Member's Mark by FujiSan Big Maki Combo Platter, 44 pcs.
Curbside Pickup

Highlights
- Prepared fresh in-club daily by onsite Sushi Chef
- Made with Sustainably sourced seafood
- Platter includes Shrimp Nigiri, Dragon Roll, Shrimp Tempura Crunch Roll, Crunchy California Roll, and California Roll
- Easy to enjoy; includes wasabi, soy sauce, and ginger
Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct. $6.98 $2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.


Members also considered
Ball Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb
Sponsored$1098current price $10.98$3.91/lbBall Park Beef Franks, 24 ct.
93054.6869 out of 5 Stars. 9305 reviews4.6869 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound $12.94 $9.24/lb
$1294current price $12.94avg. price$9.24/lbFinal cost by weightMember's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
64144.3954 out of 5 Stars. 6414 reviews4.3954 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Alfredo, priced per pound $14.33 $3.98/lb
$1433current price $14.33avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
73324.4369 out of 5 Stars. 7332 reviews4.4369 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb
$810current price $8.10avg. price$3.24/lbFinal cost by weightMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
45774.3889 out of 5 Stars. 4577 reviews4.3889 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound $15.12 $3.98/lb
$1512current price $15.12avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
48754.2 out of 5 Stars. 4875 reviews4.2 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound $19.66 $3.94/lb
$1966current price $19.66avg. price$3.94/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound
47504.5958 out of 5 Stars. 4750 reviews4.5958 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound $16.44 $5.48/lb
$1644current price $16.44avg. price$5.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound
33284.3747 out of 5 Stars. 3328 reviews4.3747 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound $8.83 $5.85/lb
$883current price $8.83avg. price$5.85/lbFinal cost by weightMember's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
41364.4439 out of 5 Stars. 4136 reviews4.4439 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Stuffed Peppers, priced per pound $17.18 $4.98/lb
$1718current price $17.18avg. price$4.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
27914.4364 out of 5 Stars. 2791 reviews4.4364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Caesar Salad, priced per pound $10.30 $4.48/lb
$1030current price $10.30avg. price$4.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Caesar Salad, priced per pound
9974.2116 out of 5 Stars. 997 reviews4.2116 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound $15.17 $4.74/lb
$1517current price $15.17avg. price$4.74/lbFinal cost by weightMember's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
31834.235 out of 5 Stars. 3183 reviews4.235 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound $17.94 $5.98/lb
$1794current price $17.94avg. price$5.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
64363.9902 out of 5 Stars. 6436 reviews3.9902 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cheese Manicotti, priced per pound $11.94 $3.98/lb
$1194current price $11.94avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Cheese Manicotti, priced per pound
32844.3633 out of 5 Stars. 3284 reviews4.3633 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound $15.84 $3.96/lb
$1584current price $15.84avg. price$3.96/lbFinal cost by weightMember's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound
17234.3326 out of 5 Stars. 1723 reviews4.3326 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound $17.15 $5.12/lb
$1715current price $17.15avg. price$5.12/lbFinal cost by weightMember's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound
2914.1821 out of 5 Stars. 291 reviews4.1821 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Bold and Flavorful Sushi Platter
Make every gathering unforgettable with the Member's Mark by FujiSan Big Maki Combo Platter, featuring 44 pieces of bold, flavorful sushi. This generous platter is packed with fresh ingredients, irresistible crunch, and a variety of options to satisfy sushi lovers of all kinds. Perfect for sharing with family, friends, or coworkers, it’s the ultimate centerpiece for any occasion.
Delicious Variety for Every Taste
The Big Maki Combo includes an assortment of sushi favorites:
- 4 pcs Shrimp Nigiri – plump shrimp over perfectly seasoned sushi rice
- 10 pcs Dragon Roll – savory eel sauce drizzled over shrimp tempura and avocado
- 10 pcs Shrimp Tempura Crunch Roll – crispy tempura shrimp with a satisfying crunch
- 10 pcs Crunchy California Roll – creamy crab blend with crispy toppings
- 10 pcs California Roll – a timeless favorite with imitation crab, avocado, and cucumber
Perfect for Any Occasion
Whether it’s a party, celebration, or a casual night in, the Big Maki Combo is designed to impress and share. Freshly made daily with care and quality you can taste, this sushi platter is a delightful addition to any gathering.
How is Fresh Sushi Made?
The original sushi was created in Asia, and has been a classic Japanese food since the 8th century. It is made by taking small chunks of raw fish and other ingredients and wrapping them in seaweed and rice. The fish used in sushi needs to be sushi-grade, which means it meets high standards for fat content, freshness and taste. The fish is frozen to a temperature below -60° F to ensure it's sashimi grade.
Specifications
- Resealable container
- Best consumed within 24 hours of purchase
- Keep refrigerated
- Quantity: 44 pcs.
- 4 x Shrimp Nigiri
- 10 x Dragon Roll
- 10 x Shrimp Tempura Crunch Roll
- 10 x Crunchy California Roll
- 10 x California Roll
Ingredients: Cooked White Rice ( Rice, Water, Vinegar[Sugar, Rice Vinegar, Salt, Citric Acid, Water, Brown Sugar]), Imitation Crabmeat [Alaska Pollock, Water, Wheat Starch, Sugar, Potato Starch, Contain 2% Or Les Of: Canola Oil, Mirin Wine {Sake, Sugar, Salt, Water, Yeast Extract}, Salt, Natural Crab Flavor{Swimming Crab, Snow Crab}, Modified Potato Starch, Potassium Chloride, Citric Acid, Paprika Oleoresin, Lycopene, Color Added], Avocado, Cucumber, Soy Sauce(Water, Soybean, Wheat, Salt, Vinegar), Mayonnaise [Soybean Oil, Egg Yolk, Distilled Vinegar, Water, Egg White, Sugar, Contains 2% Or Less Of: Salt, Spice, Calcium Disodium Edta(To Protect Flavor], Unagi Sauce (Rice Wine [Corn Syrup, Fermented Rice Extract {Rice, Alcohol, Salt, Citric Acid}, Water, Salt], Brown Sugar, Water, Soy Sauce [Water, Soybeans, Wheat, Salt], Modified Corn Starch, Caramel Color), Pickled Ginger(Ginger, Water, Salt, Sugar, Vinegar), Shrimp Tempura (Farm Raised Vannamei Shrimp, Soybean Oil, Unbleached Wheat Flour, Modified Starch, Salt, Safflower Oil, Starch, Baking Powder, Soybean Protein, Soybean Powder, Riboflavin, Paprika Color, Mixed Tocopherols), Shrimp Tempura (Shrimp, Soybean Oil, Wheat Flour, Modified Starch, Starch, Soybean Protein, Soybean Powder, Sodium Bicarbonate, Salt, Calcinated Shell Calcium, Perilla Oil, Emulsifier, Mixed Tocopherols, Riboflavin, Paprika Color), Fried Onions (Onions, Vegetable Oil, Wheat Flour, Salt), Wasabi (Horseradish, Mustard, Spirulina), Water, Ebi Shrimp (Shrimp, Salt), Cucumber, Unagi Sauce (Salted Rice Wine [Corn Syrup, Fermented Rice Extract{Rice, Alcohol, Salt, Citric Acid} Water, Salt], Brown Sugar, Water, Soy Sauce [Water, Soybeans, Wheat, Salt], Food Starchmodified, Caramel Color), Tempura Crunch (Tempura Crunch [Wheat Flour, Corn Starch, Rice Flour, Pea Protein, Soybean Oil, Salt, Water], Paprika Oleoresin [Oleoresin Paprika, Refined Sunflower Oil]), Seaweed, Sriracha Sauce [Chili,Garlic, Sugar, Salt, Modified Tapioca Starch, Acetic Acid, Xanthan Gum, Ribotide, Sodium Benzoate As Preservative], Sesame Seed (Black Sesame Seeds, White Sesame Seeds), Sesame Seeds, Vinegar [Sugar, Water, Rice Vinegar, Salt, Citric Acid, Brown Sugar]
Contains: Egg, Alaska Pollock, Shrimp, Snow Crab, Swimming Crab, Wheat, Soy, Sesame
*Consuming raw or undercooked meats, poultry, seafood, shellfish or eggs may increase your risk of foodborne illness.
Item is only available for Curbside Pickup orders from 10 am - 8 pm local club time.
Please pick up your order as close to your scheduled time as possible.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 16 reviews
Verified Purchase
Tasty at a very affordable price
I was {as was my 6person family} glad i chose this dish. Lots of fresh fish and tasty to boot. Came in handy for a surprise family drop-in as appetizer.
Verified Purchase
Love this sushi!
Love the sushi! The people who prepare it are so wonderful and everything is fresh and delicious.
Verified Purchase
Fresh and good!
Always fresh and readily available!
Popular products in this category
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197884.7978 out of 5 Stars. 19788 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz $7.74
$774current price $7.74Member's Mark Street Corn Dip with White Meat Chicken, Refrigerated, 24 oz
42.25 out of 5 Stars. 4 reviews2.25 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryReser's Main St. Bistro Baked Scalloped Potatoes, 2.5 lbs. $7.98 $0.20/oz
$798current price $7.98$0.20/ozReser's Main St. Bistro Baked Scalloped Potatoes, 2.5 lbs.
21834.3037 out of 5 Stars. 2183 reviews4.3037 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOn The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk. $7.98 $0.17/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.17/ozOn The Border Queso, Variety Pack, 23 oz., 2 pk.
15894.5022 out of 5 Stars. 1589 reviews4.5022 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound $34.80 $3.48/lb
$3480current price $34.80avg. price$3.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound
4004.5425 out of 5 Stars. 400 reviews4.5425 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChi-Chi's Medium Thick & Chunky Salsa, 60 oz. $7.32 $0.12/oz
$732current price $7.32$0.12/ozChi-Chi's Medium Thick & Chunky Salsa, 60 oz.
7444.6949 out of 5 Stars. 744 reviews4.6949 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk. $9.86 $0.21/oz
$986current price $9.86$0.21/ozMember's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
963.1146 out of 5 Stars. 96 reviews3.1146 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk. $9.86 $0.15/oz
$986current price $9.86$0.15/ozMember's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
18894.5119 out of 5 Stars. 1889 reviews4.5119 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChef-mate ¡Que Bueno! White Queso Cheese Sauce, 106 oz. $16.48 $0.16/oz
$1648current price $16.48$0.16/ozChef-mate ¡Que Bueno! White Queso Cheese Sauce, 106 oz.
1344.3358 out of 5 Stars. 134 reviews4.3358 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMember's Mark Lobster Bisque 2 pk. $10.48 Was $11.48 $0.22/oz
Now$1048current price Now $10.48, Was $11.48$11.48$0.22/oz$1 offMember's Mark Lobster Bisque 2 pk.
14914.3038 out of 5 Stars. 1491 reviews4.3038 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304804.8386 out of 5 Stars. 30480 reviews4.8386 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423994.8563 out of 5 Stars. 42399 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping