TRUBAR Plant Based Protein Bar, Variety Pack, 14 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- 14 individual 1.76 ounce bars total, seven of each flavor: Smother Fudger Peanut Butter and Strawberry Shorty Got Cake
- Fuel your body when you need it most
- Experience the irresistible flavors, so good you’ll never believe they’re high in protein and low in sugar
- 12 grams of protein and only 1 gram of sugar, these bars are the perfect snack to help you power through your day
CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk., $18.98

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk.


Members also considered
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz., $10.68, $0.89/oz
Sponsored$1068current price $10.68$0.89/ozsimplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
15994.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews4.3046 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct., $19.94, $1.53/ea
$1994current price $19.94$1.53/eaBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
31604.4747 out of 5 Stars. 3160 reviews4.4747 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingQuest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct., $27.68, $1.98/ea
$2768current price $27.68$1.98/eaQuest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.
25104.3801 out of 5 Stars. 2510 reviews4.3801 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct., $19.98
$1998current price $19.98BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
7593.9447 out of 5 Stars. 759 reviews3.9447 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct., $27.98, $1.22/ea
$2798current price $27.98$1.22/eaPure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
47194.591 out of 5 Stars. 4719 reviews4.591 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct., $22.48, $0.77/oz
$2248current price $22.48$0.77/ozChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
47134.6703 out of 5 Stars. 4713 reviews4.6703 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Sour Puff Protein Bars, Variety Pack, 13 ct., $15.98, $1.23/ea
$1598current price $15.98$1.23/eaBUILT Bar Sour Puff Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
2664.3534 out of 5 Stars. 266 reviews4.3534 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCLIF BUILDERS Gluten Free Protein Bars, Variety Pack, 18 pk., $21.48, $1.19/ea
$2148current price $21.48$1.19/eaCLIF BUILDERS Gluten Free Protein Bars, Variety Pack, 18 pk.
10754.6884 out of 5 Stars. 1075 reviews4.6884 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingZbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk., $22.68
$2268current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
19034.6453 out of 5 Stars. 1903 reviews4.6453 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Clean Ingredients You Can Trust
Trubar Variety Pack is crafted with high-quality, non-GMO ingredients you can pronounce, including organic cane sugar for natural sweetness. Free from sugar alcohols, seed oils, and processed additives, these bars offer a clean and satisfying snack option for any occasion.
14-Count Variety Pack
Enjoy the best of both worlds with 7 bars of Oh Oh Cookie Dough and 7 bars of Daydreaming About Donuts. Each bar is minimally processed, seed oil-free, and made with organic cane sugar, making them ideal for keto, gluten-free, and health-conscious lifestyles.
Convenient On-the-Go Snacking
Individually wrapped for ultimate convenience, Trubar bars are perfect for busy days, road trips, or quick snacks at home. Wherever life takes you, these bars are ready to fuel your day with delicious flavor and quality ingredients.
Exceptional Value at Sam’s Club
Take advantage of exclusive multi-pack pricing and enjoy unbeatable savings. Trubar Variety Pack combines healthy, delicious snacking with affordability, making it a smart choice for your next purchase.
Specifications
Net Weight: 25 ounces
Strawberry Shorty Got Cake Ingredients: tapioca fiber and cassava blend, whole grain brown rice protein, cashews, organic pea protein crisps (pea protein isolate, pea starch, rice flour, calcium carbonate), freeze dried strawberries, organic cane sugar, rspo palm oil, natural flavors, sea salt, sunflower lecithin
Smother Fudger Peanut Butter Ingredients: tapioca fiber and cassava blend, plant fueled protein blend (whole grain brown rice protein, organic pea protein), cashews, organic cane sugar, rspo palm oil, fair traded cacao powder, unsweetened chocolate, cocoa butter, natural flavors, sea salt, sunflower lecithin, medium chain triglycerides, vanilla bean specks
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 14 reviews
Verified Purchase
Good Taste
It's hard to find gluten-free bars that have a Good Taste. They are also dairy free. I will buy these again, especially when they go on sale.
Verified Purchase
Delicious!
Tastes like a dessert. Super good!
Excellent protein bar with a lot of fiber
Only had the peanut butter one so far but this is a FANTASTKC choice for a protein bar with a lot of fiber as well that actually tastes great! It wasn't a spot on dupe for the tasty peanut butter cups but I wasn't expecting that. Excellent choice if you're looking for a protein bar with fiber with not a lot of junk added.
Items you may like
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
22994.6494 out of 5 Stars. 2299 reviews4.6494 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
See price in cartPBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
18894.8571 out of 5 Stars. 1889 reviews4.8571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingEnsure Plus Nutrition Shake, Small Meal Replacement Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct., $42.48, $0.22/foz
$4248current price $42.48$0.22/fozEnsure Plus Nutrition Shake, Small Meal Replacement Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.
21734.8311 out of 5 Stars. 2173 reviews4.8311 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
13564.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews4.3857 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBuilt Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct, $19.98, $1.54/ea
$1998current price $19.98$1.54/eaBuilt Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct
Available for ShippingShippingOnce Upon a Farm Organic Protein Bar, Cinnamon Roll, 12.8 oz., 8 ct., $13.94
$1394current price $13.94Once Upon a Farm Organic Protein Bar, Cinnamon Roll, 12.8 oz., 8 ct.
25 out of 5 Stars. 2 reviews5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527604.6057 out of 5 Stars. 52760 reviews4.6057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1936884.8418 out of 5 Stars. 193688 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1542704.8589 out of 5 Stars. 154270 reviews4.8589 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGlucerna 12g Protein Small Meal Replacement Shake, Homemade Vanilla 8 fl. oz., 24 pk., $35.98, Was $37.98, $1.50/ea
Now$3598current price Now $35.98, Was $37.98$37.98$1.50/ea$2 offGlucerna 12g Protein Small Meal Replacement Shake, Homemade Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
10604.717 out of 5 Stars. 1060 reviews4.717 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
25124.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews4.6843 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk., $15.78, $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32744.81 out of 5 Stars. 3274 reviews4.81 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
180804.78 out of 5 Stars. 18080 reviews4.78 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping