That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.
Item # 990405404
Current price is USD$8.91
$0.49/ea
Prices may vary in club and online
Curbside Pickup
Free with your membership on eligible items
Columbus, Hilliard Sam's Club
Aisle C14
Return or replace anytime.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

Get a $30 statement credit when you open an account and use it to make $30 in eligible Sam's Club purchases within 30 days¹.
Highlights
We also recommend
Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

$1848
current price $18.48$0.62/ea
Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
4.7472 out of 5 stars
Sponsored


Hero image 0 of That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk., 0 of 7
Members also considered
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk. $15.98 Was $17.98 $1.42/oz
Instant Savings
SponsoredNow$1598current price Now $15.98, Was $17.98$17.98$1.42/oz$2 offEnds Oct 25Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
16824.6397 out of 5 Stars. 1682 reviews4.6397 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk. $11.92 $0.28/oz
$1192current price $11.92$0.28/ozPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
18734.4501 out of 5 Stars. 1873 reviews4.4501 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
236724.8197 out of 5 Stars. 23672 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link’s Original Tender Style Beef Steak, 15 pk. $15.98 $1.07/ea
Sponsored$1598current price $15.98$1.07/eaJack Link’s Original Tender Style Beef Steak, 15 pk.
14354.4997 out of 5 Stars. 1435 reviews4.4997 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz
$1088current price $10.88$0.26/ozPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
39704.7068 out of 5 Stars. 3970 reviews4.7068 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk. $19.36 $0.24/oz
$1936current price $19.36$0.24/ozFrom $19.36Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
42574.7242 out of 5 Stars. 4257 reviews4.7242 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz. $5.98 Was $6.48 $0.17/oz
Now$598current price Now $5.98, Was $6.48$6.48$0.17/oz$0.5 offMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
95264.6532 out of 5 Stars. 9526 reviews4.6532 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
21704.4995 out of 5 Stars. 2170 reviews4.4995 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz. $11.98 $1.00/oz
$1198current price $11.98$1.00/ozMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.
60104.5822 out of 5 Stars. 6010 reviews4.5822 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz. $5.98 $0.35/oz
$598current price $5.98$0.35/ozSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
41024.7282 out of 5 Stars. 4102 reviews4.7282 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz. $17.98 $0.75/oz
$1798current price $17.98$0.75/ozWonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
86864.797 out of 5 Stars. 8686 reviews4.797 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz. $14.98 $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
25164.4364 out of 5 Stars. 2516 reviews4.4364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk. $15.98 Was $17.48 $0.80/ea
Now$1598current price Now $15.98, Was $17.48$17.48$0.80/ea$1.5 offJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.
14604.6164 out of 5 Stars. 1460 reviews4.6164 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
102954.7935 out of 5 Stars. 10295 reviews4.7935 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSmartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk. $18.98 $0.61/oz
$1898current price $18.98$0.61/ozSmartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
26894.7159 out of 5 Stars. 2689 reviews4.7159 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Sort by |
Showing 1-3 of 198 reviews
Mar 31, 2026
Reviewer name: Jen Honek
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Healthy Sweet and Crunchy Treat
I like to keep these stocked in my cupboard. I initially got these for my younger children but find myself throwing them in for myself to help curb cravings for other less healthy options. At this time it's only 1 point on ww and it's an option that helps get me through the day!
Helpful?2BIX4NDBGAQD15288010163
Jul 17, 2026
Reviewer name: Dilynn
5 out of 5 stars
Verified Purchase
A healthier way to snack
From the first time I tried these I really liked them. The apple cinnamon is my fav but all the flavors are good. They make a tasty low cal snack when you want something to crunch!
Helpful?2BIX4NDBGAQD15288010163
Jun 13, 2026
Reviewer name: Sandie
5 out of 5 stars
Verified Purchase
So good you can’t eat just 1
These fruit snacks are so delicious. They have the right amount of crunch but still soft enough to enjoy. My favorite is the apple-blueberry.
Helpful?2BIX4NDBGAQD15288010163
Popular products in this category
Sahale Snacks Banana Rum Pecans Glazed Mix, 1.5 oz., 15 pk. $17.98 $0.80/oz
Sponsored$1798current price $17.98$0.80/ozSahale Snacks Banana Rum Pecans Glazed Mix, 1.5 oz., 15 pk.
Available for ShippingShippingMember's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz
$1298current price $12.98$0.41/ozMember's Mark Praline Pecans, 32 oz.
36324.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews4.6575 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk. $14.98
$1498current price $14.98Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
3434.8047 out of 5 Stars. 343 reviews4.8047 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSahale Snacks Naturally Pomegranate Vanilla Cashews, 1.5 oz., 15 pk. $17.98 $0.80/oz
Sponsored$1798current price $17.98$0.80/ozSahale Snacks Naturally Pomegranate Vanilla Cashews, 1.5 oz., 15 pk.
Available for ShippingShippingMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz
$1528current price $15.28$0.69/ozMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
20204.6787 out of 5 Stars. 2020 reviews4.6787 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPlanters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk. $15.98 $0.59/oz
$1598current price $15.98$0.59/ozPlanters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.
4214.715 out of 5 Stars. 421 reviews4.715 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingKar's Nut & Fruit Mix Variety Pack Trail Mix, 1 oz., 18 pk. $15.98 $0.89/ea
$1598current price $15.98$0.89/eaKar's Nut & Fruit Mix Variety Pack Trail Mix, 1 oz., 18 pk.
3334.5856 out of 5 Stars. 333 reviews4.5856 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 Was $14.98 $0.42/oz
Now$1398current price Now $13.98, Was $14.98$14.98$0.42/oz$1 offMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
2374.7215 out of 5 Stars. 237 reviews4.7215 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingWonderful Chili Roasted Pistachios, 22 oz. $17.98 $0.90/oz
$1798current price $17.98$0.90/ozWonderful Chili Roasted Pistachios, 22 oz.
9574.8109 out of 5 Stars. 957 reviews4.8109 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCorn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk. $9.98 $0.33/oz
$998current price $9.98$0.33/ozCorn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk.
324.9375 out of 5 Stars. 32 reviews4.9375 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 Was $14.98 $0.42/oz
Now$1398current price Now $13.98, Was $14.98$14.98$0.42/oz$1 offMember's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
2284.7632 out of 5 Stars. 228 reviews4.7632 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGeorgia's Best Milk Chocolate Pecans $11.98
$1198current price $11.98Georgia's Best Milk Chocolate Pecans
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHammons Shelled American Fancy Large Black Walnut Pieces, 20 oz. $11.68 $0.58/oz
$1168current price $11.68$0.58/ozHammons Shelled American Fancy Large Black Walnut Pieces, 20 oz.
4024.3657 out of 5 Stars. 402 reviews4.3657 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
1314.626 out of 5 Stars. 131 reviews4.626 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingHampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct. $17.88 $0.12/oz
$1788current price $17.88$0.12/ozHampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct.
2014.5721 out of 5 Stars. 201 reviews4.5721 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping