Stella Artois Lager Beer, 11.2 fl. oz. can, 24 pk.

Highlights
- European-style pale lager
- Brewed with traditional malted barley and the finest European hops
- Crisp, balanced, earthy, light bodied
- Superior quality and full characteristic flavor
- Imported from Belgium
Monster Energy Mega Can Original 24 fl. oz., 12 pk. $34.48 $0.12/foz

Monster Energy Mega Can Original 24 fl. oz., 12 pk.


Members who viewed this also viewed
Zinus Night Therapy Preassembled Box Spring Foundation, Various Sizes $129.98
Sponsored$12998current price $129.98Options from $129.98 – $249.98Zinus Night Therapy Preassembled Box Spring Foundation, Various Sizes
9174.5071 out of 5 Stars. 917 reviews4.5071 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStella Artois Lager Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk. $17.99 $1.50/ea
$1799current price $17.99$1.50/eaStella Artois Lager Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk.
3424.6228 out of 5 Stars. 342 reviews4.6228 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMichelob ULTRA Superior Light American Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $25.99 $1.08/ea
$2599current price $25.99$1.08/eaMichelob ULTRA Superior Light American Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
20114.8329 out of 5 Stars. 2011 reviews4.8329 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMarathon Embossed 1-Ply White Beverage Napkins, 6 pk., 3000 ct. $17.78 $0.01/ea
Sponsored$1778current price $17.78$0.01/eaMarathon Embossed 1-Ply White Beverage Napkins, 6 pk., 3000 ct.
3044.2434 out of 5 Stars. 304 reviews4.2434 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRoscato Rosso Dolce Sweet Red Wine, 750 ml $12.99 $0.51/foz
$1299current price $12.99$0.51/fozRoscato Rosso Dolce Sweet Red Wine, 750 ml
7204.8139 out of 5 Stars. 720 reviews4.8139 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryModelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk. $27.99 $1.17/ea
$2799current price $27.99$1.17/eaModelo Especial Mexican Lager Beer, 12 fl. oz. can, 24 pk.
29324.7258 out of 5 Stars. 2932 reviews4.7258 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhite Claw Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk. $29.99 $1.25/ea
$2999current price $29.99$1.25/eaWhite Claw Hard Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 24 pk.
11224.3734 out of 5 Stars. 1122 reviews4.3734 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Halifax Dining Set with Sunbrella Fabric, 7pc $2,499.00
$2,49900current price $2,499.00Member's Mark Halifax Dining Set with Sunbrella Fabric, 7pc
364.4444 out of 5 Stars. 36 reviews4.4444 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCheers Restore After Alcohol Aid, 45 ct. $29.96
$2996current price $29.96Cheers Restore After Alcohol Aid, 45 ct.
7514.3342 out of 5 Stars. 751 reviews4.3342 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98 $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
15743.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews3.8685 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPAYDAY Peanut Caramel Candy, 1.85 oz., 24 pk. $27.84 $1.16/ea
$2784current price $27.84$1.16/eaPAYDAY Peanut Caramel Candy, 1.85 oz., 24 pk.
11504.8052 out of 5 Stars. 1150 reviews4.8052 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark USDA Choice Angus Beef London Broil Steak, priced per pound $28.63 $8.47/lb
$2863current price $28.63avg. price$8.47/lbFinal cost by weightMember's Mark USDA Choice Angus Beef London Broil Steak, priced per pound
10234.5044 out of 5 Stars. 1023 reviews4.5044 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Clear Plastic Cups 9 oz., 264 ct. $12.28 $0.05/ea
$1228current price $12.28$0.05/eaMember's Mark Clear Plastic Cups 9 oz., 264 ct.
24294.7106 out of 5 Stars. 2429 reviews4.7106 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Organic Mango Chunks, Frozen, 4 lbs. $8.54 $2.13/lb
$854current price $8.54$2.13/lbMember's Mark Organic Mango Chunks, Frozen, 4 lbs.
2994.6087 out of 5 Stars. 299 reviews4.6087 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySweet Baby Ray's Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk. $6.98 $0.09/oz
$698current price $6.98$0.09/ozSweet Baby Ray's Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk.
69594.8608 out of 5 Stars. 6959 reviews4.8608 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Warnings and disclaimers
Disclaimer
The sale of alcohol to minors is prohibited.By using SamsClub.com, including use of Curbside Pickup, to order alcoholic beverages, you are acknowledging that you are over the age of 21. At the time of pickup, you must show a valid photo ID. Acceptable forms of ID include a driver's license, passport, other government issued identification and other legally approved identification that includes your date of birth.
Final sales tax for this item will be calculated upon pickup and added to the amount due at Club checkout.
GOVERNMENT WARNING: (1) According to the Surgeon General, women should not drink alcoholic beverages during pregnancy because of the risk of birth defects. (2) Consumption of alcoholic beverages impairs your ability to drive a car or operate machinery, and may cause health problems.
You agree that any alcohol purchased from Sam’s Club is intended for your personal consumption and not for resale.
Curbside Pickup orders that include alcoholic beverages will not be sold to persons who appear to be visibly intoxicated.
Alcoholic beverages may not be available in certain Sam’s Club locations and/or during certain hours or days due to local laws and regulations and certain licensing restrictions. You are solely responsible for the purchase of any alcohol from Sam’s Club, including compliance with the law of your local jurisdiction. The unlawful purchase of alcohol either for yourself or for others may subject you to criminal penalties including significant fines, suspension of your driver's license, community service and/or jail.
No discounts, coupons or tax-exempt sales may be applied to alcohol.
Sam's Club reserves the right to refuse orders for alcoholic beverages for any reason without explanation.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 276 reviews
Beer
Love this product l. I've been in love with this beer lately. Texture and taste amazing . Always keep freeze after few minutes. Volume and good for every party . Recommend it .
This beer is light and very great taste
The Stella artois beer is very smooth and it it a any occasion beer, it does leave no smell , the rexture is great and the aroma is 💯 the best, it good to just always have at home, today is the first time am getting on and it's worth every penny I love it
Be Stella and try Stella Artois beer it's refreshing and smooth you will love it premium promise
Stella Artois has become my favorite beer I love it so much that when someone asks me how I'm doing I sometimes say I'm Stella the taste is smooth and refreshing and it always feels perfectly balanced it's the kind of beer that's easy to enjoy and never too heavy honestly it almost feels like it was made for me perfect for any occasions birthdays chilling watching television alone during or after dinner your choice
Top sellers
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627604.8196 out of 5 Stars. 62760 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197754.7978 out of 5 Stars. 19775 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314614.4707 out of 5 Stars. 31461 reviews4.4707 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222304.7305 out of 5 Stars. 22230 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245504.8631 out of 5 Stars. 24550 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423824.8563 out of 5 Stars. 42382 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98074.6892 out of 5 Stars. 9807 reviews4.6892 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120854.5635 out of 5 Stars. 12085 reviews4.5635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery