Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct.
Shipping

Highlights
- 7 Loaded Taco flavored & 7 Spicy Sweet Chili flavored 1.1oz. Bags
- Loaded Taco Flavored and Spicy Sweet Chili Flavored
- 19g of protein and 4g net carbs per bag
- You can now find Quest Chips in the center section of your local Sam's club — no longer in the Protein Aisle
- Deliciously crunchy protein chips for at home or on the go
CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk. $18.98

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk.


Members also considered
Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz. $9.98 $1.05/oz
Sponsored$998current price $9.98$1.05/ozSonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
13633.4167 out of 5 Stars. 1363 reviews3.4167 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35624.7504 out of 5 Stars. 3562 reviews4.7504 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk.
9064.5993 out of 5 Stars. 906 reviews4.5993 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSlim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk. $18.98 Was $20.98 $0.79/ea
Instant Savings
SponsoredNow$1898current price Now $18.98, Was $20.98$20.98$0.79/ea$2 offEnds Oct 25Slim Jim Giant Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.97 oz., 24 pk.
32074.492 out of 5 Stars. 3207 reviews4.492 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz
$748current price $7.48$0.27/ozUtz Cheeseball Barrel, 28 oz.
34484.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews4.6876 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz. $3.98 Was $4.48 $0.26/oz
Instant Savings
Now$398current price Now $3.98, Was $4.48$4.48$0.26/oz$0.50 offEnds Oct 25Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
43494.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews4.7804 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48584.7645 out of 5 Stars. 4858 reviews4.7645 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFrito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct. $18.48 $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaFrito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct.
5384.5929 out of 5 Stars. 538 reviews4.5929 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk. $14.38 $0.34/ea
$1438current price $14.38$0.34/eaUtz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.
21364.537 out of 5 Stars. 2136 reviews4.537 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz. $5.88 $0.24/oz
$588current price $5.88$0.24/ozTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, Party Size, 24.7 oz.
18144.5777 out of 5 Stars. 1814 reviews4.5777 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozCheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
11254.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews4.6347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct. $6.98 $0.50/oz
$698current price $6.98$0.50/ozUtz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
10584.5482 out of 5 Stars. 1058 reviews4.5482 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea
$1898current price $18.98$0.38/eaLay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
12444.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews4.7034 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Quest Loaded Taco and Spicy Sweet Chili Protein Chips
Indulge in the bold flavors of Quest Loaded Taco and Spicy Sweet Chili Protein Chips. Baked to perfection, these chips offer a satisfying crunch that's hard to resist. Each bag comes packed with 19g of protein and only 4g of net carbs, making them the perfect nutrition hack. Enjoy the flavors you love in a crunchy chip format without the excess sugar and net carbs. These chips are an excellent choice for a quick protein boost, whether you're at the gym, in the office, or relaxing at home.
Delicious and Convenient
Quest Protein Chips are not just delicious, they're also incredibly convenient. Keep a few bags in your gym bag, office drawer, or pantry for a quick and tasty protein boost whenever you need it. These gluten-free chips are perfect for spicing up your afternoon commute, enjoying at your desk, or refueling after a workout.
Protein-Rich Snacks
Quest Protein Chips are a fantastic way to meet your protein goals without sacrificing the crunchy, tortilla chip experience. These chips are a smart and savory way to incorporate more protein into your diet. So, go ahead and snack like a genius with Quest.
Flavorful and Nutritious
Quest is all about delivering big on protein, low on sugar, and huge on flavor. With these protein chips, you're essentially cheating - but in a good way! Enjoy your favorite snacks without the guilt and stay on track with your nutrition goals. Stock up on these delicious chips and explore the range of other Quest favorites, from bars and shakes to cookies, candies, and more.
Specifications
Net Weight: 15.8 oz (448 g)
Includes: 7 Loaded Taco 1.1 oz bags, 7 Spicy Sweet Chili 1.1oz. bags
Shelf Life: 12 Months
Loaded Taco Ingredients: protein blend (milk protein isolate, whey protein isolate), vegetable oil (sunflower, canola, and/or soybean oil), calcium caseinate, corn starch, natural flavors, psyllium husk. contains less than 2% of the following: salt, soluble corn fiber, sour cream (cream, non-fat milk, cultures), cheddar cheese powder (cultured milk, salt, enzymes), buttermilk powder, onion powder, tomato powder, garlic powder, green bell pepper, paprika, spice, chia seed, yeast, turmeric (color), paprika extract (color), acacia gum, lecithin (sunflower, canola, and/or soy lecithin), calcium carbonate, yeast extract, stevia sweetener. Contains: milk, soy. Processed in a facility that also processes wheat.
Sweet Spicy Chili Ingredients: protein blend (milk protein isolate, whey protein isolate), vegetable oil (sunflower, canola, and/or soybean oil), calcium caseinate, corn starch, natural flavors, sugar†, psyllium husk, salt. contains less than 2% of the following: onion powder, garlic powder, tomato powder, paprika, spice, dried soy sauce (soybeans, salt), vinegar powder, spice extract, chia seed, soluble corn fiber, citric acid, turmeric oleoresin (color), paprika extract (color), yeast extract, stevia sweetener, calcium carbonate, lecithin (sunflower, canola, and/or soy lecithin). Contains: milk, soy. Processed in a facility that also processes wheat.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 29 reviews
Verified Purchase
Good flavor, high protein, low carb
I found these chips to be tasty. The texture is a bit different but I find that to be the case with snack foods that are quasi healthy. Overall I would buy again.
Verified Purchase
Better Quest chips
Better flavors . Wish they had these as a permanent option.
Yummy
Both flavors are super yummy. The tsco ones taste like s loaded taco. The chile ones taste like the doritos spicy sweet chile ones. Wish they were in stock again. These chips are cheaper than buying in the grocery store or online, but wish they cost a little less.
Items you may like
Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75214.8101 out of 5 Stars. 7521 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12914.7196 out of 5 Stars. 1291 reviews4.7196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingChex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz. $6.98 Was $7.98 $0.17/oz
Instant Savings
SponsoredNow$698current price Now $6.98, Was $7.98$7.98$0.17/oz$1 offEnds Nov 01Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
17354.6104 out of 5 Stars. 1735 reviews4.6104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea
$898current price $8.98$0.37/eaJayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
5714.5254 out of 5 Stars. 571 reviews4.5254 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939634.8417 out of 5 Stars. 193963 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60544.7623 out of 5 Stars. 6054 reviews4.7623 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54354.701 out of 5 Stars. 5435 reviews4.701 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31594.7474 out of 5 Stars. 3159 reviews4.7474 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58674.6971 out of 5 Stars. 5867 reviews4.6971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping