RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.
Shipping

Highlights
- Includes one 1.56-lb container of protein powder
- 20 servings of RAW Milk and Cookies whey isolate protein powder
- Real chocolate chip cookie pieces blended into every creamy scoop
- 100% grass-fed, 25g of protein, micro-filtered whey isolate
- Naturally sweetened with stevia, zero artificial sweeteners
- Just 140 calories and 4g of carbs per scoop
- Informed Protein tested for Banned Substances
RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.

RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.


Members also considered
Nurri Kids 10g Protein Ultra-Filtered Milk Shake, Chocolate, 8 fl. oz. 12 pk., $17.98, $0.19/foz
Sponsored$1798current price $17.98$0.19/fozNurri Kids 10g Protein Ultra-Filtered Milk Shake, Chocolate, 8 fl. oz. 12 pk.
1074.0561 out of 5 Stars. 107 reviews4.0561 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
180804.78 out of 5 Stars. 18080 reviews4.78 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
123774.7594 out of 5 Stars. 12377 reviews4.7594 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
22994.6494 out of 5 Stars. 2299 reviews4.6494 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
25124.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews4.6843 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
72724.7657 out of 5 Stars. 7272 reviews4.7657 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only priceNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
13564.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews4.3857 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz
$2998current price $29.98$0.18/fozPremier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
16044.7195 out of 5 Stars. 1604 reviews4.7195 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
35194.6618 out of 5 Stars. 3519 reviews4.6618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz
$2998current price $29.98$0.18/fozPremier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk.
11994.4437 out of 5 Stars. 1199 reviews4.4437 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingNurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only priceNurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
1224.1967 out of 5 Stars. 122 reviews4.1967 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingEnsure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct., $31.78, $0.17/foz
$3178current price $31.78$0.17/fozEnsure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.
62284.7985 out of 5 Stars. 6228 reviews4.7985 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk., $25.78, $0.15/foz
$2578current price $25.78$0.15/fozOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk.
77353.9029 out of 5 Stars. 7735 reviews3.9029 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz
$2998current price $29.98$0.18/fozPremier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk.
9544.283 out of 5 Stars. 954 reviews4.283 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingNurri 30g Protein Mocha Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only priceNurri 30g Protein Mocha Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
1004.53 out of 5 Stars. 100 reviews4.53 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Each scoop (1 scoop, 35.4g) packs 25 grams of the highest quality whey protein isolate with just 140 calories, 2.5g of fat, and 4g of carbs, so you can fuel lean muscle growth and recovery without extra fat or carbs weighing you down. RAW Protein digests smoothly and fast for immediate use by the body, promoting the growth of lean muscle tissue with no fillers or additives.
What sets Milk & Cookies apart is the real chocolate chip cookie crumble mixed directly into the powder. Every scoop blends seamlessly into a smooth, clump-free shake with actual cookie pieces throughout, giving you the nostalgic taste of milk and cookies in a protein built for peak training and performance.
Whether you mix it post-workout, first thing in the morning, or between meals, RAW Grass-Fed Whey Isolate Protein makes hitting your daily protein goal effortless. Each 24.97 oz (708g) container holds 20 servings, so you always have enough on hand to stay consistent.
Contains milk, wheat, and soy. These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.
Specifications
Net Volume: 1.56 lbs.
Includes: One container of protein powder
Ingredients: Grass Fed Whey Protein Isolate, Chocolate Chip Cookie Crumble Toppings (Enriched Flour [Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid], Palm Oil, Sugar, Chocolate Chips [Sugar, Chocolate Liquor, Cocoa Butter, Dextrose, Soy Lecithin, Natural Flavor], Brown Sugar, Whey Powder, Natural Flavor, Salt, Ammonium Bicarbonate, Baking Soda), Medium Chain Triglyceride Powder, Natural Flavors, Sea Salt, Gum Blend (Guar Gum, Gum Acacia, Xanthan Gum), Steviol Glycosides. Contains: Milk, Wheat, Soy.
Indications
Health Concern
Warnings and disclaimers
WARNING - California Proposition 65
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 54 reviews
Delicious (love the pieces of cookies)
Bought it because I love chocolate chip cookies and wanted to get more protein in my diet. So far I am loving it. Taste great, I do use milk instead of water so add more protein and make it more creamy. My favorite part are the pieces of cookies and chocolate chip.
Fav new Protein powder
My new fav protein powder, its different, like milk leftover in your cereal, I mix will almond milk. I was sick of the same old chocolate and artificial tasting vanilla, and this is so light, and I love the cookie pieces, its like a snack. Raw is also a superior product at a fabulous price here, it cost $65 at GNC My son thought is was terrible there...so its not for everyone
Delicious Protein with Cookie Pieces ๐๐ช
Great way to get your daily protein intake, especially with a sweet tooth. The cookie inclusions are so good, and blend seamlessly into my protein ice cream I make with my ninja creami! This doesn't upset my stomach like other protein powders do, and I love that it's GRASS FED whey.
Other popular items in Pharmacy, Health & Wellness
Member's Mark Allergy Relief Fexofenadine HCl Tablets USP, 180 mg, 150 ct., $28.43, $0.19/ea
$2843current price $28.43$0.19/eaFrom $28.43Member's Mark Allergy Relief Fexofenadine HCl Tablets USP, 180 mg, 150 ct.
21674.8168 out of 5 Stars. 2167 reviews4.8168 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk., $15.48, $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39754.8126 out of 5 Stars. 3975 reviews4.8126 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk., $15.78, $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32744.81 out of 5 Stars. 3274 reviews4.81 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk., $15.98, $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
19704.7838 out of 5 Stars. 1970 reviews4.7838 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingZbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk., $22.68
$2268current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
19034.6453 out of 5 Stars. 1903 reviews4.6453 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742124.6653 out of 5 Stars. 74212 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct., $22.48, $0.77/oz
$2248current price $22.48$0.77/ozChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
47134.6703 out of 5 Stars. 4713 reviews4.6703 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLiquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk., $28.98, $0.97/ea
$2898current price $28.98$0.97/eaLiquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk.
64254.6619 out of 5 Stars. 6425 reviews4.6619 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk., $15.78, $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
24524.8165 out of 5 Stars. 2452 reviews4.8165 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBUILT Bar Sour Puff Protein Bars, Variety Pack, 13 ct., $15.98, $1.23/ea
$1598current price $15.98$1.23/eaBUILT Bar Sour Puff Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
2664.3534 out of 5 Stars. 266 reviews4.3534 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingQuest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct., $24.68, $1.76/ea
$2468current price $24.68$1.76/eaQuest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
11514.6447 out of 5 Stars. 1151 reviews4.6447 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping