New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7027 out of 5 stars
4.7027 out of 5 Stars. 1194 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Marvel's Wolverine - PlayStation 5, $69.00

Marvel's Wolverine - PlayStation 5
current price $69.00

Marvel's Wolverine - PlayStation 5

4.4737 out of 5 stars
4.4737 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring, $2,699.00

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
14K Yellow Gold, variant on Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
14K White Gold, variant on Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
current price $2,699.00

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Puma Toddler Boys 3-Piece Vest Set, $21.98

Puma Toddler Boys 3-Piece Vest Set
Green, variant on Puma Toddler Boys 3-Piece Vest Set
Black, variant on Puma Toddler Boys 3-Piece Vest Set
current price $21.98

Puma Toddler Boys 3-Piece Vest Set

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz., $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.

Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oxygenics Drench 55-Setting Combo Shower Head Kit, Various Finishes, $59.98

Oxygenics Drench 55-Setting Combo Shower Head Kit, Various Finishes
Oil Rubbed Bronze, variant on Oxygenics Drench 55-Setting Combo Shower Head Kit, Various Finishes
Chrome, variant on Oxygenics Drench 55-Setting Combo Shower Head Kit, Various Finishes
Gold Chrome, variant on Oxygenics Drench 55-Setting Combo Shower Head Kit, Various Finishes
Matte Black, variant on Oxygenics Drench 55-Setting Combo Shower Head Kit, Various Finishes
current price $59.98
Options from $59.98 – $74.98

Oxygenics Drench 55-Setting Combo Shower Head Kit, Various Finishes

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set, $19.98

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Winnifred, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Sarah, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Mary, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
current price $19.98

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set

Available for Shipping

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes, $69.98

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Green, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Taupe, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Blue, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.98
Options from $59.98 – $69.98

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes

2 out of 5 stars
2 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.
Members-only price

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

Available for Shipping

Lands' End Girls' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater
Pink, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
Blue, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping or Pickup

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand
Members-only price

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand

Available for Shipping

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8, $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8
current price $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

0.75 C.T. TW Round Cut Heart Shaped Halo Diamond Necklace in 14K Gold, $999.00

0.75 C.T. TW Round Cut Heart Shaped Halo Diamond Necklace in 14K Gold
current price $999.00

0.75 C.T. TW Round Cut Heart Shaped Halo Diamond Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub, $399.00

SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
Blue Tile, variant on SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
Brown, variant on SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
Gray Mosaic, variant on SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub
current price $399.00

SaluSpa Azores Energy-Efficient AirJet 3-5 Person Inflatable Hot Tub

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Omniwool 3-Pack Merino Wool Crew Hiking Sock, $15.98

Omniwool 3-Pack Merino Wool Crew Hiking Sock
Basic Pack - Online Only, variant on Omniwool 3-Pack Merino Wool Crew Hiking Sock
Color Pack - Online Only, variant on Omniwool 3-Pack Merino Wool Crew Hiking Sock
current price $15.98

Omniwool 3-Pack Merino Wool Crew Hiking Sock

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Callaway Women's Quarter-Zip Pullover, $29.98

Callaway Women's Quarter-Zip Pullover
Light Blue, variant on Callaway Women's Quarter-Zip Pullover
Black And White - Online Only, variant on Callaway Women's Quarter-Zip Pullover
Pink, variant on Callaway Women's Quarter-Zip Pullover
current price $29.98

Callaway Women's Quarter-Zip Pullover

Available for Shipping

Lab Created 6.00 CT T.W. Diamond Station Bracelet in 18K Gold, $2,999.00

Lab Created 6.00 CT T.W. Diamond Station Bracelet in 18K Gold
current price $2,999.00

Lab Created 6.00 CT T.W. Diamond Station Bracelet in 18K Gold

Available for Shipping

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold, $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold
current price $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink, $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
White, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Pink, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Blue, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
current price $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink

Available for Shipping

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

Available for Shipping

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door, $1,345.00

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
Single Zone, variant on Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
Dual Zone, variant on Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
current price $1,345.00
Options from $1,345.00 – $1,395.00

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door

4.375 out of 5 stars
4.375 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Rafaella Women's Suede Jacket, $16.98

Rafaella Women's Suede Jacket
Brown - Online Only, variant on Rafaella Women's Suede Jacket
Burgundy - Online Only, variant on Rafaella Women's Suede Jacket
Black - Online Only, variant on Rafaella Women's Suede Jacket
current price $16.98

Rafaella Women's Suede Jacket

Available for Shipping

Regalo Baby Basics High Chair

Regalo Baby Basics High Chair
Members-only price

Regalo Baby Basics High Chair

Available for Shipping

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack, $24.98

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack
current price $24.98

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack

Available for Shipping

Airship Black Bear Whole Bean Coffee, 27 oz., $21.98, $0.81/oz

Airship Black Bear Whole Bean Coffee, 27 oz.
current price $21.98
$0.81/oz

Airship Black Bear Whole Bean Coffee, 27 oz.

Available for Shipping

Wilson Girls Crew Sweater, $14.98

Wilson Girls Crew Sweater
Pink, variant on Wilson Girls Crew Sweater
Light Grey - Online Only, variant on Wilson Girls Crew Sweater
Cream, variant on Wilson Girls Crew Sweater
current price $14.98

Wilson Girls Crew Sweater

4.9259 out of 5 stars
4.9259 out of 5 Stars. 27 reviews
Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct., $36.98, Was $44.98, $0.46/ea

Instant Savings
Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.
current price Now $36.98, Was $44.98
$0.46/ea
$8 off
Ends Oct 27

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top, $249.00

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top
current price $249.00

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Tinkr 12-Piece Wall Repair Kit with Putty, Patches & Tools, $24.98

Tinkr 12-Piece Wall Repair Kit with Putty, Patches & Tools
current price $24.98

Tinkr 12-Piece Wall Repair Kit with Putty, Patches & Tools

Available for Shipping

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz., $10.24

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz.
current price $10.24

bibigo Mini Chicken & Vegetable Wontons, Frozen, 48 oz.

Available for Pickup or Delivery

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold, $169.00

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold
current price $169.00

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold

Available for Shipping

Storkcraft Malta 3 Drawer Chest with Removable Changing Topper, Choose Color

Storkcraft Malta 3 Drawer Chest with Removable Changing Topper, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Malta 3 Drawer Chest with Removable Changing Topper, Choose Color

Available for Shipping

LEGO Technic Fast and Furious Mitsubishi Eclipse Car, 827 pc.

LEGO Technic Fast and Furious Mitsubishi Eclipse Car, 827 pc.
Members-only price

LEGO Technic Fast and Furious Mitsubishi Eclipse Car, 827 pc.

Available for Shipping

LEGO Creator 3 in 1 Iconic Pirate Ship, 1074 pc.

LEGO Creator 3 in 1 Iconic Pirate Ship, 1074 pc.
Members-only price

LEGO Creator 3 in 1 Iconic Pirate Ship, 1074 pc.

Available for Shipping

Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets, $59.98

Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Bi-Color, variant on Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Natural, variant on Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
current price $59.98

Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets

Available for Shipping

Polished Heart and Circle Necklace in 14K Gold, $219.00

Polished Heart and Circle Necklace in 14K Gold
current price $219.00

Polished Heart and Circle Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant, $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Black, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Grey, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Red, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Olive, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
current price $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant

4.0303 out of 5 stars
4.0303 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Michelin Primacy LTX - 265/65R18 114T Tire, $274.44, $274.44/ea

Instant Savings
Michelin Primacy LTX - 265/65R18 114T Tire
current price $274.44
$274.44/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy LTX - 265/65R18 114T Tire

Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R18 113T Tire, $219.99, $219.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R18 113T Tire
current price $219.99
$219.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R18 113T Tire

Out of stock

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml, $9.99, $0.39/foz

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml
current price $9.99
$0.39/foz

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire, $287.99, $287.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire
current price $287.99
$287.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire

Out of stock

Lab Created Emerald Cut White Sapphire Eternity Ring in Sterling Silver, $109.00

Lab Created Emerald Cut White Sapphire Eternity Ring in Sterling Silver
current price $109.00

Lab Created Emerald Cut White Sapphire Eternity Ring in Sterling Silver

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.