Member's Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake, 54 oz.
Curbside Pickup

Highlights
- Prepared fresh in-club daily
- Rich and creamy cheesecake on a graham cracker crust
- Perfect for any occasion or as a sweet treat alone
- Includes 12 slices per package
- Made with real cream cheese
The Rustik Oven Sourdough Bread, 16 oz. $4.28 $0.27/oz

The Rustik Oven Sourdough Bread, 16 oz.


Members also considered
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct. $4.96 Was $5.96 $0.41/ea
Instant Savings
Now$496current price Now $4.96, Was $5.96$5.96$0.41/ea$1 offEnds Nov 06Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
115734.6344 out of 5 Stars. 11573 reviews4.6344 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct. $3.98 $0.17/ea
$398current price $3.98$0.17/eaMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
51934.5945 out of 5 Stars. 5193 reviews4.5945 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct. $6.98 $0.39/ea
$698current price $6.98$0.39/eaMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct.
22144.5149 out of 5 Stars. 2214 reviews4.5149 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct. $6.98 $0.58/ea
$698current price $6.98$0.58/eaMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct.
27094.3935 out of 5 Stars. 2709 reviews4.3935 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct. $6.82 $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct.
41364.6098 out of 5 Stars. 4136 reviews4.6098 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct. $5.54 $0.46/ea
$554current price $5.54$0.46/eaMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct.
5364.1063 out of 5 Stars. 536 reviews4.1063 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.
7724.3044 out of 5 Stars. 772 reviews4.3044 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct. $4.54 $0.57/ea
$454current price $4.54$0.57/eaMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct.
48924.4575 out of 5 Stars. 4892 reviews4.4575 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.
7194.5 out of 5 Stars. 719 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Baguette, 2 ct. $4.46 $2.23/ea
$446current price $4.46$2.23/eaMember's Mark French Baguette, 2 ct.
30354.4007 out of 5 Stars. 3035 reviews4.4007 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct. $5.96 $0.30/ea
$596current price $5.96$0.30/eaMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct.
3254.5231 out of 5 Stars. 325 reviews4.5231 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
32264.6978 out of 5 Stars. 3226 reviews4.6978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Bread, 2 ct. $2.98 $1.49/ea
$298current price $2.98$1.49/eaMember's Mark French Bread, 2 ct.
19234.5133 out of 5 Stars. 1923 reviews4.5133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz. $5.98 $0.10/oz
$598current price $5.98$0.10/ozMember's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
72094.6 out of 5 Stars. 7209 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct. $6.98 $1.16/ea
$698current price $6.98$1.16/eaMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
18234.5699 out of 5 Stars. 1823 reviews4.5699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Rich & Creamy Delight
Member’s Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake is crafted with real cream cheese and the finest natural ingredients, all resting on a classic graham cracker crust. Its traditional New York-style base delivers an authentic flavor with a smooth, cream-cheese texture that’s both rich and decadent. Each bite offers a perfect blend of creamy richness and delightful sweetness.
Pre-Sliced Convenience
This cheesecake comes pre-sliced into 12 perfect portions, making it effortless to serve at gatherings or events. Whether hosting a party or enjoying a quiet dessert moment, the pre-sliced design ensures convenience without compromising on quality.
A Canvas for Creativity
Add your favorite toppings like chocolate sauce, caramel drizzle, or fresh berries to create a dessert masterpiece tailored to your taste. Perfect for any occasion, it’s a versatile treat that invites creativity and indulgence.
Specifications
- Resealable container
- Perishable, keep refrigerated
- Quantity: 12 slices
- Follow use-by date on label
Net weight: 54 oz.
Ingredients: Cream Cheese (Pasteurized Milk And Cream, Cheese Culture, Salt, Guar Gum, Carob Bean Gum, Xanthan Gum), Sugar, Graham Crumb (Wheat Flour, Graham Flour, Sugar, Palm And Palm Kernel Oil, Molasses, Honey, Salt, Sodium Bicarbonate), Eggs, Butter (Pasteurized Cream, Salt), Lemon Juice, Natural Flavor, Enriched Wheat Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Amylase, Folic ACID), Soy Lecithin.
Contains: Milk, Eggs, Wheat And Soy.
May Contain: Tree Nuts And Peanuts.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 15 reviews
Verified Purchase
Perfection every visit!
I must say I have never been disappointed in a Sam's Club Visit. In particular I've always said Sam's has the best food item buyers of any other place. Well done y'all!!!
10/10 softest, fluffiest cheesecake ever.
this cake honestly surprised me with how delicious it was!! I am VERY (very) particular when it comes to cakes, frostings, anything desert related. I'm pretty picky in the aspect of it can't be too thick, rich or too creamy to where you can't even enjoy the dessert. This cheesecake was a 10/10 for me truly. It was soft, fluffy, and creamy to perfection to where it's not overwhelming at ALL. There's a small hint of lemon when you bite into it, but isn't overpowering. The bottom breading of the cake is delicious and adds the perfect balance for a delicious cheesecake like this one. The only thing that was difficult and wish they would change is the packaging of the cake itself. The breading of the cake was stuck to the bottom of the cardboard that they used to package the cake and it was difficult trying to cut slices and put them on plates without pieces coming off the bottom and making a mess. Overall I would 100% eat this again, and most likely buy again because it's genuinely that yummy!! 😋
Everyone raved over this great tasting cheesecake! You can put out several topping items to create your personaluzed slice. (Apple pie filling with a caramel drizzle was excellent)
Items you may like
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAssorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
81924.6929 out of 5 Stars. 8192 reviews4.6929 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct. $7.48 $0.42/ea
$748current price $7.48$0.42/eaMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
166034.7635 out of 5 Stars. 16603 reviews4.7635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea
Instant Savings
SponsoredNow$2278current price Now $22.78, Was $33.48$33.48$0.76/ea$10.70 offEnds Nov 01HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
30104.7684 out of 5 Stars. 3010 reviews4.7684 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct. $7.78 $0.22/ea
$778current price $7.78$0.22/eaMember's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct.
36204.3279 out of 5 Stars. 3620 reviews4.3279 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528074.6059 out of 5 Stars. 52807 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743234.6652 out of 5 Stars. 74323 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939324.8417 out of 5 Stars. 193932 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct. $46.97 $4.70/lb
$4697current price $46.97$4.70/lbMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct.
51734.5374 out of 5 Stars. 5173 reviews4.5374 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs. $16.97 $8.48/lb
$1697current price $16.97$8.48/lbMember's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
51354.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews4.7133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct. $80.72 $0.84/ea
$8072current price $80.72$0.84/eaMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct.
153.4667 out of 5 Stars. 15 reviews3.4667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60354.0944 out of 5 Stars. 6035 reviews4.0944 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4 $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping