GoGo squeeZ Active Fruit Blend with Electrolytes Variety Pack 3.9 oz., 18 pk.

Highlights
- 18 pack of 3.9 oz. pouches
- Includes 9 Strawberry Pineapple Orange & 9 Cherry Raspberry Lime
- Made with electrolytes to help replenish lost minerals
- Excellent source of Vitamin C and good source of Vitamins A & E
- No sugar added* and Non-GMO Project Verified
Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct. $14.98 $0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.


Members also considered
Ben's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk. $9.98 $1.66/ea
Sponsored$998current price $9.98$1.66/eaBen's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk.
23904.7448 out of 5 Stars. 2390 reviews4.7448 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Granulated Sugar, 10 lbs. $6.58 $0.04/oz
$658current price $6.58$0.04/ozMember's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.
72004.8063 out of 5 Stars. 7200 reviews4.8063 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDel Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk. $8.42 $0.07/oz
$842current price $8.42$0.07/ozDel Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk.
111174.8098 out of 5 Stars. 11117 reviews4.8098 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct. $11.48 $0.09/oz
Sponsored$1148current price $11.48$0.09/ozBush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct.
78394.7364 out of 5 Stars. 7839 reviews4.7364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vegetable Oil, 192 oz. $14.98 $0.08/foz
$1498current price $14.98$0.08/fozMember's Mark Vegetable Oil, 192 oz.
47414.7711 out of 5 Stars. 4741 reviews4.7711 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb. $20.98 Was $22.98 $0.05/oz
Now$2098current price Now $20.98, Was $22.98$22.98$0.05/oz$2 offMember's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.
77924.7717 out of 5 Stars. 7792 reviews4.7717 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs. $6.98 $0.06/oz
$698current price $6.98$0.06/ozMember's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.
49274.822 out of 5 Stars. 4927 reviews4.822 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Canola Oil, 192 fl. oz. $14.98 $0.08/foz
$1498current price $14.98$0.08/fozMember's Mark Canola Oil, 192 fl. oz.
74724.8021 out of 5 Stars. 7472 reviews4.8021 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz. $23.98 $0.24/foz
$2398current price $23.98$0.24/fozMember's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz.
24344.7227 out of 5 Stars. 2434 reviews4.7227 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMinute Instant Light and Fluffy White Rice, 72oz. $6.84 $0.10/oz
$684current price $6.84$0.10/ozMinute Instant Light and Fluffy White Rice, 72oz.
56044.8169 out of 5 Stars. 5604 reviews4.8169 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBush's Black Beans 15 oz., 6 pk. $6.74 $1.12/ea
$674current price $6.74$1.12/eaBush's Black Beans 15 oz., 6 pk.
33324.7887 out of 5 Stars. 3332 reviews4.7887 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRo-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct. $7.98 $1.00/ea
$798current price $7.98$1.00/eaRo-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.
88094.7933 out of 5 Stars. 8809 reviews4.7933 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct. $7.48 $0.10/oz
$748current price $7.48$0.10/ozPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct.
35884.7489 out of 5 Stars. 3588 reviews4.7489 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Powdered Sugar, 7 lbs. $6.98 $0.06/oz
$698current price $6.98$0.06/ozMember's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.
33074.798 out of 5 Stars. 3307 reviews4.798 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea
$998current price $9.98$0.83/eaMember's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk.
42754.7333 out of 5 Stars. 4275 reviews4.7333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Power Up with GoGo squeeZ Active Fruit Blend with Electrolytes
Boost your energy levels with GoGo squeeZ Active Fruit Blend with Electrolytes, the perfect snack for an active lifestyle. Whether you're on the go or on the move, this delicious snack is designed to keep pace with you and your squad. Made from real fruit, it's a tasty way to fuel your day.
Packed with Essential Nutrients
This fruit blend is not just delicious, but also nutritious. It's packed with essential antioxidants like Vitamin C, Vitamin A, and Vitamin E. Plus, it's made with electrolytes to help replenish the essential minerals your body loses through sweat. It's the perfect snack to keep you going during a workout or a busy day.
No Added Sugar and Allergy-Friendly
GoGo squeeZ Active Fruit Blend with Electrolytes is a snack you can feel good about. It contains no added sugar* and is made with a gluten-free, nut-free, and dairy-free recipe. This makes it a great choice for those with dietary restrictions or allergies.
Perfect for Any Occasion
Whether you're gearing up for the big game or planning a short hike, GoGo squeeZ Active Fruit Blend with Electrolytes is the perfect snack to take along. Stock up on this fruit-powered snack and keep the fun going!
*Please note that while this product contains no added sugar, it is not a low-calorie food.
Specifications
Net Weight:
Strawberry Pineapple Orange Ingredients: Apples, Strawberry Puree, Pineapple Puree, Orange Puree, Blackcurrant Puree, Electrolyte and Antioxidant Blend (Ascorbic Acid (Vitamin C), Sodium Citrate, Beta Carotene (Vitamin A), Magnesium Oxide, dl-ALPHA TOCOPHERYL ACETATE (Vitamin E)), Lemon Juice Concentrate.
Cherry Raspberry Lime Ingredients: Apples, Cherry Puree, Raspberry Puree, Lime Juice, Electrolyte and Antioxidant Blend (Ascorbic Acid (Vitamin C), Sodium Citrate, Beta Carotene (Vitamin A), Magnesium Oxide, dl-ALPHA TOCOPHERYL ACETATE (Vitamin E)), Lemon Juice Concentrate.
See Nutrition Information for Sugars and Calorie Content. Does not contain any of the 9 major allergens.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 108 reviews
Verified Purchase
Electrolyte Replacement
Fun and tasty way to fight off restless legs or night time leg cramps, Taste it great with a variety of flavors that are so good you might just consume 2 to top off the experience. Give it a try you will not regret it!
Verified Purchase
Great Snack for Active Days
These were great in flavor and ingredients. My family went on a roadtrip and hiking and these were a perfect snack to take and give us the boost we needed to get through the day.
Please bring these back! They are great for my son's sports activities. When you freeze them they are perfect as an ice pack for lunch boxes and travel. My teen soon loved them and was sad that they have been out of stock.
Popular products in this category
Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz. $7.98 $0.16/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.16/ozCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
83154.8253 out of 5 Stars. 8315 reviews4.8253 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627604.8196 out of 5 Stars. 62760 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz. $15.98 $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108694.8056 out of 5 Stars. 10869 reviews4.8056 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRao's Homemade Marinara Sauce, 22 oz., 2 pk. $9.76 $0.22/oz
Sponsored$976current price $9.76$0.22/ozRao's Homemade Marinara Sauce, 22 oz., 2 pk.
68344.7905 out of 5 Stars. 6834 reviews4.7905 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDaisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 48 oz. $5.54 $1.85/lb
$554current price $5.54$1.85/lbDaisy Brand Pure and Natural Sour Cream, 48 oz.
73904.8633 out of 5 Stars. 7390 reviews4.8633 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk. $11.98 $0.12/oz
$1198current price $11.98$0.12/ozJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
257744.8584 out of 5 Stars. 25774 reviews4.8584 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz. $8.78 $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
73124.7674 out of 5 Stars. 7312 reviews4.7674 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $10.98$10.98$0.17/oz$1 offEnds Oct 04StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
88284.692 out of 5 Stars. 8828 reviews4.692 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk. $7.98 $0.04/foz
$798current price $7.98$0.04/fozMember's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk.
81614.8106 out of 5 Stars. 8161 reviews4.8106 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk. $15.98 $0.55/oz
$1598current price $15.98$0.55/ozNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk.
18614.8372 out of 5 Stars. 1861 reviews4.8372 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPrego Traditional Italian Sauce, 45 oz., 3 pk. $7.98 Was $8.98 $0.06/oz
Instant Savings
Now$798current price Now $7.98, Was $8.98$8.98$0.06/oz$1 offEnds Nov 01Prego Traditional Italian Sauce, 45 oz., 3 pk.
55224.7753 out of 5 Stars. 5522 reviews4.7753 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk. $12.48 $0.16/oz
$1248current price $12.48$0.16/ozHidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk.
209404.8749 out of 5 Stars. 20940 reviews4.8749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBay Valley Nacho Cheese Sauce, 106 oz. $9.98 $0.09/oz
$998current price $9.98$0.09/ozBay Valley Nacho Cheese Sauce, 106 oz.
16254.2326 out of 5 Stars. 1625 reviews4.2326 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNissin Top Ramen, Chicken, 24 pk. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Nissin Top Ramen, Chicken, 24 pk.
4404.6659 out of 5 Stars. 440 reviews4.6659 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVelveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct. $9.98 $0.35/oz
$998current price $9.98$0.35/ozVelveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct.
41204.6917 out of 5 Stars. 4120 reviews4.6917 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping