Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- Naturally hardwood smoked pork, carefully blended ingredients and just the right amount of savory spices
- Made with pork
- 21g of protein per serving
- Great for Grilling
- Big barbeque plans with the crew? Add Member's Mark Steam Table Pans for easy serving, resting and cleanup.
Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct. $10.87 $0.23/ea

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.


Members also considered
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.) $7.28 $0.30/oz
Sponsored$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42544.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews4.8343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea
$727current price $7.27$0.20/eaMember's Mark Light String Cheese 36 ct.
66814.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews4.5888 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct. $7.87 $0.22/ea
$787current price $7.87$0.22/eaMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
39484.7695 out of 5 Stars. 3948 reviews4.7695 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz. $8.58 $0.39/oz
Sponsored$858current price $8.58$0.39/ozMember's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.
22724.5185 out of 5 Stars. 2272 reviews4.5185 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct. $10.72 $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
58824.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews4.8135 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb. $6.98 $3.49/lb
$698current price $6.98$3.49/lbMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
33844.6803 out of 5 Stars. 3384 reviews4.6803 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz. $8.28 $0.26/oz
$828current price $8.28$0.26/ozBelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz.
33874.7647 out of 5 Stars. 3387 reviews4.7647 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.) $9.53 Was $10.53 $0.20/oz
Now$953current price Now $9.53, Was $10.53$10.53$0.20/oz$1 offMember's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
28274.6604 out of 5 Stars. 2827 reviews4.6604 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz
$796current price $7.96$0.12/ozMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
88884.6041 out of 5 Stars. 8888 reviews4.6041 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz. $10.74 $0.45/oz
$1074current price $10.74$0.45/ozMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.
44974.6398 out of 5 Stars. 4497 reviews4.6398 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk. $9.96 Was $11.98 $4.98/ea
Now$996current price Now $9.96, Was $11.98$11.98$4.98/ea$2.02 offSoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.
48414.4328 out of 5 Stars. 4841 reviews4.4328 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs. $6.42 $3.21/lb
$642current price $6.42$3.21/lbMember's Mark Pepper Jack Cheese Slices 2 lbs.
32754.6745 out of 5 Stars. 3275 reviews4.6745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz. $5.64 $0.25/oz
$564current price $5.64$0.25/ozMember's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
34514.5911 out of 5 Stars. 3451 reviews4.5911 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs. $7.84 $3.92/lb
$784current price $7.84$3.92/lbMember's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
45264.7548 out of 5 Stars. 4526 reviews4.7548 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct. $12.72 $0.23/ea
$1272current price $12.72$0.23/eaDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.
39234.3971 out of 5 Stars. 3923 reviews4.3971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Deliciously Savory Smoked Sausage
Experience the rich and flavorful taste of fully cooked smoked sausage, crafted to perfection for your convenience. Simply heat and enjoy! Each link is individually cut and perfectly sized to satisfy your appetite, making it an easy and delightful meal option for any time of the day.
Flavorful Combination of Ingredients
Indulge in the mouthwatering blend of smoked pork sausage infused with Bacon, Monterey Jack Cheese, and Jalapeno Peppers. This irresistible flavor combination is sure to treat your taste buds to a savory delight. Perfectly seasoned with a blend of spices, the sausage delivers a naturally hardwood smoked flavor that meat lovers will adore.
Versatile Cooking Options
Whether you're grilling outdoors or cooking indoors, this smoked sausage is a versatile choice. It’s great for backyard gatherings with family and friends, or you can quickly prepare it in your air fryer or on the stovetop. Add it to pasta dishes, omelets, or enjoy it on its own for a protein-packed meal.
Family-Sized Convenience
Packaged in a generous 3-lb family pack, this product includes 12 links, making it ideal for sharing with loved ones. Each sausage is carefully handcrafted, stuffed in natural pork casing, and slowly smoked over real hardwood for hours to ensure the perfect eating experience in every bite.
Perfect for Every Occasion
Whether you're treating yourself or hosting guests, this smoked sausage is a fantastic choice for creating memorable meals. Its savory taste and high-quality craftsmanship make it a standout addition to any dish or gathering.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Net Weight: 48 oz.
Ingredients: Pork, Monterey Jack Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Cultures, Salt, Enzymes), Water, Bacon (Cured With Water, Less Than 2% Salt, Sugar, Sodium Phosphate, Sodium Erythorbate, Sodium Nitrite. May Contain Smoke Flavoring, Brown Sugar), Jalapeno Peppers, Contains 2% Or Less Of Vinegar, Salt, Brown Sugar, Spices, Jalapeno Pepper Powder, Granulated Garlic, Granulated Onion, Sodium Nitrite, In A Natural Pork Casing.
Contains: Milk.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 177 reviews
Verified Purchase
Wonderful flavor! Nice alternative to brats!
If you like your food spicy and flavorful, these are quite the treat!! You can microwave, but it does toughen the casing some. Best grilled!! They are spicy, which makes them Great! Definitely worth getting for your summer cookouts!! Nice alternative to just plain brats!
I like it
Looking to spice up your BBQ Sunday, these sausages are a must have, if you like a mixture of spicy sensation, cheesy texture, and bacon flavor. Pop it on the grill and let it get that char-grill marks. Grill until you like the texture but don't over cooked. Overall, these sausage are juicy with just the right amount of spice.
Smoky, cheesy, jalapeño-kissed sausage that's juicy, protein-packed, and family-friendly mild. 🌶️🧀
These smoked sausages are packed with flavor, smoky, cheesy, with just the right kick from jalapeño and a nice bacon touch. Juicy inside, great snap on the casing. 21g protein per link and mild enough for the whole family. Great for grilling, pasta, or just pan-frying for a quick meal.
Items you may like
Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct. $10.87 $0.23/ea
Sponsored$1087current price $10.87$0.23/eaJimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.
9114.5939 out of 5 Stars. 911 reviews4.5939 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz
$1587current price $15.87$1.51/ozHormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
110294.7305 out of 5 Stars. 11029 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb. $20.47 $5.12/lb
$2047current price $20.47$5.12/lbWright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb.
110914.743 out of 5 Stars. 11091 reviews4.743 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk. $22.77 $4.55/lb
Sponsored$2277current price $22.77$4.55/lbJennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
71244.7694 out of 5 Stars. 7124 reviews4.7694 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs. $15.44 $5.15/lb
$1544current price $15.44$5.15/lbHormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.
64044.5587 out of 5 Stars. 6404 reviews4.5587 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527394.606 out of 5 Stars. 52739 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222474.7305 out of 5 Stars. 22247 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314724.4708 out of 5 Stars. 31472 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120884.5634 out of 5 Stars. 12088 reviews4.5634 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound $34.70 $17.98/lb
$3470current price $34.70avg. price$17.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound
4154.3 out of 5 Stars. 415 reviews4.3 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound $24.95 $9.98/lb
$2495current price $24.95avg. price$9.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
52634.5451 out of 5 Stars. 5263 reviews4.5451 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound $64.12 $5.97/lb
$6412current price $64.12avg. price$5.97/lbFinal cost by weightMember's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound
40974.6334 out of 5 Stars. 4097 reviews4.6334 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound $27.64 $7.47/lb
$2764current price $27.64avg. price$7.47/lbFinal cost by weightMember’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound
70524.6522 out of 5 Stars. 7052 reviews4.6522 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct. $46.97 $4.70/lb
$4697current price $46.97$4.70/lbMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct.
51754.5376 out of 5 Stars. 5175 reviews4.5376 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery