Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct. $18.98 $1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.
current price $18.98
$1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.

4.5369 out of 5 stars
4.5369 out of 5 Stars. 352 reviews

Protein Shakes

Prices may vary in club and online
Sort by|

Fairlife Core Power Elite 42g Protein Shake, Chocolate, 14 fl. oz., 10 pk. $42.48 $0.30/foz

Fairlife Core Power Elite 42g Protein Shake, Chocolate, 14 fl. oz., 10 pk.
Sponsored
current price $42.48
$0.30/foz

Fairlife Core Power Elite 42g Protein Shake, Chocolate, 14 fl. oz., 10 pk.

4.8314 out of 5 stars
4.8314 out of 5 Stars. 2806 reviews
Available for Shipping

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct. $18.98 $1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.
Sponsored
current price $18.98
$1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.

4.5369 out of 5 stars
4.5369 out of 5 Stars. 352 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk. $19.98 $0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.5998 out of 5 stars
4.5998 out of 5 Stars. 7584 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 30g High Protein Shakes, Variety Pack, 11 fl. oz., 12 pk. $17.98 $0.14/foz

Member's Mark 30g High Protein Shakes, Variety Pack, 11 fl. oz., 12 pk.
current price $17.98
$0.14/foz

Member's Mark 30g High Protein Shakes, Variety Pack, 11 fl. oz., 12 pk.

4.5854 out of 5 stars
4.5854 out of 5 Stars. 2885 reviews
Available for Shipping

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3866 out of 5 stars
4.3866 out of 5 Stars. 1358 reviews
Available for Shipping

Nurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.1967 out of 5 stars
4.1967 out of 5 Stars. 122 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk. $19.98 $0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.3621 out of 5 stars
4.3621 out of 5 Stars. 2281 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Orgain 20g Clean Protein Grass-Fed Protein Shake, Vanilla Bean 11 fl. oz., 12 pk.

Orgain 20g Clean Protein Grass-Fed Protein Shake, Vanilla Bean 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Orgain 20g Clean Protein Grass-Fed Protein Shake, Vanilla Bean 11 fl. oz., 12 pk.

4.5847 out of 5 stars
4.5847 out of 5 Stars. 484 reviews
Available for Shipping

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only price

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.6478 out of 5 stars
4.6478 out of 5 Stars. 2314 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk. $25.78 $0.15/foz

OWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk.
current price $25.78
$0.15/foz

OWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk.

3.9032 out of 5 stars
3.9032 out of 5 Stars. 7737 reviews
Available for Shipping

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
Members-only price

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.

4.5644 out of 5 stars
4.5644 out of 5 Stars. 3623 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

4.7802 out of 5 stars
4.7802 out of 5 Stars. 18109 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.
Members-only price

Orgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Creamy Chocolate Fudge 2.74 lbs.

4.6484 out of 5 stars
4.6484 out of 5 Stars. 2159 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.

4.8211 out of 5 stars
4.8211 out of 5 Stars. 13965 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.

4.7588 out of 5 stars
4.7588 out of 5 Stars. 12419 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk. $24.98 $0.15/foz

Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk.
current price $24.98
$0.15/foz

Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk.

4.3561 out of 5 stars
4.3561 out of 5 Stars. 2794 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 11 fl. oz., 15 pk.

4.772 out of 5 stars
4.772 out of 5 Stars. 3689 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

4.7651 out of 5 stars
4.7651 out of 5 Stars. 7293 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.8384 out of 5 stars
4.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g Coffeehouse Variety Pack, 11.5 fl. oz., 12 pk. $28.98 $0.21/foz

Premier Protein 30g Coffeehouse Variety Pack, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $28.98
$0.21/foz

Premier Protein 30g Coffeehouse Variety Pack, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.5328 out of 5 stars
4.5328 out of 5 Stars. 1083 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Carnation Breakfast Essentials Ready To Drink, Rich Milk Chocolate 8 oz., 24 pk.

Carnation Breakfast Essentials Ready To Drink, Rich Milk Chocolate 8 oz., 24 pk.
Members-only price

Carnation Breakfast Essentials Ready To Drink, Rich Milk Chocolate 8 oz., 24 pk.

4.6813 out of 5 stars
4.6813 out of 5 Stars. 2071 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.

4.662 out of 5 stars
4.662 out of 5 Stars. 3521 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk.

4.7195 out of 5 stars
4.7195 out of 5 Stars. 1604 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cake Batter Delight 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cake Batter Delight 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cake Batter Delight 11 fl. oz., 15 pk.

4.6364 out of 5 stars
4.6364 out of 5 Stars. 2272 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk.

4.4437 out of 5 stars
4.4437 out of 5 Stars. 1199 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence White Chocolate Raspberry 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence White Chocolate Raspberry 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence White Chocolate Raspberry 11 fl. oz., 15 pk.

4.215 out of 5 stars
4.215 out of 5 Stars. 1963 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk.

4.283 out of 5 stars
4.283 out of 5 Stars. 954 reviews
Available for Shipping

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6703 out of 5 stars
4.6703 out of 5 Stars. 4714 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Mocha Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Mocha Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only price

Nurri 30g Protein Mocha Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.5392 out of 5 stars
4.5392 out of 5 Stars. 102 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk. $26.64 $0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.
current price $26.64
$0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.

4.5389 out of 5 stars
4.5389 out of 5 Stars. 5025 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cinnamon Roll 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cinnamon Roll 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cinnamon Roll 11 fl. oz., 15 pk.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 1755 reviews
Available for Shipping

RAW Nutrition 30g Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 12 pk.

RAW Nutrition 30g Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only price

RAW Nutrition 30g Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 12 pk.

3.3501 out of 5 stars
3.3501 out of 5 Stars. 377 reviews
Available for Shipping

Orgain 20g Clean Protein Grass Fed Shake, Creamy Chocolate Fudge 11 fl. oz., 12 pk.

Orgain 20g Clean Protein Grass Fed Shake, Creamy Chocolate Fudge 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only price

Orgain 20g Clean Protein Grass Fed Shake, Creamy Chocolate Fudge 11 fl. oz., 12 pk.

4.6564 out of 5 stars
4.6564 out of 5 Stars. 1007 reviews
Available for Shipping

Optimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct. $19.88 $0.14/foz

Optimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct.
current price $19.88
$0.14/foz

Optimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct.

4.6981 out of 5 stars
4.6981 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Chocolate Delight 8 fl. oz., 24 pk. $35.98 $1.50/ea

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Chocolate Delight 8 fl. oz., 24 pk.
current price $35.98
$1.50/ea

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Chocolate Delight 8 fl. oz., 24 pk.

4.7328 out of 5 stars
4.7328 out of 5 Stars. 872 reviews
Available for Shipping

Orgain 20g Plant Based Protein Shake, Chocolate 11 fl. oz. 12 pk.

Orgain 20g Plant Based Protein Shake, Chocolate 11 fl. oz. 12 pk.
Members-only price

Orgain 20g Plant Based Protein Shake, Chocolate 11 fl. oz. 12 pk.

4.3037 out of 5 stars
4.3037 out of 5 Stars. 507 reviews
Available for Shipping

Orgain Organic Nutrition 16g Vegan Plant Based Protein Shake, Vanilla Bean 11 fl. oz., 12 ct.

Orgain Organic Nutrition 16g Vegan Plant Based Protein Shake, Vanilla Bean 11 fl. oz., 12 ct.
Members-only price

Orgain Organic Nutrition 16g Vegan Plant Based Protein Shake, Vanilla Bean 11 fl. oz., 12 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 425 reviews
Available for Shipping

Vital Proteins 30g Adult Nutrition, Chocolate, 11 fl. oz. 18 pk.

Vital Proteins 30g Adult Nutrition, Chocolate, 11 fl. oz. 18 pk.
Members-only price

Vital Proteins 30g Adult Nutrition, Chocolate, 11 fl. oz. 18 pk.

4.276 out of 5 stars
4.276 out of 5 Stars. 366 reviews
Available for Shipping

Orgain Organic Nutrition 16g Grass-Fed Protein Shake, Creamy Chocolate Fudge, 11 fl. oz., 12 pk.

Orgain Organic Nutrition 16g Grass-Fed Protein Shake, Creamy Chocolate Fudge, 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only price

Orgain Organic Nutrition 16g Grass-Fed Protein Shake, Creamy Chocolate Fudge, 11 fl. oz., 12 pk.

4.7326 out of 5 stars
4.7326 out of 5 Stars. 890 reviews
Available for Shipping

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Strawberry 8 fl. oz., 24 pk. $35.98

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Strawberry 8 fl. oz., 24 pk.
current price $35.98

Glucerna 12g Protein Shake, Creamy Strawberry 8 fl. oz., 24 pk.

4.8409 out of 5 stars
4.8409 out of 5 Stars. 88 reviews
Available for Shipping

Orgain Organic Nutrition Vegan All-in-One Protein Plant Based RTD Shake, Smooth Chocolate 12 ct.

Orgain Organic Nutrition Vegan All-in-One Protein Plant Based RTD Shake, Smooth Chocolate 12 ct.
Members-only price

Orgain Organic Nutrition Vegan All-in-One Protein Plant Based RTD Shake, Smooth Chocolate 12 ct.

4.5628 out of 5 stars
4.5628 out of 5 Stars. 645 reviews
Available for Shipping

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk. $21.98 $0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $21.98
$0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.6849 out of 5 stars
4.6849 out of 5 Stars. 2517 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.

Available for Shipping

Premier Protein High Protein Shake, Coffeehouse Mocha, 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein High Protein Shake, Coffeehouse Mocha, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein High Protein Shake, Coffeehouse Mocha, 11 fl. oz., 15 pk.

3.8182 out of 5 stars
3.8182 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

About Protein Shakes

The Right Kind of Nutrition

The best way to watch your calorie intake is to plan ahead and maintain portion sizes. You have to watch what you eat. Snacks are meant to keep us satisfied until our next meal and should not replace an entire meal. At Sam’s Club, you will find a huge selection of tasty and nutritional snacks that help you to keep your health in check. From high protein bars to multi vitamin drinks, we have it all. It’s always easy to keep children happy with a protein shake or twisted fruit packs. These items have organic elements and are available in a wide range of flavors. We also have products like whey protein for sports enthusiasts and competitors who exercise daily and need high protein supplements.

You must always make sure to stock your kitchen with items that are safe and conducive to a good physical state of being. Fill your snack bags with the right products and find healthier options to satisfy those intense food cravings.

Sam’s Club provides nutritional drinks and nutritional snacks that cater to all your health needs.