Pumpkin Everything

Prices may vary in club and online
Sort by|

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz., $7.43, $0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.
Sponsored
current price $7.43
$0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.

4.675 out of 5 stars
4.675 out of 5 Stars. 1080 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Pie Spice Seasoning Blend, 5.6 oz., $5.98, $1.07/oz

Member's Mark Pumpkin Pie Spice Seasoning Blend, 5.6 oz.
current price $5.98
$1.07/oz

Member's Mark Pumpkin Pie Spice Seasoning Blend, 5.6 oz.

4.6713 out of 5 stars
4.6713 out of 5 Stars. 362 reviews
Available for Shipping

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct., $41.98, $0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.
current price $41.98
$0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.

4.4649 out of 5 stars
4.4649 out of 5 Stars. 542 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk., $26.64, $0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.
current price $26.64
$0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.

4.5383 out of 5 stars
4.5383 out of 5 Stars. 5010 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk., $5.98, Was $7.48, $0.13/oz

Instant Savings
Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.
current price Now $5.98, Was $7.48
$0.13/oz
$1.50 off
Ends Oct 19

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.

4.7569 out of 5 stars
4.7569 out of 5 Stars. 1312 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Peekaboo Pumpkin, Board Book, $6.78

Peekaboo Pumpkin, Board Book
current price $6.78

Peekaboo Pumpkin, Board Book

4.7941 out of 5 stars
4.7941 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

The Pumpkin Spice Coloring Book, Paperback, $10.84

The Pumpkin Spice Coloring Book, Paperback
current price $10.84

The Pumpkin Spice Coloring Book, Paperback

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70", $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Cat Halloween, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Witches Garden, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Spooky Ghosts, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Dogs, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
current price $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"

4.7529 out of 5 stars
4.7529 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct., $7.62, Was $8.62, $0.85/ea

Instant Savings
Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.
current price Now $7.62, Was $8.62
$0.85/ea
$1 off
Ends Oct 01

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.

3.4286 out of 5 stars
3.4286 out of 5 Stars. 154 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz., 3 pk., $7.58, $0.09/oz

Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz., 3 pk.
current price $7.58
$0.09/oz

Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz., 3 pk.

4.861 out of 5 stars
4.861 out of 5 Stars. 1144 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Long Live the Pumpkin Queen by Shea Ernshaw, Paperback, $7.46

Long Live the Pumpkin Queen by Shea Ernshaw, Paperback
current price $7.46

Long Live the Pumpkin Queen by Shea Ernshaw, Paperback

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Little Blue Truck's Halloween, Board Book, $9.48

Little Blue Truck's Halloween, Board Book
current price $9.48

Little Blue Truck's Halloween, Board Book

4.9107 out of 5 stars
4.9107 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Pickup or Delivery

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book, $9.98

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book
current price $9.98

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book

4.8846 out of 5 stars
4.8846 out of 5 Stars. 52 reviews
Available for Pickup or Delivery

Hour of the Pumpkin Queen by Megan Shepherd, Hardcover, $13.56

Hour of the Pumpkin Queen by Megan Shepherd, Hardcover
current price $13.56

Hour of the Pumpkin Queen by Megan Shepherd, Hardcover

Available for Shipping

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70", $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
current price $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

4.5242 out of 5 stars
4.5242 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harvest Scented Candle, 26 oz., $16.97

Member's Mark Harvest Scented Candle, 26 oz.
current price $16.97

Member's Mark Harvest Scented Candle, 26 oz.

3.9286 out of 5 stars
3.9286 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 11' Pre-Lit Animated Scarecrow, $199.98

Member's Mark 11' Pre-Lit Animated Scarecrow
current price $199.98

Member's Mark 11' Pre-Lit Animated Scarecrow

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct., $18.97, $0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.
current price $18.97
$0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 604 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct., $6.82, $1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
current price $6.82
$1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 828 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Kitchen Towel Set, 6-Pack, $11.86

Member's Mark Halloween Kitchen Towel Set, 6-Pack
Harvest, variant on Member's Mark Halloween Kitchen Towel Set, 6-Pack
Ghost, variant on Member's Mark Halloween Kitchen Towel Set, 6-Pack
Pumpkin, variant on Member's Mark Halloween Kitchen Towel Set, 6-Pack
current price $11.86

Member's Mark Halloween Kitchen Towel Set, 6-Pack

4.8966 out of 5 stars
4.8966 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping

Disney 8.5' Pre-Lit Nightmare Before Christmas Inflatable, $179.98

Disney 8.5' Pre-Lit Nightmare Before Christmas Inflatable
current price $179.98

Disney 8.5' Pre-Lit Nightmare Before Christmas Inflatable

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz., $9.84, $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

DreamLife Baby Halloween 2-Piece Pajama Set, $10.98, Was $12.98

Instant Savings
DreamLife Baby Halloween 2-Piece Pajama Set
Multi, variant on DreamLife Baby Halloween 2-Piece Pajama Set
Orange, variant on DreamLife Baby Halloween 2-Piece Pajama Set
Black, variant on DreamLife Baby Halloween 2-Piece Pajama Set
current price Now $10.98, Was $12.98
$2 off
Ends Oct 22

DreamLife Baby Halloween 2-Piece Pajama Set

4.7963 out of 5 stars
4.7963 out of 5 Stars. 54 reviews
Available for Shipping

DreamLife Kids Halloween 2-Piece Pajama Set, $14.98

DreamLife Kids Halloween 2-Piece Pajama Set
Multi, variant on DreamLife Kids Halloween 2-Piece Pajama Set
Black, variant on DreamLife Kids Halloween 2-Piece Pajama Set
Orange, variant on DreamLife Kids Halloween 2-Piece Pajama Set
current price $14.98

DreamLife Kids Halloween 2-Piece Pajama Set

4.2727 out of 5 stars
4.2727 out of 5 Stars. 77 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz., $16.47, $0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.
current price $16.47
$0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz., $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Terra Cotta Pumpkins, Set of 3, $44.98

Member's Mark Terra Cotta Pumpkins, Set of 3
current price $44.98

Member's Mark Terra Cotta Pumpkins, Set of 3

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Halloween Sweater, $18.98

Member's Mark Women's Halloween Sweater
Ghost, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
Boo, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
Black Cat, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
Pumpkin, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
current price $18.98

Member's Mark Women's Halloween Sweater

4.375 out of 5 stars
4.375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Decorative Harvest Pumpkins, Set of 3, $37.36, Was $44.98

Member's Mark Decorative Harvest Pumpkins, Set of 3
current price Now $37.36, Was $44.98
From $37.36
$7.62 off

Member's Mark Decorative Harvest Pumpkins, Set of 3

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harvest Coir Doormat, $10.97

Member's Mark Harvest Coir Doormat
Hello Autumn, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
Oh My Gourd, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
Stay For a Bite, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
Thankful, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
current price $10.97
From $10.97

Member's Mark Harvest Coir Doormat

4.9153 out of 5 stars
4.9153 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Flowers and Leaves, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Gather, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Ghost Frame, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Maples, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Pumpkin, 1 ct., $6.96

Pumpkin, 1 ct.
current price $6.96

Pumpkin, 1 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1185 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Iron Pumpkins with LED Candles, Set of 3, $60.87, Was $79.98

Member's Mark Iron Pumpkins with LED Candles, Set of 3
current price Now $60.87, Was $79.98
$19.11 off

Member's Mark Iron Pumpkins with LED Candles, Set of 3

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices, $18.84, $1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices
current price $18.84
$1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices

4.8295 out of 5 stars
4.8295 out of 5 Stars. 7014 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills, $10.98, Was $13.98

Instant Savings
Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills
current price Now $10.98, Was $13.98
From $10.98
$3 off
Ends Oct 06

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Seasonal Variety Pack, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 48 fl. oz., $11.98, $0.25/foz

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Seasonal Variety Pack, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 48 fl. oz.
current price $11.98
$0.25/foz

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Seasonal Variety Pack, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 48 fl. oz.

4.7261 out of 5 stars
4.7261 out of 5 Stars. 606 reviews
Available for Shipping

DreamLife Women's Halloween 2-Piece Pajama Set, $16.98, Was $19.98

Instant Savings
DreamLife Women's Halloween 2-Piece Pajama Set
Multi, variant on DreamLife Women's Halloween 2-Piece Pajama Set
Black, variant on DreamLife Women's Halloween 2-Piece Pajama Set
Orange, variant on DreamLife Women's Halloween 2-Piece Pajama Set
current price Now $16.98, Was $19.98
$3 off
Ends Oct 22

DreamLife Women's Halloween 2-Piece Pajama Set

4.54 out of 5 stars
4.54 out of 5 Stars. 100 reviews
Available for Shipping

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz., $11.48, $0.11/foz

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz.
current price $11.48
$0.11/foz

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz., $9.28, $0.26/oz

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz.
current price $9.28
$0.26/oz

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz.

4.2667 out of 5 stars
4.2667 out of 5 Stars. 60 reviews
Out of stock

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz., $5.98, $0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
current price $5.98
$0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 7209 reviews
Out of stock

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz., $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.
current price $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.

3.0909 out of 5 stars
3.0909 out of 5 Stars. 44 reviews
Out of stock
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

Frequently Asked Questions

Why choose Sam’s Club for fall essentials and pumpkin spiced favorites?

What types of pumpkin spice products are available at Sam’s Club?

Can I buy pumpkin spice products in bulk at Sam’s Club?

How long are pumpkin spice items available?

Can I order pumpkin spice coffee and snacks online?

Do pumpkin spice items make good seasonal gifts?

About Pumpkin Spice Everything and Seasonal Treats Near Me

Pumpkin Spice Favorites for Fall | Sam’s Club

Fall into flavor with Sam’s Club’s Pumpkin Spice collection. From baking mixes that make holiday treats effortless to seasonal snacks, beverages, and desserts, our curated items bring cozy warmth and abundant savings. Shop bulk-sized pumpkin-spiced favorites and enjoy quality, convenience, and value—all in one place.

Pumpkin Spice: Fall Snacks, Drinks & Seasonal Treats

Celebrate autumn’s favorite flavor with the Pumpkin Spice collection at Sam’s Club. From rich coffee creamer and pumpkin seed granola to sweet baked goods, cozy breakfast treats, and seasonal pantry spices, our curated collection brings the warm, aromatic blend of cinnamon, nutmeg, clove, and pumpkin to your daily routine, all at member-exclusive wholesale values.

Pumpkin Spice Highlights - Pumpkin Spice Coffee, Snacks & Seasonal Treats

Celebrate the season with Sam’s Club’s Pumpkin Spice collection. From rich pumpkin spice coffee to delicious baked goods and sweet treats, we’ve got everything you need to enjoy autumn’s most iconic flavor. These seasonal items are only here for a limited time, so stock up while supplies last!

Satisfy your seasonal cravings with top national brands and exclusive Member’s Mark favorites:

Coffee, Teas & Beverages

Start your cool autumn mornings with a rich, spiced brew.

  • Pumpkin Spice K-Cups & Ground Coffee – Light-to-medium roast coffees infused with natural pumpkin, cinnamon, and nutmeg notes, available in bulk pod packs or bag options.
  • Creamers, Cold Brews & Lattes – Creamy liquid and powder coffee creamers, ready-to-drink iced lattes, and spiced chai tea mixes for coffeehouse-quality drinks at home.
  • Cozy Beverages: Sip on autumn with Starbucks Pumpkin Spice Frappuccino made fresh with coffee pods or protein packed Premier Protein Pumpkin Spice shakes seasonal sips to power through cooler days.

Bakery, Breakfast & Pantry Snacks

Bring warm autumn vibes to breakfast tables and snack times.

Snacks and Pantry

Autumn isn’t complete without the iconic aroma of pumpkin spice. At Sam’s Club, we bring you a plush collection of seasonal favorites, think baking essentials, sweet treats, and drinks, all curated for warmth, value, and convenience.

  • Pantry Essential Spices: Elevate your recipes with Member’s Mark Pumpkin Pie Spice Blend (5.6 oz), a rich mix of cinnamon, ginger, nutmeg, allspice, mace, and cloves ideal for any fall cooking.
  • Fall Snacks & Desserts: Snack your way through fall with pumpkin spice cookies, muffins, breads, and trail mixes. Perfect for school lunches, office snacks, or seasonal entertaining, these treats capture the warm flavors of cinnamon, nutmeg, and pumpkin. Indulge in fan favorites like Snack Factory Pumpkin Spice Pretzel Crisps, pumpkin cake balls or fan-favorite Chobani yogurts , each packed with spiced goodness at member-friendly prices.

Grab While Supplies Last - Limited-Time Seasonal Treats

Pumpkin spice products are only available during fall, so don’t wait! From breakfast staples to sweet desserts, Sam’s Club makes it easy to bring the taste of the season home at unbeatable prices.

Why Buy Pumpkin Spice Favorites at Sam’s Club?

Indulge in seasonal favorites while stretching your grocery budget further.

  • Bulk Values for the Season: Get larger package sizes on limited-run items so you never run out during the fall months.
  • Exclusive Member’s Mark Flavors: Enjoy specially crafted, high-quality bakery and beverage recipes available only to Sam's Club members.
  • Fast & Convenient Pickup: Save time by using Scan & Go in-club, or order online with Free Curbside Pickup for eligible items.