New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7027 out of 5 stars
4.7027 out of 5 Stars. 1194 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Storkcraft Texas 6 Drawer Dresser, Choose Color

Storkcraft Texas 6 Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Texas 6 Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs., $29.98, $1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.
current price $29.98
$1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Spongebob Full Sheet Cake, $42.94

Spongebob Full Sheet Cake
current price $42.94

Spongebob Full Sheet Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk., $28.98, $0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk.

4.8099 out of 5 stars
4.8099 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping

Greg Norman Men's Performance Short, $17.98

Greg Norman Men's Performance Short
Navy, variant on Greg Norman Men's Performance Short
Black, variant on Greg Norman Men's Performance Short
Tan, variant on Greg Norman Men's Performance Short
Taupe, variant on Greg Norman Men's Performance Short
current price $17.98

Greg Norman Men's Performance Short

Available for Shipping

Lanbo 32 Inch Dual Door Wine Cooler, $1,925.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Wine Cooler
Single Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Wine Cooler
Dual Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Wine Cooler
current price $1,925.00
Options from $1,895.00 – $1,925.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Wine Cooler

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Kenmore 18.1 Cu. Ft. Garage-Ready Top-Freezer Refrigerator with Ice Maker

Instant Savings
Kenmore 18.1 Cu. Ft. Garage-Ready Top-Freezer Refrigerator with Ice Maker
Members-only price
$326 off
Ends Oct 15

Kenmore 18.1 Cu. Ft. Garage-Ready Top-Freezer Refrigerator with Ice Maker

Available for Shipping

Smash Kitchen USDA Organic Real Mayonnaise, 32 oz. Jar, $8.98, $0.28/oz

Smash Kitchen USDA Organic Real Mayonnaise, 32 oz. Jar
current price $8.98
$0.28/oz

Smash Kitchen USDA Organic Real Mayonnaise, 32 oz. Jar

Available for Shipping

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz., $6.76

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz.
current price $6.76

Wildbrine Organic Dill & Garlic Sauerkraut, 30 oz.

Available for Pickup or Delivery

DKNY Women's Fashion Coat, $59.98

DKNY Women's Fashion Coat
Multi, variant on DKNY Women's Fashion Coat
Brown, variant on DKNY Women's Fashion Coat
Black, variant on DKNY Women's Fashion Coat
current price $59.98

DKNY Women's Fashion Coat

Available for Shipping

Ingenuity Step & Sprout 3-in-1 Activity Walker

Ingenuity Step & Sprout 3-in-1 Activity Walker
Members-only price

Ingenuity Step & Sprout 3-in-1 Activity Walker

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct., $14.98, $0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.
current price $14.98
$0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge, $425.00

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
Dual Zone, variant on Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
Single Zone, variant on Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
current price $425.00
Options from $425.00 – $465.00

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge

Available for Shipping

Free Country Adult Softshell Gloves, $12.98

Free Country Adult Softshell Gloves
Mens Black Rtv, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
Ladies Prune, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
Mens Black, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
Silver Rtv, variant on Free Country Adult Softshell Gloves
current price $12.98

Free Country Adult Softshell Gloves

4.4301 out of 5 stars
4.4301 out of 5 Stars. 186 reviews
Available for Shipping

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen, $19.47, $0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen
current price $19.47
$0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen

4.3158 out of 5 stars
4.3158 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk., $18.98, $0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.
current price $18.98
$0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.

Available for Shipping

Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven, $49.98

Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Blue, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Cashew, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Fig, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Cranberry, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
current price $49.98

Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven

Available for Shipping

Rising Star Baking Supply Premium Cocoa Powder, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Rising Star Baking Supply Premium Cocoa Powder, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Rising Star Baking Supply Premium Cocoa Powder, 20 oz.

4.695 out of 5 stars
4.695 out of 5 Stars. 141 reviews
Available for Shipping

Momcozy Baby Wipe Warmer with Night Light

Momcozy Baby Wipe Warmer with Night Light
Members-only price

Momcozy Baby Wipe Warmer with Night Light

3.3333 out of 5 stars
3.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Barefoot Dreams CozyChic Costa Block Stroller Blanket, $39.98

Barefoot Dreams CozyChic Costa Block Stroller Blanket
current price $39.98

Barefoot Dreams CozyChic Costa Block Stroller Blanket

Available for Shipping

Graco Olivia 3 Drawer Combo Dresser, Choose Color

Graco Olivia 3 Drawer Combo Dresser, Choose Color
Members-only price

Graco Olivia 3 Drawer Combo Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Fisher-Price Little People Horse Stable & Goat Yard Toddler Playset, 2 Vehicles & 16 Play Pieces, $49.98

Fisher-Price Little People Horse Stable & Goat Yard Toddler Playset, 2 Vehicles & 16 Play Pieces
current price $49.98

Fisher-Price Little People Horse Stable & Goat Yard Toddler Playset, 2 Vehicles & 16 Play Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lab Created White Sapphire Bezel Bangle Bracelet in Sterling Silver, $199.00

Lab Created White Sapphire Bezel Bangle Bracelet in Sterling Silver
current price $199.00

Lab Created White Sapphire Bezel Bangle Bracelet in Sterling Silver

Available for Shipping

Rest Evercool Cooling Bedding Bundle, $279.98

Rest Evercool Cooling Bedding Bundle
Arctic White, variant on Rest Evercool Cooling Bedding Bundle
Aqua Blue, variant on Rest Evercool Cooling Bedding Bundle
Cool Grey, variant on Rest Evercool Cooling Bedding Bundle
Snow Ivory, variant on Rest Evercool Cooling Bedding Bundle
current price $279.98
Options from $239.98 – $279.98

Rest Evercool Cooling Bedding Bundle

Available for Shipping

Coleman Fleece Lined Bib, $45.98

Coleman Fleece Lined Bib
Camo, variant on Coleman Fleece Lined Bib
Camel, variant on Coleman Fleece Lined Bib
Charcoal, variant on Coleman Fleece Lined Bib
current price $45.98

Coleman Fleece Lined Bib

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Lee Men's Workwear Vest, $19.98

Lee Men's Workwear Vest
Brown, variant on Lee Men's Workwear Vest
Khaki, variant on Lee Men's Workwear Vest
Black, variant on Lee Men's Workwear Vest
current price $19.98

Lee Men's Workwear Vest

4.8339 out of 5 stars
4.8339 out of 5 Stars. 295 reviews
Available for Shipping

London Fog Blue Stripe Flannel Comforter Set, Assorted Sizes, $69.98

London Fog Blue Stripe Flannel Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.98
Options from $69.98 – $79.98

London Fog Blue Stripe Flannel Comforter Set, Assorted Sizes

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Cat® Rolling Utility Seat With Cup Holder, $69.98

Cat® Rolling Utility Seat With Cup Holder
current price $69.98

Cat® Rolling Utility Seat With Cup Holder

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Spire Cantilever Infrared Gas Patio Heater, 32,000 BTU, $499.00

Spire Cantilever Infrared Gas Patio Heater, 32,000 BTU
current price $499.00

Spire Cantilever Infrared Gas Patio Heater, 32,000 BTU

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk., $17.48, Was $20.98, $0.08/foz

Instant Savings
Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk.
current price Now $17.48, Was $20.98
$0.08/foz
$3.50 off
Ends Oct 11

Maison Perrier French Kiss Sparkling Water Variety Pack, 11.15 fl. oz., 20 pk.

Available for Shipping

Hickory Farms Game Day Gift Crate, $54.97

Hickory Farms Game Day Gift Crate
current price $54.97

Hickory Farms Game Day Gift Crate

Available for Shipping

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set, $56.97

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set
current price $56.97

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Best Ride on Cars Polaris RZR XP 1000 UTV 12V Ride-On, $299.78

Best Ride on Cars Polaris RZR XP 1000 UTV 12V Ride-On
current price $299.78

Best Ride on Cars Polaris RZR XP 1000 UTV 12V Ride-On

Available for Shipping or Pickup

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 5 225F, NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB, 16GB DDR5, 1TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home, $1,449.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 5 225F, NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB, 16GB DDR5, 1TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home
current price $1,449.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 5 225F, NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB, 16GB DDR5, 1TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home

Available for Shipping

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack, $99.99

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack
current price $99.99

WOW Sports 10' Water Walkway, 2 Pack

Available for Shipping

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz, $5.98, $0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz
current price $5.98
$0.60/oz

Kinder's Sweet & Smoky Bacon Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping or Pickup

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk, $19.98, $0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk
current price $19.98
$0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk

4.6719 out of 5 stars
4.6719 out of 5 Stars. 2530 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70", $19.98

Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Hello Kitty, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Winnie the Pooh, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Gilmore Girls, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Bluey, variant on Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
current price $19.98

Adult Licensed Christmas Holiday Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

Available for Shipping

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set, $219.97

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
Taupe, variant on GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
Navy, variant on GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set
current price $219.97

GreenPan Reserve 12-Piece Ceramic Nonstick Cookware Set

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hunter Women's 4-Pack Stripe Boot Socks, $10.98

Hunter Women's 4-Pack Stripe Boot Socks
PINK/BLACK PACK - Online Only, variant on Hunter Women's 4-Pack Stripe Boot Socks
NAVY/TAN/OLIVE PACK - Online Only, variant on Hunter Women's 4-Pack Stripe Boot Socks
BLACK PACK - Online Only, variant on Hunter Women's 4-Pack Stripe Boot Socks
current price $10.98

Hunter Women's 4-Pack Stripe Boot Socks

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

VIZIO 24" Class Quantum HD Series Smart TV, $88.00

VIZIO 24" Class Quantum HD Series Smart TV
current price $88.00

VIZIO 24" Class Quantum HD Series Smart TV

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja BlendBOSS™ Tumbler Blender with 26oz Travel Tumbler

Ninja BlendBOSS™ Tumbler Blender with 26oz Travel Tumbler
Members-only price

Ninja BlendBOSS™ Tumbler Blender with 26oz Travel Tumbler

4.6043 out of 5 stars
4.6043 out of 5 Stars. 187 reviews
Available for Shipping

Michelin e.Primacy - 235/60R18 107W Tire, $260.78, $260.78/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 235/60R18 107W Tire
current price $260.78
$260.78/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 235/60R18 107W Tire

Out of stock

SAMSUNG 75” Class U7900HD Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen TV, $449.00

SAMSUNG 75” Class U7900HD Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen TV
current price $449.00

SAMSUNG 75” Class U7900HD Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen TV

Out of stock

Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire, $280.76, $280.76/ea

Instant Savings
Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire
current price $280.76
$280.76/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin LTX Trail - 265/70R18 116T Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.