

Available for Shipping or Pickup

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip, $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Green, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Brown, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
current price $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026, $329.99

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026
current price $329.99

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026

Available for Shipping

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum, $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum
current price $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum

Available for Shipping

French Toast Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.

Available for Pickup or Delivery

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.5778 out of 5 stars
4.5778 out of 5 Stars. 225 reviews
Available for Shipping

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack, $14.98, Was $16.87

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack
current price Now $14.98, Was $16.87
$1.89 off

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top, $19.74

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Sangria - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Ecru - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Burnt Sienna - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Brown - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
current price $19.74

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top

Available for Shipping

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant, $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Tan, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Charcoal, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Taupe, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
current price $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant

4.6216 out of 5 stars
4.6216 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Beast of Reincarnation - PlayStation 5, $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5
current price $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5

Available for Shipping

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire, $70.88, $70.88/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire
current price $70.88
$70.88/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R14 LRD 105N Special Trailer Radial Tire

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Centr 50 lb Weight Stack Add On, $99.98

Centr 50 lb Weight Stack Add On
current price $99.98

Centr 50 lb Weight Stack Add On

Available for Shipping

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection, $49.98

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Blue Sprinkle, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Black, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Mossy Oak Bottomland, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
Pink Sprinkle, variant on Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection
current price $49.98

Walker's Digital Bluetooth Razor Electronic Ear Protection

Available for Shipping

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket, $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket
current price $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket

Available for Shipping

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand, $199.00

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand
current price $199.00

Bower Home Natural Wood 2-Drawer Nightstand

Available for Shipping

Tramontina 12-Piece Tri-Ply Clad Stainless Steel Cookware Set, $199.97

Tramontina 12-Piece Tri-Ply Clad Stainless Steel Cookware Set
current price $199.97

Tramontina 12-Piece Tri-Ply Clad Stainless Steel Cookware Set

Available for Shipping

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot, $42.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot
current price $42.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot

Available for Shipping

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds, $129.00

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
Black, variant on Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
Ice Blue, variant on Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
current price $129.00

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lands' End Girls' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater
Pink, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
Blue, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping or Pickup

Hurley Girls Quarter Zip Pullover, $14.98

Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Purple - Online Only, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Turquoise, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Fuchsia, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
current price $14.98

Hurley Girls Quarter Zip Pullover

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT, $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT
current price $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes, $27.98

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Khaki, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
current price $27.98

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.

Available for Shipping

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt, $12.98

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
Pink, variant on Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
Blue, variant on Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
current price $12.98

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

DV Dolce Vita Women's Boot, $32.98

DV Dolce Vita Women's Boot
BROWN - Online Only, variant on DV Dolce Vita Women's Boot
BLACK - Online Only, variant on DV Dolce Vita Women's Boot
current price $32.98

DV Dolce Vita Women's Boot

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color

Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color
Camo, variant on Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color
Desert Grey, variant on Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color
Members-only price

Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color

4.8861 out of 5 stars
4.8861 out of 5 Stars. 79 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.

Available for Shipping

SAMSUNG 65” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV, $1,497.99

SAMSUNG 65” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV
current price $1,497.99

SAMSUNG 65” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV

Out of stock

Shark® BlastBoss™ All-in-One Air Blasting System

Shark® BlastBoss™ All-in-One Air Blasting System
Members-only price
$70 off

Shark® BlastBoss™ All-in-One Air Blasting System

4.2632 out of 5 stars
4.2632 out of 5 Stars. 76 reviews
Out of stock

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses, $19.98

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses
current price $19.98

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.