Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
Curbside Pickup

Highlights
- Tender, airy, bite-sized flatbreads perfect for snacking and entertaining
- Flame-baked in a tandoori-style oven at 650°F for a rich, smoky flavor
- Pairs excellently with a variety of dips, spreads, soups and curries
- Ideal for hosting gatherings and easy to serve
- A unique and delicious alternative to traditional snack options
Oroweat Protein White Bread, 24 oz. $4.98 $0.21/oz

Oroweat Protein White Bread, 24 oz.


Members also considered
Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz. $8.58 $0.39/oz
Sponsored$858current price $8.58$0.39/ozMember's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.
22724.5185 out of 5 Stars. 2272 reviews4.5185 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct. $7.87 $0.22/ea
$787current price $7.87$0.22/eaMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
39544.7699 out of 5 Stars. 3954 reviews4.7699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct. $10.72 $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
58824.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews4.8135 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryThe Laughing Cow Creamy Swiss Cheese Wedge, Original, 3 pk. $7.58 $2.53/ea
Sponsored$758current price $7.58$2.53/eaThe Laughing Cow Creamy Swiss Cheese Wedge, Original, 3 pk.
16134.8165 out of 5 Stars. 1613 reviews4.8165 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb. $6.98 $3.49/lb
$698current price $6.98$3.49/lbMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
33864.6802 out of 5 Stars. 3386 reviews4.6802 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz. $8.28 $0.26/oz
$828current price $8.28$0.26/ozBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz.
33874.7647 out of 5 Stars. 3387 reviews4.7647 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.) $9.53 Was $10.53 $0.20/oz
Now$953current price Now $9.53, Was $10.53$10.53$0.20/oz$1 offMember's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
28284.6605 out of 5 Stars. 2828 reviews4.6605 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.) $7.28 $0.30/oz
$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42544.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews4.8343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz
$796current price $7.96$0.12/ozMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
88904.6042 out of 5 Stars. 8890 reviews4.6042 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz. $10.74 $0.45/oz
$1074current price $10.74$0.45/ozMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.
44974.6398 out of 5 Stars. 4497 reviews4.6398 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk. $9.96 Was $11.98 $4.98/ea
Now$996current price Now $9.96, Was $11.98$11.98$4.98/ea$2.02 offSoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.
48424.4329 out of 5 Stars. 4842 reviews4.4329 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs. $6.42 $3.21/lb
$642current price $6.42$3.21/lbMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs.
32784.6745 out of 5 Stars. 3278 reviews4.6745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs. $7.84 $3.92/lb
$784current price $7.84$3.92/lbMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
45274.7548 out of 5 Stars. 4527 reviews4.7548 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct. $12.72 $0.23/ea
$1272current price $12.72$0.23/eaDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.
39234.3971 out of 5 Stars. 3923 reviews4.3971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.) $5.72 Was $10.48
Now$572current price Now $5.72, Was $10.48$10.48$4.76 offMini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.)
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Introducing the tastiest little treats you never knew you needed: Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.. These tender and airy bite-sized flatbreads are perfect for snacking, entertaining, or just satisfying that craving for something deliciously different.
Authentically Flame-Baked for a Rich Flavor
You'll love how we make our naan bites—they're flame-baked in a tandoori-style oven at a scorching 650° F, using traditional ingredients. This process gives them that rich flavor and hint of smokiness you can't get enough of. Trust us, once you try these naan bites, plain old chips just won't cut it anymore.
Perfect Pairings for Your Naan Bites
So, how do you enjoy these delightful morsels? Warm them up and pair them with your favorite dips, spreads, soups or curry. They're absolutely fantastic with hummus, chicken salad, cured meats, soft cheese and so much more. Go ahead and get creative with your pairings!
Entertaining Made Easy
Next time you're hosting a gathering, don't forget to include Member's Mark Tandoori Style Naan Bites on your menu. Your guests will love these unique and scrumptious snacks, and you'll love how easy they are to serve. Just warm, pair, and watch them disappear!
Warming Instructions
Conventional Oven: Heat to 400° F for 2 to 3 minutes on the middle rack of the oven.
Microwave: Heat for 15-20 seconds on high heat.
Air Fryer: Heat to 360° F for 1.5 to 2 minutes.
Grill: Heat for 1 minute on each side until golden brown.
Recipe: Roasted Red Pepper & Kale with Hummus Naan Bites
Ingredients:
- Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
- 1 cup roasted red pepper hummus or classic hummus
- ⅓ cup red onion diced
- 1 red bell pepper sliced
- 1 cup kale
- 1 tbsp olive oil
- ½ cup crumbled feta cheese
- optional: black pepper / red pepper flakes, fresh parsley for garnish
Directions:
- Pre heat oven to 400˚F.
- Spread about ½ the amount of Naan Bites from container onto a baking sheet and bake for 2-3 minutes on the middle rack of the oven.
- Remove from oven and set aside to slightly cool.
- While the Naan Bites are being cooled, place sliced pepper into a skillet and roast for 5-7 minutes, or until a bit black on either side. Once peppers are almost done, add 1 tbsp of olive oil and kale to skillet and cook for 2-3 minutes or until kale is cooked; set peppers and kale aside.
- Spread hummus over slightly cooled Naan Bites; add onion, red pepper, kale, and feta cheese. Add black pepper / red pepper flakes and garnish with fresh parsley if desired.
- Plate and enjoy!
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
- Approx. 12 servings and 43 pieces per container
- Vegetarian
- No trans fat
- No hydrogenated oils
- No artificial color or flavors
- Keep refrigerated
- Net weight: 22.2 oz.
Ingredients: Enriched flour (wheat flour, niacin, reduced iron, ascorbic acid added as a dough conditioner, thiamine mononitrate, riboflavin, enzyme, folic acid), water, canola oil and/or soy oil, sugar, salt, buttermilk powder, culture wheat, yeast, calcium propionate (preservative), lactic acid, sodium bicarbonate, fumaric acid (preservative), ascorbic acid added as a dough conditioner, enzymes.
Contains: Milk, wheat, may contains traces of eggs, almond, cashews, coconut, pecans, walnuts, soy.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 583 reviews
Verified Purchase
Amazing!
I wish I knew about this sooner! It’s my absolute favorite to eat with hummus. You will not be disappointed.
Verified Purchase
So good I had to get another!
Amazingly delicious! 👌🏻
Verified Purchase
Love Bites
Buen sabor y buenísimos cuando lo penes en el horno con dip,salsa de pizza,mozarella,pepperoni
Items you may like
Johnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct. $14.98 $0.83/ea
Sponsored$1498current price $14.98$0.83/eaJohnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct.
10034.8 out of 5 Stars. 1003 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBall Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb
$1098current price $10.98$3.91/lbBall Park Beef Franks, 24 ct.
92844.6866 out of 5 Stars. 9284 reviews4.6866 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAssorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
82044.6933 out of 5 Stars. 8204 reviews4.6933 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryExtra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk. $8.24 $3.30/lb
$824current price $8.24$3.30/lbExtra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk.
55694.6267 out of 5 Stars. 5569 reviews4.6267 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOscar Mayer Shaved Smoked Turkey Breast, 20 oz., 2 pk. $9.97 $0.25/oz
$997current price $9.97$0.25/ozOscar Mayer Shaved Smoked Turkey Breast, 20 oz., 2 pk.
38354.5914 out of 5 Stars. 3835 reviews4.5914 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528454.606 out of 5 Stars. 52845 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222534.7306 out of 5 Stars. 22253 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242843.8123 out of 5 Stars. 24284 reviews3.8123 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOrganic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs. $4.72 $1.57/lb
$472current price $4.72$1.57/lbOrganic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs.
35474.6425 out of 5 Stars. 3547 reviews4.6425 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct. $6.68 $0.21/oz
$668current price $6.68$0.21/ozKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
120164.832 out of 5 Stars. 12016 reviews4.832 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb
$810current price $8.10avg. price$3.24/lbFinal cost by weightMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
45764.389 out of 5 Stars. 4576 reviews4.389 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound $34.86 $4.98/lb
$3486current price $34.86avg. price$4.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
38394.2709 out of 5 Stars. 3839 reviews4.2709 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea
$1993current price $19.93$0.33/eaMember's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
18904.3381 out of 5 Stars. 1890 reviews4.3381 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs. $25.17 $0.57/ea
$2517current price $25.17$0.57/eaMember's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
45224.4715 out of 5 Stars. 4522 reviews4.4715 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound $17.94 $5.98/lb
$1794current price $17.94avg. price$5.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
63913.9984 out of 5 Stars. 6391 reviews3.9984 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery