Member's Mark by FujiSan Kobe Sushi Roll Party Tray, 42 pcs.
Curbside Pickup

Highlights
- Prepared fresh in-club daily by onsite Sushi Chef
- Made with Sustainably sourced seafood
- Includes 10 pcs. each of California, Tempura Shrimp, Spicy Tuna rolls and 4 pcs. each of Ebi Shirmp, Salmon Shrimp, & Tuna Nigiri
- Easy to enjoy; includes wasabi, soy sauce, and ginger
Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct. $6.98 $2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.


Members also considered
Ball Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb
Sponsored$1098current price $10.98$3.91/lbBall Park Beef Franks, 24 ct.
93054.6869 out of 5 Stars. 9305 reviews4.6869 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Alfredo, priced per pound $14.33 $3.98/lb
$1433current price $14.33avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
73324.4369 out of 5 Stars. 7332 reviews4.4369 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb
$810current price $8.10avg. price$3.24/lbFinal cost by weightMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
45774.3889 out of 5 Stars. 4577 reviews4.3889 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound $15.12 $3.98/lb
$1512current price $15.12avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
48754.2 out of 5 Stars. 4875 reviews4.2 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound $19.66 $3.94/lb
$1966current price $19.66avg. price$3.94/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound
47504.5958 out of 5 Stars. 4750 reviews4.5958 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound $16.44 $5.48/lb
$1644current price $16.44avg. price$5.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound
33284.3747 out of 5 Stars. 3328 reviews4.3747 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound $8.83 $5.85/lb
$883current price $8.83avg. price$5.85/lbFinal cost by weightMember's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
41364.4439 out of 5 Stars. 4136 reviews4.4439 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Stuffed Peppers, priced per pound $17.18 $4.98/lb
$1718current price $17.18avg. price$4.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
27914.4364 out of 5 Stars. 2791 reviews4.4364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Caesar Salad, priced per pound $10.30 $4.48/lb
$1030current price $10.30avg. price$4.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Caesar Salad, priced per pound
9974.2116 out of 5 Stars. 997 reviews4.2116 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound $15.17 $4.74/lb
$1517current price $15.17avg. price$4.74/lbFinal cost by weightMember's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
31834.235 out of 5 Stars. 3183 reviews4.235 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound $17.94 $5.98/lb
$1794current price $17.94avg. price$5.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
64363.9902 out of 5 Stars. 6436 reviews3.9902 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cheese Manicotti, priced per pound $11.94 $3.98/lb
$1194current price $11.94avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Cheese Manicotti, priced per pound
32844.3633 out of 5 Stars. 3284 reviews4.3633 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound $15.84 $3.96/lb
$1584current price $15.84avg. price$3.96/lbFinal cost by weightMember's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound
17234.3326 out of 5 Stars. 1723 reviews4.3326 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound $17.15 $5.12/lb
$1715current price $17.15avg. price$5.12/lbFinal cost by weightMember's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound
2914.1821 out of 5 Stars. 291 reviews4.1821 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Pre-Sheeted Pizza Dough, Frozen, 21 ct. $27.12 $1.29/ea
$2712current price $27.12$1.29/eaMember's Mark Pre-Sheeted Pizza Dough, Frozen, 21 ct.
4164.1875 out of 5 Stars. 416 reviews4.1875 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Member's Mark by FujiSan Kobe Party Tray
Member's Mark by Fujisan’s Kobe Party Tray is a delicious option for your next event, this tray will be the perfect addition to any gathering, big or small. The Kobe Tray is a stunning variety of 3 different sushi rolls and 3 different Nigiri options for a total of 42 pieces. This party tray also includes all the condiments you will need - soy sauce, fresh ginger, and wasabi. Your guests will be impressed with each scrumptious bite.
Entertain with Ease
Worried about how many people you can entertain with this sushi platter? Don't be! No more stressing over whether you have enough food—just bring out this 42 piece sushi platter and let the party begin!
A Flavorful Selection
This sushi tray offers a diverse range of flavors to please any palate. The selection includes:
- California Roll topped with fresh Avocado, 10 pcs.: a timeless, crowd-pleasing option
- Tempura Shrimp Roll, 10 pcs.: crispy, golden shrimp wrapped in sushi goodness
- Spicy Tuna Roll 10 pcs.: a delightful mix of spicy tuna wrapped in seasoned rice
- Ebi Shrimp Nigiri, 4 pcs.: succulent shrimp atop perfectly seasoned rice
- Salmon Shrimp Nigiri 4 pcs.; vibrant slices of salmon atop perfectly seasoned rice
- Tuna Nigiri 4pcs,: fresh slices of Wild Caught delicious Tuna atop perfectly seasoned rice
How is Fresh Sushi Made?
The original sushi was created in Asia, and has been a classic Japanese food since the 8th century. It is made by taking small chunks of raw fish and other ingredients and wrapping them in seaweed and rice. The fish used in sushi needs to be sushi-grade, which means it meets high standards for fat content, freshness and taste. The fish is frozen to a temperature below -60° F to ensure it's sashimi grade.
Ready to Serve
All of the rolls are already cut up, plated beautifully and ready to serve, making your job as host even easier. Simply place the tray on your table and watch your guests' faces light up with excitement. So, go ahead and treat your friends and family to this delectable sushi experience. They'll be talking about your party long after the last piece has been devoured!
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
- Resealable container
- Best consumed within 24 hours after purchase
- Keep refrigerated
- Quantity: 42 pcs.
- 10 pcs. x California Roll with fresh Avacado
- 10 pcs. x Tempura Shrimp Roll
- 10 pcs. x Spicy Tuna Roll
- 4 pcs. x Ebi Shrimp Nigiri
- 4 pcs. x Salmon Shrimp Nigiri
- 4 pcs. x Tuna Nigiri
Ingredients: Cooked White Rice ( Rice, Water, Vinegar[Sugar, Rice Vinegar, Salt, Citric Acid, Water, Brown Sugar]), Tuna (Tuna, Carbon Monoxide), Avocado, Imitation Crabmeat [Alaska Pollock, Water, Wheat Starch, Sugar, Potato Starch, Contain 2% Or Les Of: Canola Oil, Mirin Wine {Sake, Sugar, Salt, Water, Yeast Extract}, Salt, Natural Crab Flavor{Swimming Crab, Snow Crab}, Modified Potato Starch, Potassium Chloride, Citric Acid, Paprika Oleoresin, Lycopene, Color Added], Shrimp Tempura (Farm Raised Vannamei Shrimp, Soybean Oil, Unbleached Wheat Flour, Modified Starch, Salt, Safflower Oil, Starch, Baking Powder, Soybean Protein, Soybean Powder, Riboflavin, Paprika Color, Mixed Tocopherols), Steelhead Trout, Soy Sauce(Water, Soybean, Wheat, Salt, Vinegar), Cucumber, Pickled Ginger(Ginger, Water, Salt, Sugar, Vinegar), Lettuce, Cucumber, Ebi Shrimp (Shrimp, Salt), Wasabi (Horseradish, Mustard, Spirulina), Water, Tempura Crunch (Tempura Crunch [Wheat Flour, Corn Starch, Rice Flour, Pea Protein, Soybean Oil, Salt, Water], Paprika Oleoresin [Oleoresin Paprika, Refined Sunflower Oil]), Unagi Sauce (Rice Wine [Corn Syrup, Fermented Rice Extract {Rice, Alcohol, Salt, Citric Acid}, Water, Salt], Brown Sugar, Water, Soy Sauce [Water, Soybeans, Wheat, Salt], Modified Corn Starch, Caramel Color), Mayonnaise (Soybean Oil, Egg Yolk, Distilled Vinegar, Water, Egg White, Sugar, Contains 2% Or Less Of: Salt, Spice, Calcium Disodium Edta(To Protect Flavor), Seaweed, Sriracha Sauce (Chili,Garlic, Sugar, Salt, Modified Tapioca Starch, Acetic Acid, Xanthan Gum, Ribotide, Sodium Benzoate As Preservative), Sesame Seeds, Sugar, Water, Rice Vinegar, Salt, Citric Acid, Brown Sugar
Allergens: Egg, Alaska Pollock, Trout, Tuna, Shrimp, Snow Crab, Swimming Crab, Wheat, Soy, Sesame
*Consuming raw or undercooked meats, poultry, seafood, shellfish or eggs may increase your risk of foodborne illness.
Item is only available for Curbside Pickup orders from 10 am - 8 pm local club time.
Please pick up your order as close to your scheduled time as possible.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 22 reviews
Freshly made sushi onsite
Yesterday, we ordered the Kobe Sushi tray for dinner. This platter is made to order. The sushi chef told me to walk around the store and come back in 15 minutes. Everything was delicious and very fresh. I rarely buy sushi in a supermarket. Most of the time, the supermarket sushi have no taste or taste terrible. Since Sam's sushi chef is onsite, the sushi is made onsite.
Verified Purchase
Excellent
The sushi team that supports an advance order are fantastic. Pickup is always no hassle. Love this sushi and the service.
I pick this up at least monthly. It is really great for dinner or parties. I had no complaints. The sushi has always been fresh and you receive alot for the price compared to a restaurant.
Popular products in this category
On The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk. $7.98 $0.17/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.17/ozOn The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.
15894.5022 out of 5 Stars. 1589 reviews4.5022 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz $7.74
$774current price $7.74Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz
42.25 out of 5 Stars. 4 reviews2.25 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryReser's Main St. Bistro Baked Scalloped Potatoes, 2.5 lbs. $7.98 $0.20/oz
$798current price $7.98$0.20/ozReser's Main St. Bistro Baked Scalloped Potatoes, 2.5 lbs.
21834.3037 out of 5 Stars. 2183 reviews4.3037 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound $34.80 $3.48/lb
$3480current price $34.80avg. price$3.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound
4004.5425 out of 5 Stars. 400 reviews4.5425 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChi-Chi's Medium Thick & Chunky Salsa, 60 oz. $7.32 $0.12/oz
$732current price $7.32$0.12/ozChi-Chi's Medium Thick & Chunky Salsa, 60 oz.
7444.6949 out of 5 Stars. 744 reviews4.6949 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk. $9.86 $0.21/oz
$986current price $9.86$0.21/ozMember's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
963.1146 out of 5 Stars. 96 reviews3.1146 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk. $9.86 $0.15/oz
$986current price $9.86$0.15/ozMember's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
18894.5119 out of 5 Stars. 1889 reviews4.5119 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChef-mate ¡Que Bueno! White Queso Cheese Sauce, 106 oz. $16.48 $0.16/oz
$1648current price $16.48$0.16/ozChef-mate ¡Que Bueno! White Queso Cheese Sauce, 106 oz.
1344.3358 out of 5 Stars. 134 reviews4.3358 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Lobster Bisque 2 pk. $10.48 Was $11.48 $0.22/oz
Now$1048current price Now $10.48, Was $11.48$11.48$0.22/oz$1 offMember's Mark Lobster Bisque 2 pk.
14914.3038 out of 5 Stars. 1491 reviews4.3038 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528624.606 out of 5 Stars. 52862 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60534.0935 out of 5 Stars. 6053 reviews4.0935 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88524.8368 out of 5 Stars. 8852 reviews4.8368 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping