Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
Shipping

Highlights
- Contains one (1) 35-ounce bag of DOT’S Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists
- Each pretzel twist is dusted with our original, top-secret seasoning blend and baked to golden perfection
- Bring a bag with you to every occasion, whether you're watching sports, tailgating, at the office, watching a movie or on the go, DOT’S Pretzels are the perfect choice
- From packing in school lunches to backyard cookouts, DOT’S Pretzels make snacking decisions easy
- Try DOT’S Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Flavored Seasoned Pretzel Twists with its rich parmesan cheese and savory garlic flavor or DOT’S Homestyle Pretzels Buffalo Flavored Seasoned Pretzel Twists for a spicy and tangy sensation
Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk., $13.98, $0.44/oz

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.


Members also considered
Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz., $8.54, $0.14/oz
Sponsored$854current price $8.54$0.14/ozUtz Mini Twist Pretzels, 60 oz.
27854.6284 out of 5 Stars. 2785 reviews4.6284 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnyder's of Hanover Variety Pack Pretzel Pieces, 2.25 oz., 20 pk., $13.64, $0.30/oz
$1364current price $13.64$0.30/ozSnyder's of Hanover Variety Pack Pretzel Pieces, 2.25 oz., 20 pk.
3484.6609 out of 5 Stars. 348 reviews4.6609 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingSnack Factory Variety Pack Pretzel Crisps, 1.5 oz., 24 pk., $18.98, $0.79/ea
$1898current price $18.98$0.79/eaSnack Factory Variety Pack Pretzel Crisps, 1.5 oz., 24 pk.
1514.5762 out of 5 Stars. 151 reviews4.5762 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingUtz Pub Mix, 44 oz., $9.48, $0.22/oz
Sponsored$948current price $9.48$0.22/ozUtz Pub Mix, 44 oz.
32184.408 out of 5 Stars. 3218 reviews4.408 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDot’s Chipotle Honey 35oz, $8.98, Was $9.98
Instant Savings
Now$898current price Now $8.98, Was $9.98$9.98$1 offEnds Oct 01Dot’s Chipotle Honey 35oz
Available for Pickup or ShippingPickupShipping
About this item
Product details
Specifications
Net Weight: 35 oz.
Includes: (1) 35 oz. bag
Ingredients: enriched wheat flour (wheat flour, niacin, reduced iron, thiamin mononitrate, riboflavin, folic acid), vegetable oil (canola oil, corn oil, &/or soybean oil), salt, contains 2% or less of: maltodextrin, buttermilk, corn syrup, dehydrated garlic, monosodium glutamate, natural & artificial flavor, spices, dehydrated onion, lactic acid, calcium lactate, citric acid, xanthan gum, cellulose gum, guar gum, yeast. Contains: milk, wheat.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 1,414 reviews
Verified Purchase
Spicy buttery dream
Omg!! These are the best! If you want a pretzel that is buttery, a little spicy, and full of flavor then this is for you! Bought it thinking it was worth a try. Now I have bought it for my house as well as for the office! They are amazing! Dot knows her stuff!
Verified Purchase
Almost like homemade
You can't beat these pretzels for an addictive snack. They're light, tasty, and a little salty. My sister makes her own using Rolled Hold Pretzels, garlic powder, Hidden Valley Ranch dressing mix, and Oroville Redenbacher popcorn oil. Trust and Believe, hers is the best made in the world..but these are good for a quickie.
Verified Purchase
Soooo good
The best snack ever. I tried them for the first time earlier this year, then they happen to be on sale in the fall and the bag lasted me a while so when I went to repurchase (not on sale), unfortunately that next bag did not last as long because I ate them all so fast lol. That’s how good they are. Only 2 of us in the household but I ate most of them. Had to buy more again and I just need to stock up during a sale because they are pricey but worth it
Items you may like
Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz
Sponsored$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54224.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews4.7016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs., $6.98, $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12844.7196 out of 5 Stars. 1284 reviews4.7196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz., $9.84, $0.49/oz
$984current price $9.84$0.49/ozSnack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
5674.5891 out of 5 Stars. 567 reviews4.5891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea
Sponsored$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58614.6978 out of 5 Stars. 5861 reviews4.6978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCombos Stuffed Baked Pretzel Snacks, Variety Pack, 1.76 oz, 18 pk., $9.98, $0.31/oz
$998current price $9.98$0.31/ozCombos Stuffed Baked Pretzel Snacks, Variety Pack, 1.76 oz, 18 pk.
124.6667 out of 5 Stars. 12 reviews4.6667 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFrankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs., $11.98
$1198current price $11.98Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.
Available for ShippingShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527304.6059 out of 5 Stars. 52730 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
221924.7303 out of 5 Stars. 22192 reviews4.7303 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242123.811 out of 5 Stars. 24212 reviews3.811 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct., $18.98, $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423344.8563 out of 5 Stars. 42334 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct., $6.98, $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10584.5482 out of 5 Stars. 1058 reviews4.5482 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk., $9.98, Was $11.98, $0.14/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
58464.7682 out of 5 Stars. 5846 reviews4.7682 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping