Nabisco Classic Mix Cookie & Cracker Variety Pack, 1 oz., 40 pk.
Shipping

Highlights
- Nabisco Classic Mix Variety Pack with (40) 1 oz. snack packs
- Includes: 10 OREO Mini, 4 Nutter Butter Bites, 10 RITZ Bits Cheese Crackers, 6 Teddy Grahams Honey and 10 mini CHIPS AHOY! cookie snack packs
- Individually-wrapped single-serving packages for easy transport and storage
- Same great flavors as the original sizes in bite-size snack packs
- Make lunches special with these mini cookies and sweet snacks
No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.


Members also considered
Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz
Sponsored$1394current price $13.94$0.19/ozWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
37444.8109 out of 5 Stars. 3744 reviews4.8109 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31474.7477 out of 5 Stars. 3147 reviews4.7477 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz
Sponsored$998current price $9.98$0.21/ozCheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
57394.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews4.7104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk., $10.28, $0.17/oz
$1028current price $10.28$0.17/ozRITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
96644.8 out of 5 Stars. 9664 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk., $15.98, $0.55/oz
$1598current price $15.98$0.55/ozNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk.
18574.8368 out of 5 Stars. 1857 reviews4.8368 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59464.6749 out of 5 Stars. 5946 reviews4.6749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz
$1288current price $12.88$0.38/ozGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
26514.745 out of 5 Stars. 2651 reviews4.745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHoney Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk., $8.98, $0.16/oz
$898current price $8.98$0.16/ozHoney Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
72834.8155 out of 5 Stars. 7283 reviews4.8155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk., $12.98, $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30734.4745 out of 5 Stars. 3073 reviews4.4745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz
$1838current price $18.38$0.22/ozFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
45944.7993 out of 5 Stars. 4594 reviews4.7993 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct, $13.98, $0.50/oz
$1398current price $13.98$0.50/ozNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct
6824.8519 out of 5 Stars. 682 reviews4.8519 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Animal Crackers, 5 lbs., $10.58, $0.13/oz
$1058current price $10.58$0.13/ozMember's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
37544.6838 out of 5 Stars. 3754 reviews4.6838 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk., $10.98, $0.17/oz
$1098current price $10.98$0.17/ozOREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk.
120674.8008 out of 5 Stars. 12067 reviews4.8008 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk., $13.48, $0.19/oz
$1348current price $13.48$0.19/ozOREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.
128434.8024 out of 5 Stars. 12843 reviews4.8024 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
This Nabisco Classic Mix Snacks Variety Pack includes OREO Minis Chocolate Sandwich Cookies, CHIPS AHOY! Minis Original Fudgy Chocolate Chip Cookies, TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, RITZ Bits Cheese Crackers, and Nutter Butter Bites Peanut Butter Sandwich Cookies in convenient, single-serving snack packs. A tiny twist on classic OREO chocolate cookies, OREO mini cookies sandwich OREO creme between OREO chocolate wafers that are Always made with Real Cocoa, but in bite size cookies. CHIPS AHOY! Minis are baked to have just the right amount of crunch, but sized for snacking on the go. TEDDY GRAHAMS crunchy snacks are bear-shaped honey grahams made with real honey. RITZ Bits are a tiny take on classic RITZ cheese cracker sandwiches; the bite-sized snacks layer a delicious cheese spread between tiny, crispy and flaky RITZ Bits crackers. Nutter Butter Bites are sweet, savory peanut butter snacks with a crunchy texture and a creamy filling made with real peanut butter between crispy cookies in a mini round shape. The individually wrapped cracker and cookie packs in this bulk snacks box make wonderful lunch snacks, office snacks, and travel snacks, and they're wonderfully sweet snacks for party favors, stocking stuffers, Easter basket fillers, and Halloween treats.
Specifications
Net Weight: 40 oz.
Shelf Life: 270 days
Includes: (40) 1 oz. Snack Packs
- 10 - OREO Mini
- 4 - Nutter Butter Bites
- 10 - RITZ Bits Cheese Crackers
- 6 - Teddy Grahams Honey
- 10 mini CHIPS AHOY!
Nutter Butter Bites Peanut Butter Ingredients: Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Sugar, Peanut Butter (Roasted Peanuts, Corn Syrup Solids, Hydrogenated Vegetable Oil {Rapeseed, Cottonseed, And Soybean Oils}, Salt, Peanut Oil), High Fructose Corn Syrup, Soybean And/Or Canola Oil, Palm Oil, Whole Grain Wheat Flour, Salt, Leavening (Baking Soda, Calcium Phosphate), Soy Lecithin, Artificial Flavor. Contains Wheat, Peanut, Soy.
RITZ Bits Cheese Ingredients: Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate [Vitamin B1], Riboflavin [Vitamin B2], Folic Acid), Palm Oil, Soybean And/Or Canola Oil, Whey (From Milk), Sugar, Cheddar Cheese Powder (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Leavening (Calcium Phosphate, Baking Soda), Salt, Sodium Phosphate, Natural Flavor, Yeast Extract, Soy Lecithin, Cornstarch, Turmeric And Annatto Extracts (For Color). Contains Wheat, Milk, Soy.May Contain: Peanut.
OREO Mini Chocolate Ingredients: Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate [Vitamin B1], Riboflavin [Vitamin B2], Folic Acid), Sugar, Palm Oil, Soybean And/Or Canola Oil, Cocoa (Processed With Alkali), High Fructose Corn Syrup, Leavening (Baking Soda And/Or Calcium Phosphate), Salt, Soy Lecithin, Chocolate, Artificial Flavor. Contains Wheat, Soy.
Teddy Grahams Honey Ingredients: Graham Flour (Whole Grain Wheat Flour), Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Sugar, Canola Oil, Honey, Calcium Carbonate (Source Of Calcium), Maltodextrin, Baking Soda, Salt, Soy Lecithin, Natural Flavor. Contains Wheat, Soy.
CHIPS AHOY! Mini Original Ingredients: Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Sugar, Soybean And/Or Canola Oil, Palm And Palm Kernel Oil, Cocoa (Processed With Alkali), High Fructose Corn Syrup, Salt, Dextrose, Baking Soda, Milk, Soy Lecithin, Natural And Artificial Flavor, Caramel Color. Contains Wheat, Milk, Soy.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 228 reviews
Verified Purchase
A must buy snack
Delicious variety cookies good snacks for on the go
Verified Purchase
Convenient snack size variety pack.
These packages are a nice assortment with just the right size serv in ng g it fca quick tasty snack. Nice varietyassirtment.
Verified Purchase
Great combination
This is perfect for me. Small packages that I can eat when I want and not have to worry about things getting stale. It's a great combination of sweet and salty.
Items you may like
Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk., $17.28, $0.38/ea
Sponsored$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct., $7.48, $0.42/ea
$748current price $7.48$0.42/eaMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
165874.7634 out of 5 Stars. 16587 reviews4.7634 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct., $7.48, $0.42/ea
$748current price $7.48$0.42/eaMember's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
64374.5347 out of 5 Stars. 6437 reviews4.5347 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea
Sponsored$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35214.8029 out of 5 Stars. 3521 reviews4.8029 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAva Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz., $11.22, $0.80/oz
$1122current price $11.22$0.80/ozFrom $11.22Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
32394.7823 out of 5 Stars. 3239 reviews4.7823 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMembers Mark Jumbo Gourmet Chocolate Chip and Chunk Cookie Dough, 16 oz., 4pk, $12.42, $0.19/oz
$1242current price $12.42$0.19/ozMembers Mark Jumbo Gourmet Chocolate Chip and Chunk Cookie Dough, 16 oz., 4pk
10964.4443 out of 5 Stars. 1096 reviews4.4443 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1938344.8417 out of 5 Stars. 193834 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527714.6058 out of 5 Stars. 52771 reviews4.6058 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1544884.8588 out of 5 Stars. 154488 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea
$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75184.8101 out of 5 Stars. 7518 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44324.4571 out of 5 Stars. 4432 reviews4.4571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35614.7504 out of 5 Stars. 3561 reviews4.7504 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108554.8057 out of 5 Stars. 10855 reviews4.8057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping