In 1000+ people's carts
Mini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.)
Item # 984307081
Current price is USDNow $5.72
was $10.48$10.48
$4.76 off
Prices may vary in club and online
Curbside Pickup
Free with your membership on eligible items
Columbus, Hilliard Sam's Club
Aisle J5
Return or replace anytime.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

Get a $30 statement credit when you open an account and use it to make $30 in eligible Sam's Club purchases within 30 daysÂą.
Highlights
- 5g of protein and 1 billion live & active LGG® probiotics per serving with 0g sugar
- Made from 100% real pasteurized cultured milk with only four ingredients
- No artificial colors, flavors, or preservatives
- Individually wrapped for convenient portioned snacks
- Pairs well with veggies, crackers, or your favorite protein
- Signature wax wrap for easy peeling and unwrapping
- Store in the fridge to maintain taste, texture, and probiotic activity
We also recommend
El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs. $10.14 $4.06/lb

$1014
current price $10.14$4.06/lb
El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs.
4.5867 out of 5 stars
Sponsored


Hero image 0 of Mini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.), 0 of 9
Members also considered
Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct. $10.72 $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
58824.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews4.8135 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBabybel Mini Cheese, Variety Pack, 26 ct. $10.72 $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaBabybel Mini Cheese, Variety Pack, 26 ct.
7424.7965 out of 5 Stars. 742 reviews4.7965 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryThe Laughing Cow Creamy Swiss Cheese Wedge, Original, 3 pk. $7.58 $2.53/ea
$758current price $7.58$2.53/eaThe Laughing Cow Creamy Swiss Cheese Wedge, Original, 3 pk.
16184.8171 out of 5 Stars. 1618 reviews4.8171 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct. $11.47 $1.43/ea
$1147current price $11.47$1.43/eaSargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct.
1194.4286 out of 5 Stars. 119 reviews4.4286 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads Snack Sticks Mild Cheddar Cheese & Turkey Sausage, 24 Count, 18.9 oz. $10.47
$1047current price $10.47Frigo Cheese Heads Snack Sticks Mild Cheddar Cheese & Turkey Sausage, 24 Count, 18.9 oz.
56154.8561 out of 5 Stars. 5615 reviews4.8561 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea
$727current price $7.27$0.20/eaMember's Mark Light String Cheese 36 ct.
66814.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews4.5888 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryArla Havarti and Gouda Cheese Snack, 24 ct. $8.74 $0.36/ea
$874current price $8.74$0.36/eaArla Havarti and Gouda Cheese Snack, 24 ct.
31084.7301 out of 5 Stars. 3108 reviews4.7301 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct. $7.87 $0.22/ea
$787current price $7.87$0.22/eaMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
39544.7699 out of 5 Stars. 3954 reviews4.7699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct. $9.47 $0.20/ea
$947current price $9.47$0.20/eaFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct.
80494.8412 out of 5 Stars. 8049 reviews4.8412 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
Product details
Elevate Your Snack Game
Babybel® PRO (Protein + Probiotics) Snack Cheese is the perfect choice for those with active lifestyles. Crafted with 100% real cheese and just four simple ingredients, including real milk, these iconic red wax-sealed snacks are designed to deliver both flavor and convenience in every bite.Protein and Probiotics in Every Bite
Each of the 26 individually portioned Babybel® PRO snacks provides 5g of protein* and 1 billion live & active LGG® probiotics*, making it a smart choice for multitaskers, on-the-go professionals, and anyone seeking a quick, satisfying snack. With only 50 calories per serving, it’s a great option for a post-workout treat or a midday pick-me-up.Pair It Your Way
Take your snacking to the next level by pairing Babybel® PRO with fresh vegetables, whole grain crackers, or mixed nuts. Whether you're at work, at the gym, or on the move, these versatile snacks are perfect for any occasion.info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.Â
Specifications
- Keep Refrigerated
- Net Weight: 18.3 oz (520g)
- 26 Individually Wrapped Cheese Snacks
- 5g Protein per Serving
- 1 Billion Live and Active LGG® Probiotic Cultures Per Serving
- Made with 100% Real Cheese
- Reduced Fat Cheese
Ingredients: Pasteurized Cultured Reduced Fat Milk, Cultures (Includes Lactobacillus rhamnosus), Salt, Microbial Enzymes.
Contains: Milk.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Sort by |
Showing 1-3 of 83 reviews
Sep 24, 2026
Reviewer name: DBKing
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Surprisingly tasty and good quality
These were on sale so I thought I'd try them. They were very tasty and the quality was much better than I expected. It was a pleasant surprise to find them so good and I have made these a regular purchase now.
Helpful?1KSHTIRJCA3319860812591
Sep 8, 2026
Reviewer name: Susan
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Mini Babybel Pro helps me hit my protein goals!
These creamy Babybel cheeses are the perfect high protein snack! Great taste and texture for 50 calories and 5 grams of protein.
Helpful?1KSHTIRJCA3319860812591
Aug 14, 2026
Reviewer name: snider
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Protein power house
We got these for our granddaughter to get more protein. She loves them and the extra protein is a huge plus.
Helpful?1KSHTIRJCA3319860812591
Items you may like
Member's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk. $5.97 $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78934.8034 out of 5 Stars. 7893 reviews4.8034 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPhiladelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea
Instant Savings
Now$628current price Now $6.28, Was $7.28$7.28$1.57/ea$1 offEnds Dec 31Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
186974.8858 out of 5 Stars. 18697 reviews4.8858 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct. $9.36 $0.13/ea
$936current price $9.36$0.13/eaKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.
138924.8175 out of 5 Stars. 13892 reviews4.8175 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 5 lbs. $12.84 $2.57/lb
$1284current price $12.84$2.57/lbMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 5 lbs.
43544.7134 out of 5 Stars. 4354 reviews4.7134 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528454.606 out of 5 Stars. 52845 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222534.7306 out of 5 Stars. 22253 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs. $7.84 $3.92/lb
$784current price $7.84$3.92/lbMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
45274.7548 out of 5 Stars. 4527 reviews4.7548 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.) $7.28 $0.30/oz
$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42544.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews4.8343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs. $8.96 $4.48/lb
$896current price $8.96$4.48/lbMember's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.
45424.6708 out of 5 Stars. 4542 reviews4.6708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs. $6.42 $3.21/lb
$642current price $6.42$3.21/lbMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs.
32784.6745 out of 5 Stars. 3278 reviews4.6745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz. $8.28 $0.26/oz
$828current price $8.28$0.26/ozBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz.
33874.7647 out of 5 Stars. 3387 reviews4.7647 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBelGioioso Shaved Cheese Blend 1.75 lbs. $9.94 $5.68/lb
$994current price $9.94$5.68/lbBelGioioso Shaved Cheese Blend 1.75 lbs.
32274.7983 out of 5 Stars. 3227 reviews4.7983 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery