GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
Shipping

Highlights
- Eighteen 3.5 ounce pouches; 9 Blue Raspberry and 9 Strawberry Lemonade pouches
- Made from real fruit including apples, strawberries, lemons, blueberries, and raspberries with no high fructose corn syrup, added sugar, or artificial ingredients
- Feel good about your kid’s new favorite snack with no added sugar*, so your family can SlymeZ your way
- Introducing a new, smooth, gel-like texture that brings sweet n’ sour snack time to a whole new level
GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct. $16.32 $0.51/ea

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct.


Members also considered
Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz. $23.98 $0.24/foz
Sponsored$2398current price $23.98$0.24/fozMember's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz.
24344.7227 out of 5 Stars. 2434 reviews4.7227 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Granulated Sugar, 10 lbs. $6.58 $0.04/oz
$658current price $6.58$0.04/ozMember's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.
72004.8061 out of 5 Stars. 7200 reviews4.8061 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDel Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk. $8.42 $0.07/oz
$842current price $8.42$0.07/ozDel Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk.
111144.8097 out of 5 Stars. 11114 reviews4.8097 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct. $7.48 $0.10/oz
Sponsored$748current price $7.48$0.10/ozPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct.
35884.7489 out of 5 Stars. 3588 reviews4.7489 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vegetable Oil, 192 oz. $14.98 $0.08/foz
$1498current price $14.98$0.08/fozMember's Mark Vegetable Oil, 192 oz.
47414.7711 out of 5 Stars. 4741 reviews4.7711 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb. $20.98 Was $22.98 $0.05/oz
Now$2098current price Now $20.98, Was $22.98$22.98$0.05/oz$2 offMember's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.
77924.7717 out of 5 Stars. 7792 reviews4.7717 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs. $6.98 $0.06/oz
$698current price $6.98$0.06/ozMember's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.
49244.8219 out of 5 Stars. 4924 reviews4.8219 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Canola Oil, 192 fl. oz. $14.98 $0.08/foz
$1498current price $14.98$0.08/fozMember's Mark Canola Oil, 192 fl. oz.
74674.8021 out of 5 Stars. 7467 reviews4.8021 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct. $16.32 $0.51/ea
$1632current price $16.32$0.51/eaFrom $16.32GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.
33484.8342 out of 5 Stars. 3348 reviews4.8342 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMinute Instant Light and Fluffy White Rice, 72oz. $6.84 $0.10/oz
$684current price $6.84$0.10/ozMinute Instant Light and Fluffy White Rice, 72oz.
56044.8169 out of 5 Stars. 5604 reviews4.8169 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBush's Black Beans 15 oz., 6 pk. $6.74 $1.12/ea
$674current price $6.74$1.12/eaBush's Black Beans 15 oz., 6 pk.
33324.7887 out of 5 Stars. 3332 reviews4.7887 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBen's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk. $9.98 $1.66/ea
$998current price $9.98$1.66/eaBen's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk.
23884.7462 out of 5 Stars. 2388 reviews4.7462 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct. $11.48 $0.09/oz
$1148current price $11.48$0.09/ozBush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct.
78364.7366 out of 5 Stars. 7836 reviews4.7366 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRo-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct. $7.98 $1.00/ea
$798current price $7.98$1.00/eaRo-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.
88084.7933 out of 5 Stars. 8808 reviews4.7933 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Powdered Sugar, 7 lbs. $6.98 $0.06/oz
$698current price $6.98$0.06/ozMember's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.
33074.798 out of 5 Stars. 3307 reviews4.798 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Spookily Delicious Halloween Treats
Snack time gets a frightful twist with the GoGo squeeZ® SlymeZ Blue Raspberry & Strawberry Lemonade Halloween Variety Pack! These sweet and sour flavors are paired with a smooth, fruit gel texture that kids will adore. Perfect for adding a spooky touch to lunchboxes or trick-or-treating adventures.Made with Real Fruit, No Added Sugar
Enjoy a treat that's as wholesome as it is fun. Made with real fruit, these pouches contain no added sugar, no high fructose corn syrup, no dyes, and no artificial flavors. It's a snack you can feel good about sharing with your little ghouls and goblins.Convenient and Allergy-Friendly
Each pouch is gluten-free, nut-free, dairy-free, BPA-free, and Kosher, making it a safe and convenient option for kids with dietary restrictions. No spoon is needed—just squeeze and enjoy the fun on the go!Perfect for Halloween Fun
Whether you're packing lunchboxes or handing out treats, the GoGo squeeZ® SlymeZ Variety Pack is a ghoulishly good choice. With its fun flavors and easy-to-use pouches, it's sure to be a hit this Halloween season!Specifications
Net Weight: 3.96 pounds
Blue Raspberry Ingredients: apple juice, apples, blueberry puree, apple puree concentrate, raspberry puree, contains less than 2% of ascorbic acid, natural flavors, konjac flour, xanthan gum, locust bean gum.
Strawberry Lemonade Ingredients: apples, apple juice, strawberry puree, apple puree concentrate, contains less than 2% of natural flavors, ascorbic acid, konjac flour, xanthan gum, locust bean gum.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 3 reviews
Verified Purchase
Go Go SqeeZ SlimeZ
Highly refreshed with my purchase!
Perfect lunchbox snack!
My kids love these! They're perfect in a lunchbox too. The taste and texture are definitely not made with grownups in mind by my 7 and 11 year olds are obsessed.
Don't stop making these!
This particular version has been a huge hit for my kiddos. They're requesting that it becomes the regular flavors.
Items you may like
Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk. $16.74 $0.93/ea
Sponsored$1674current price $16.74$0.93/eaFrom $16.74Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk.
7844.7946 out of 5 Stars. 784 reviews4.7946 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk. $11.98 $0.50/ea
$1198current price $11.98$0.50/eaMember's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk.
Available for ShippingShippingGoGo SqueeZ Organic Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 24 ct. $17.48 $0.73/ea
$1748current price $17.48$0.73/eaGoGo SqueeZ Organic Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 24 ct.
1744.8506 out of 5 Stars. 174 reviews4.8506 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz. $7.98 $0.16/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.16/ozCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
83144.8252 out of 5 Stars. 8314 reviews4.8252 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGoGo SqueeZ Organic Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 28 ct. $18.48 $0.66/ea
$1848current price $18.48$0.66/eaGoGo SqueeZ Organic Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 28 ct.
3434.8863 out of 5 Stars. 343 reviews4.8863 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCocoa Pebbles Cereal, 38 oz. $6.48 $0.17/oz
$648current price $6.48$0.17/ozCocoa Pebbles Cereal, 38 oz.
11744.7581 out of 5 Stars. 1174 reviews4.7581 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz. $15.98 $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108674.8059 out of 5 Stars. 10867 reviews4.8059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk. $11.98 $0.12/oz
$1198current price $11.98$0.12/ozJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
257694.8584 out of 5 Stars. 25769 reviews4.8584 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz. $8.78 $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
73084.7674 out of 5 Stars. 7308 reviews4.7674 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $10.98$10.98$0.17/oz$1 offEnds Oct 04StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
88274.6924 out of 5 Stars. 8827 reviews4.6924 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping