ANNIES FRUIT ROLL STRW 30CT MGPK
Shipping

Highlights
- Includes 30 individually-wrapped 0.54 oz. fruit rolls
- Made with real fruit puree, including pear, apple, and strawberry juice concentrates
- Gluten-free with an excellent source of vitamin C and no synthetic colors
- Non-GMO Project Verified for a wholesome snack option
BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk., $10.98, $0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.


Members also considered
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz
Sponsored$998current price $9.98$0.21/ozCheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
57394.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews4.7104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54224.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews4.7016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31304.7473 out of 5 Stars. 3130 reviews4.7473 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz
Sponsored$1394current price $13.94$0.19/ozWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
37404.8112 out of 5 Stars. 3740 reviews4.8112 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk., $10.28, $0.17/oz
$1028current price $10.28$0.17/ozRITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
96644.8 out of 5 Stars. 9664 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk., $15.98, $0.55/oz
$1598current price $15.98$0.55/ozNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk.
18544.8382 out of 5 Stars. 1854 reviews4.8382 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59384.6745 out of 5 Stars. 5938 reviews4.6745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz
$1288current price $12.88$0.38/ozGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
26514.745 out of 5 Stars. 2651 reviews4.745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk., $12.98, $0.29/oz
$1298current price $12.98$0.29/ozRITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk.
12114.6961 out of 5 Stars. 1211 reviews4.6961 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHoney Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk., $8.98, $0.16/oz
$898current price $8.98$0.16/ozHoney Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
72834.8155 out of 5 Stars. 7283 reviews4.8155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk., $15.54, $0.26/oz
$1554current price $15.54$0.26/ozOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk.
29574.6638 out of 5 Stars. 2957 reviews4.6638 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk., $12.98, $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30714.4741 out of 5 Stars. 3071 reviews4.4741 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz
$1838current price $18.38$0.22/ozFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
45904.7991 out of 5 Stars. 4590 reviews4.7991 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct, $13.98, $0.50/oz
$1398current price $13.98$0.50/ozNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct
6784.851 out of 5 Stars. 678 reviews4.851 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Made with Real Fruit
Enjoy the delicious taste of these fruit rolls, crafted with pear puree and apple and strawberry juice concentrates. Perfect for a fruity treat, these rolls are a delightful way to satisfy your cravings. Check the Nutrition Facts for a complete list of ingredients.
Gluten-Free and Packed with Vitamin C
Each serving is gluten-free and provides an excellent source of vitamin C. These fruit rolls are made without synthetic colors, making them a wholesome snack option for everyone.
Non-GMO Verified Snack
These fruit rolls are Non-GMO Project Verified, ensuring a snack that’s both tasty and trustworthy. Loved by kids and adults alike, they’re a great choice for any time of the day.
Specifications
Net Weight: 16.2 oz.
Includes: 30 - 0.54 oz individually-wrapped fruit rolls
Ingredients: pear puree, apple juice concentrate, strawberry juice concentrate, sunflower oil, pectin, ascorbic acid (vitamin c), sunflower lecithin, citric acid, vegetable and fruit juice added for color, natural flavor.
Member ratings & reviews
Other popular items in Snacks
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea
Sponsored$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58614.6978 out of 5 Stars. 5861 reviews4.6978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28604.6769 out of 5 Stars. 2860 reviews4.6769 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct., $6.98, $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10574.5478 out of 5 Stars. 1057 reviews4.5478 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz
Sponsored$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44304.4578 out of 5 Stars. 4430 reviews4.4578 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35604.7503 out of 5 Stars. 3560 reviews4.7503 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk.
8934.5969 out of 5 Stars. 893 reviews4.5969 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea
$948current price $9.48$0.38/eaRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
59764.8104 out of 5 Stars. 5976 reviews4.8104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48484.7651 out of 5 Stars. 4848 reviews4.7651 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk., $17.28, $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk., $11.92, $0.28/oz
$1192current price $11.92$0.28/ozPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
18614.4535 out of 5 Stars. 1861 reviews4.4535 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108534.8057 out of 5 Stars. 10853 reviews4.8057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea
$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35204.8028 out of 5 Stars. 3520 reviews4.8028 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk., $19.36, $0.24/oz
$1936current price $19.36$0.24/ozFrom $19.36Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
42454.7237 out of 5 Stars. 4245 reviews4.7237 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping