Gift Baskets & Gourmet Food

Prices may vary in club and online

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct. $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
Sponsored
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix
Sponsored
current price $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz. $15.28 $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 12814 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Alder Creek Gift Baskets Relax and Unwind Gift Basket $55.00

Alder Creek Gift Baskets Relax and Unwind Gift Basket
current price $55.00

Alder Creek Gift Baskets Relax and Unwind Gift Basket

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Savory and Sweet Snack Gift Basket $45.74

Savory and Sweet Snack Gift Basket
current price $45.74

Savory and Sweet Snack Gift Basket

4.1283 out of 5 stars
4.1283 out of 5 Stars. 304 reviews
Available for Shipping

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk. $11.98 Was $13.98

Instant Savings
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
Sponsored
current price Now $11.98, Was $13.98
$2 off
Ends Oct 12

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8365 out of 5 stars
4.8365 out of 5 Stars. 6790 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

brittle-brittle Gourmet Peanut Brittle, 36 oz. $12.98

brittle-brittle Gourmet Peanut Brittle, 36 oz.
current price $12.98

brittle-brittle Gourmet Peanut Brittle, 36 oz.

4.7927 out of 5 stars
4.7927 out of 5 Stars. 4090 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

A Gift Inside Organic Nuts, Cheese and Fruit Classic Gift Basket $59.78

A Gift Inside Organic Nuts, Cheese and Fruit Classic Gift Basket
current price $59.78

A Gift Inside Organic Nuts, Cheese and Fruit Classic Gift Basket

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

California Festive Trio Fruit Gift Box $34.94

California Festive Trio Fruit Gift Box
current price $34.94

California Festive Trio Fruit Gift Box

4.3238 out of 5 stars
4.3238 out of 5 Stars. 454 reviews
Available for Shipping

Alder Creek Gift Baskets Ultimate Movie Night Gift Bowl $43.78

Alder Creek Gift Baskets Ultimate Movie Night Gift Bowl
current price $43.78

Alder Creek Gift Baskets Ultimate Movie Night Gift Bowl

Available for Shipping

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz. $6.98 $0.39/oz

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz.
current price $6.98
$0.39/oz

Siete Maiz Sea Salt Corn Tortilla Chips, 18 oz.

4.858 out of 5 stars
4.858 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Shipping

Golden Kernel Super Deluxe Mixed Nuts, 30 oz. $24.98

Golden Kernel Super Deluxe Mixed Nuts, 30 oz.
current price $24.98

Golden Kernel Super Deluxe Mixed Nuts, 30 oz.

4.494 out of 5 stars
4.494 out of 5 Stars. 334 reviews
Available for Shipping

Dark Chocolate Caramel Caps with Sea Salt Gift Tin 26 oz. $16.97

Dark Chocolate Caramel Caps with Sea Salt Gift Tin 26 oz.
current price $16.97

Dark Chocolate Caramel Caps with Sea Salt Gift Tin 26 oz.

4.3592 out of 5 stars
4.3592 out of 5 Stars. 426 reviews
Available for Shipping

Chocolate Pecan Clusters Gift Tin, 23 oz. $22.96

Chocolate Pecan Clusters Gift Tin, 23 oz.
current price $22.96

Chocolate Pecan Clusters Gift Tin, 23 oz.

4.5206 out of 5 stars
4.5206 out of 5 Stars. 849 reviews
Available for Shipping

Chocolate Covered Almonds Gift Tin 15 oz. $15.97

Chocolate Covered Almonds Gift Tin 15 oz.
current price $15.97

Chocolate Covered Almonds Gift Tin 15 oz.

3.9672 out of 5 stars
3.9672 out of 5 Stars. 122 reviews
Available for Shipping

Walker's Shortbread Cookie Assortment, 2 pk. $17.94

Walker's Shortbread Cookie Assortment, 2 pk.
current price $17.94

Walker's Shortbread Cookie Assortment, 2 pk.

4.4808 out of 5 stars
4.4808 out of 5 Stars. 104 reviews
Available for Shipping

brittle-brittle Gourmet Mixed Nut Brittle, 32 oz. $17.97

brittle-brittle Gourmet Mixed Nut Brittle, 32 oz.
current price $17.97

brittle-brittle Gourmet Mixed Nut Brittle, 32 oz.

4.3115 out of 5 stars
4.3115 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping

Sweet Snack Gift Basket $29.96

Sweet Snack Gift Basket
current price $29.96

Sweet Snack Gift Basket

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Fruitfully Yours Gift Tower $50.00

Fruitfully Yours Gift Tower
current price $50.00

Fruitfully Yours Gift Tower

4.3925 out of 5 stars
4.3925 out of 5 Stars. 265 reviews
Available for Shipping

Alder Creek Gift Baskets Serenity Tea Crate $34.94

Alder Creek Gift Baskets Serenity Tea Crate
current price $34.94

Alder Creek Gift Baskets Serenity Tea Crate

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Happy Birthday Fruit and Cheese Gift Basket $50.00

Happy Birthday Fruit and Cheese Gift Basket
current price $50.00

Happy Birthday Fruit and Cheese Gift Basket

4.1827 out of 5 stars
4.1827 out of 5 Stars. 104 reviews
Available for Shipping

Hickory Farms Signature Charcuterie Board Gift Set $50.00

Hickory Farms Signature Charcuterie Board Gift Set
current price $50.00

Hickory Farms Signature Charcuterie Board Gift Set

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g
current price $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g

4.2279 out of 5 stars
4.2279 out of 5 Stars. 531 reviews
Available for Shipping

Milk Chocolate Toffee Bites Gift Tin, 26 oz. $24.98

Milk Chocolate Toffee Bites Gift Tin, 26 oz.
current price $24.98

Milk Chocolate Toffee Bites Gift Tin, 26 oz.

4.0073 out of 5 stars
4.0073 out of 5 Stars. 137 reviews
Available for Shipping

Hickory Farms Savory Snacks Gift Box $69.96

Hickory Farms Savory Snacks Gift Box
current price $69.96

Hickory Farms Savory Snacks Gift Box

3.3333 out of 5 stars
3.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Hickory Farms Gourmet Charcuterie Gift Basket $77.00

Hickory Farms Gourmet Charcuterie Gift Basket
current price $77.00

Hickory Farms Gourmet Charcuterie Gift Basket

2 out of 5 stars
2 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Hickory Farms Grand Meat & Cheese Gift Crate $97.00

Hickory Farms Grand Meat & Cheese Gift Crate
current price $97.00

Hickory Farms Grand Meat & Cheese Gift Crate

2.3333 out of 5 stars
2.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Verona Assorted Italian Puff Pastries and Shortbread Tin, 24.34 oz. $13.88

Verona Assorted Italian Puff Pastries and Shortbread Tin, 24.34 oz.
current price $13.88

Verona Assorted Italian Puff Pastries and Shortbread Tin, 24.34 oz.

4.1662 out of 5 stars
4.1662 out of 5 Stars. 782 reviews
Available for Shipping

Jacobsens Original Premium Danish Butter Cookie Tin, 3.5 lbs. $16.76 $0.26/oz

Jacobsens Original Premium Danish Butter Cookie Tin, 3.5 lbs.
current price $16.76
$0.26/oz

Jacobsens Original Premium Danish Butter Cookie Tin, 3.5 lbs.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 3295 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

La Mère Poulard French Butter Cookies Assortment, 72 ct. $14.29

La Mère Poulard French Butter Cookies Assortment, 72 ct.
current price $14.29

La Mère Poulard French Butter Cookies Assortment, 72 ct.

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Harry & David Fudge Mint Cookies $10.96

Harry & David Fudge Mint Cookies
current price $10.96

Harry & David Fudge Mint Cookies

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

A Gift Inside Simply Dried Fruit Gift Tray $34.94

A Gift Inside Simply Dried Fruit Gift Tray
current price $34.94

A Gift Inside Simply Dried Fruit Gift Tray

Available for Shipping

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz. $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.
current price $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.

3.7353 out of 5 stars
3.7353 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Beyond the Bow Gifts Spoonful of Comfort Gift Basket $50.00

Beyond the Bow Gifts Spoonful of Comfort Gift Basket
current price $50.00

Beyond the Bow Gifts Spoonful of Comfort Gift Basket

Available for Shipping

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz. $14.98

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.
current price $14.98

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.

Available for Shipping

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz. $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
current price $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.

Available for Pickup

Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk. $18.98 $0.34/oz

Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk.
current price $18.98
$0.34/oz

Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 2102 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cocoa Dusted Truffles, 58.5oz, 3 pk $12.98

Member's Mark Cocoa Dusted Truffles, 58.5oz, 3 pk
current price $12.98

Member's Mark Cocoa Dusted Truffles, 58.5oz, 3 pk

Available for Shipping

Alder Creek Gift Baskets Moscow Mule Gift $69.76

Alder Creek Gift Baskets Moscow Mule Gift
current price $69.76

Alder Creek Gift Baskets Moscow Mule Gift

4.24 out of 5 stars
4.24 out of 5 Stars. 25 reviews
Out of stock

Snowy White Chocolate Popcorn 30 oz. $19.98 $0.67/oz

Snowy White Chocolate Popcorn 30 oz.
current price $19.98
$0.67/oz

Snowy White Chocolate Popcorn 30 oz.

4.8091 out of 5 stars
4.8091 out of 5 Stars. 220 reviews
Out of stock

Snowy White Chocolate Popcorn 8 oz. $6.98 $0.87/oz

Snowy White Chocolate Popcorn 8 oz.
current price $6.98
$0.87/oz

Snowy White Chocolate Popcorn 8 oz.

4.7343 out of 5 stars
4.7343 out of 5 Stars. 207 reviews
Out of stock

Alder Creek Gift Baskets Lindt Classic Sampler $34.94

Alder Creek Gift Baskets Lindt Classic Sampler
current price $34.94

Alder Creek Gift Baskets Lindt Classic Sampler

Out of stock

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz. $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Out of stock

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk. $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.
current price $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.

Out of stock

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk. $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs,  0.25 oz., 70 pk.
current price $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.

Out of stock